Denivit

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit White & Brilliant fogorvosok együttműködésével kifejlesztett fogfehérítő fogkrém: azonnal eltávolítja a fogkövet és akár 2 árnyalattal is fehérebb ragyogást és mosolyt biztosít, és a speciális formulának köszönhetően védi a fogakat az étel, ital okozta újra-elszíneződéssel szemben.

makeupqueen1

2020. július 30.

Rengeteg fogfehérítőt kipróbáltam már, így a vélemények alapján ennek is adtam egy esélyt. Nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg csodás tesz, sokkal fehérebb tőle a fogam én mindenkinek ajánlom. Az íze+mentolossága is pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

aszilvia

2020. július 6.

Ha hiszitek, ha nem... ennek a kis csodának valóban van fogfehérító hatása. Már a másodikat veszem. Amikor megvásároltam és elkezdtem használni, magam is meglepődtem az eredményen. Sajnos leálltam vele, mert spórolni akartam és hagyni olyan időkre, amikor munkába megyek vagy meg kell jelennem valahol. Így egy kicsit elhanyagoltam a használatát. Ettől függetlenül a napokban beújítottam még egyet, és azt biztos, hogy ha elkezdem használni meg lesz az eredménye. Eddig a leghatásosabb fogfehéírtő fogkrémem. Ja, és nem mellesleg, nagyon szuper az íze, kellemes, enyhe menthol, nem vad, nem erőteljes, mégis erősen érezhető a tisztító hatása. Szóval ezt jól kitalálták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Mangaa

2020. május 31.

A COVID-19 karantén elején kezdtem használni. Az első 10 napban 3x, minden étkezés után. Azóta reggel és este, mindig elektromos fogkefével. ELKÉPESZTŐ!! Legalább 2 árnyalatot vilagosított a fogaimon, a foltok nagy részét leszedte. Nagyon bánom hogy korábban más termékekre költöttem pénzt. Az volt a pénzkidobás. Ezt újra fogok venni mostantól mindig :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

szofka77

2020. május 26.

Hugom fogain a sargat es a lerakodasokat teljesen levitte, de nekem alig feheritett valamit..nem vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

levacs

2019. december 21.

Ez a legjobb fehérítő fogkrém! Mindegyik társa nagyon hatásos!!! Mindegyiket kipróbáltam és ugyanaz a hűha hatás!! Én mindenkinek csak ajánlani tudom! És akik lehúzós véleményeket adnak azok, hááát inkább no comment! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

persephone

2019. május 4.

Eddig ez a legjobb fogfehérítő fogkrém, amit használtam. Most vagyok a tubus felénél, és valóban nagy a különbség. Az első három-négy fogmosás után volt a legszembetűnőbb a változás, azóta lassan, de fokozatosan dolgozik. Szeretem az ízét is, nem vagyok egy mentolrajongó, úgyhogy nekem bejön ez az enyhébb íz. Időnként biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

szilvia.bano

2019. február 26.

Azt nem tudom eltávolítja-e a fogkövet (a makacs vagy vastagabban lerakódott fogkőhöz biztos nem elég egy sima fogkrém), de fehérítő hatást határozottan tapasztalok. Elektromos fogkefével használom, az is számít a hatékonyságban. Az ízével nem vagyok teljesen megelégedve, nem elég mentolos, úgyhogy felváltva használom a másik fogkrémemmel, ami ugyancsak fehérítős (Colgate max white), úgyhogy az biztosítja a friss leheletet és szájízt. Amellett így nem is fogy el annyira gyorsan. A többi verziót is kipróbálva (kivéve a sötétkéket) ennél tapasztaltam leginkább fehérítő hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

beucika

2018. október 9.

Kb 2 hete használom ezt a fogkrémet. Nagyon látványosan fehéríti a fogaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Kb 2 hete használom ezt a fogkrémet. Nagyon látványosan fehéríti a fogaimat.

MHVioletta

2018. augusztus 11.

Egy hete használom. Meg vagyok elégedve vele, fehérebbek lettek a fogaim, még az enyhén megsárgult szemfogamon is világosított, ezt egyik fehérítő fogkrémmel sem sikerült elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

hdori23

2018. június 16.

10 napja használom már és a hatása szemmel is nagyon jól látható . Az íze nekem sem jön be, felváltva használom egy másik fogkrémmel. Egy részről így spórolok vele mert elég drága a kiszereléséhez képest a másik ugye a rossz utóíze miatt. Egyébként nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, PEG-8