Delia Cosmetics

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2021. január 25.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorsítja a szempillák növekedését, sűrűsíti és vastagítja őket, gátolja a hullásukat. Az eredmény: hosszabb, sűrűbb, erősebb pillák. A hatás már 15 nap rendszeres használat után észrevehető.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

princzess

2021. július 5.

Ez egy kissebb csodaszer lányok. Ma vettem meg pontosan 2 hete,a szempillámra használtam főleg. ( kicsi,semmilyen előre néző pillák) én már kezdtem feladni és muszempillan gondolkoztam aztan jött ez!

100% ujravevős,ricinussal vegyítve a kis babahajaimra is kenegetem heti 2-3x

P.s: Nem éri meg 10.000 forintért megvenni a drágább Nanolasht pl, nekem az ennyit nem tett a szőrszálaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 5.

100% ujravevős,ricinussal vegyítve a kis babahajaimra is kenegetem heti 2-3x

reverzozm

2021. február 14.

Sokkal jobb, mibt a drágább változatok, félve vettem meg, bár úgy voltan vele, nem sok pénzt "dobok ki", de nagyon bevált, biztosan veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

peach

2020. december 19.

Update- Azt visszavonnám, hogy alulmarad a bimatoprosttól, inkább úgy fogalmaznék, hogy lassabban fejti ki a hatását. Nekem az első hónap után kezdett igazán hatni, de akkor aztán tényleg beindult a növekedés, hosszú és erős szálak nőnek ki. Most fogyott el az első, de ezt fogom újravenni, tekintve hogy szuperolcsó és valójában nincs különbség.

Én szemöldökre használtam, bimatoprost-os termékekhez képest alulmarad de van látható hatása 2-3 hét után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Sarolta01

2020. november 21.

A jó vélemények ellenére nem voltam teljesen meggyőzve, hogy egy ilyen olcsó termék bármilyen változást fog hozni a szempilláim tekintetében, szóval nagyon meglepődtem, hogy már egy hét után látható különbséget észleltem. 14 nap után pedig abszolút hűha hatás. sosem voltak ekkorák a pilláim(:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

bigdaybeauty

2020. március 4.

Próba-szerencse alapon vettem meg, mert ki akartam próbálni egy szemöldöknövesztő szérumot, miután a kozmetikus csúnyán kigyantázta a szemöldökömet és már másfél éve foltok voltak benne, főleg a szemöldököm legelején. Azt hittem ez már így marad, de nagyon meglepett, hogy napi 2-szeri használat mellett már egy hét után pici szőrszálak megjelentek, amik a folyamatos használat mellett szépen megerősödtek, és teljesen visszanőttek a hiányzó részek! Egyedül ott nem hatott, ahol genetikailag hiányzott, de ezért nem hibáztatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

tonic

2019. október 6.

Gondoltam kipróbálom. Segített,már néhány használat után látszódott,hogy hosszabb lett valamennyivel. Továbbra is használom,remélem még javít a helyzeten. (Mondjuk az ára több volt..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 6.

Picilany26

2019. május 26.

Valamennyit segített, de nincs az a hűha hatás amit a vélemények alapján vártam. Ennyi pénzt simán megér, újra fogom venni, de csodát ne várjon senki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Gtjhfunc

2019. május 12.

Nem vártam sokat ettől a terméktől az ára és a neve miatt azt gondoltam gagyi de egy próbát megér. Nagyon jól döntottem szuper kis termék a szemöldökömre használom leginkább de a szempillám is kapott belőle és nagyon is látványos az eredmény. Tuti újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

vajkvivien

2018. március 28.

Már a másodiknál tartok, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Már a másodiknál tartok, megéri az árát.

Tubereuse

2018. január 17.

A szemöldökömre használom. 15 nap után egy korrekt változásról tudok beszámolni. Természetesen nem Cara Delevigne féle bozontról, de tényleg teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate