Denivit

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dittus1105, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Denivit White & Brilliant fogorvosok együttműködésével kifejlesztett fogfehérítő fogkrém: azonnal eltávolítja a fogkövet és akár 2 árnyalattal is fehérebb ragyogást és mosolyt biztosít, és a speciális formulának köszönhetően védi a fogakat az étel, ital okozta újra-elszíneződéssel szemben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szilvia.bano

2022. május 20.

Azt nem tudom eltávolítja-e a fogkövet (a makacs vagy vastagabban lerakódott fogkőhöz biztos nem elég egy sima fogkrém), de fehérítő hatást határozottan tapasztaltam. Az ízével nem voltam teljesen megelégedve, elég visszafogott, úgyhogy párhuzamosan használtam a másik fogkrémemmel. A többi verziót is kipróbálva (kivéve a sötétkéket) ennél tapasztaltam leginkább fehérítő hatást. Viszont kezdődő fogínysorvadás miatt mostmár csak esemény előtt fogom használni. Mert bár jól fehérít, a fogaknak nem annyira jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

fokid1

2022. április 7.

Pénzkidobás!
Úgy érzem, én mindent megtettem annak érdekében, hogy hozza azt, amit ígért, vagyis a fogak fehérítését, de sajnos csalódnom kellett.
Egy hónapja használom, napi kétszer. Mégpedig úgy hogy először sima fogkrémmel mosok fogat, fogselymezek majd pedig jön ez, szónikus fogkefém van úgyhogy kétperces intenzív súrolást kap a fogam.
Egyébként nincsenek durván elszínesedett fogaim csak a kávézás/teázás miatt egyes fogaim kicsit sötétebbek, ezen szerettem volna javítani. Nézegetem a fogaim a mellékelt színskála mellett, de az égvilágon semmit nem tett, úgyhogy most már alig várom hogy elfogyjon. Egyébként elég erős mentolos, az íze nem rossz viszont fogmosás közben nekem mindig kicsípi a nyelvem egy picit.
Ezután csak olyat veszek, amiben van is tényleges fehérítő összetevő, mint mondjuk a hidrogén peroxid, mert sima fogkrémre vagyonokat kiadni nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

Pénzkidobás!

sz.evi

2021. augusztus 31.

Egy tubussal használtam el eddig, láthatóan fehérített a fogaimon. Nem habzik úgy, mint a hagyományosabb fogkrémek, de meg lehet szokni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

jenni69

2021. augusztus 10.

Már bánom, hogy ennyi pénzt kiadtam érte.. Sajnos nekem nem vált be, pedig elég hosszú ideig használtam..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Meszti

2020. december 17.

Nagyon sok fogfehérítő terméket kipróbáltam egyiknél sem volt eddig HŰHA érzésem. Volt amire allergiás lettem.
Ez egy elég jó termék, szépen eltávolította az elszíneződéseket.
Nem tudom mennyire jó technika, de ezzel este mosok fogat mert utána már max csak vizet iszom, reggel szűkösön férne bele egy órát a kávé után várni pláne hogy kettőt is szoktam inni. Így reggel Himaláját használok. Nekem ez így működik, nem érzékenyek a fogaim. Kellemes íze van.
Teljes áron 50 ml elég borsos (nekem) Dm-ben kedvezménnyel vettem, úgy nagyon megérte. Hatásos, de nyilván nem ér fel egy orvosi fehérítéssel Szerintem jobb, mint mondjuk a Blanx és társai.
Elégedett vagyok.
Hatását életmódváltással biztosan lehet még fokozni (pl. Részemről kevesebb kávé)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Ez egy elég jó termék, szépen eltávolította az elszíneződéseket.
Elégedett vagyok.

chiocciola

2020. december 7.

Lassan elfogy az első tubus, így jöttem véleményezni. Nagy ragyogó fehérség nem lett, de valamivel biztos jobb, mint amikor elkezdtem haszálni, főleg az elején volt látható a különbség, a férjem meg is jegyezte. Amit minden nap észreveszek, hogy tényleg valahogy védi a fogat a nap során a lerakódástól, tök tiszta felszínűek a fogaim a mosás után fél nappal is. Megpróbálom a másik társát ugyanebből a márkából, hátha az még jobban fehérít. Jó drága, de lassan fogy, egyelőre úgy gondolom, hogy megéri és újra venni fogom.

update: elfogyott az első tubus (nagyon sokáig kitartott!) és azt éreztem, hogy á nem volt az a nagy fehérítő hatás. Erre elég volt egy pár napig egy másik fogkrémet használni, és most látom csak a különbséget, újra sárgák a fogak, a Denivit működik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

makeupqueen1

2020. július 30.

Rengeteg fogfehérítőt kipróbáltam már, így a vélemények alapján ennek is adtam egy esélyt. Nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg csodás tesz, sokkal fehérebb tőle a fogam én mindenkinek ajánlom. Az íze+mentolossága is pont jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

aszilvia

2020. július 6.

Ha hiszitek, ha nem... ennek a kis csodának valóban van fogfehérító hatása. Már a másodikat veszem. Amikor megvásároltam és elkezdtem használni, magam is meglepődtem az eredményen. Sajnos leálltam vele, mert spórolni akartam és hagyni olyan időkre, amikor munkába megyek vagy meg kell jelennem valahol. Így egy kicsit elhanyagoltam a használatát. Ettől függetlenül a napokban beújítottam még egyet, és azt biztos, hogy ha elkezdem használni meg lesz az eredménye. Eddig a leghatásosabb fogfehéírtő fogkrémem. Ja, és nem mellesleg, nagyon szuper az íze, kellemes, enyhe menthol, nem vad, nem erőteljes, mégis erősen érezhető a tisztító hatása. Szóval ezt jól kitalálták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

Mangaa

2020. május 31.

A COVID-19 karantén elején kezdtem használni. Az első 10 napban 3x, minden étkezés után. Azóta reggel és este, mindig elektromos fogkefével. ELKÉPESZTŐ!! Legalább 2 árnyalatot vilagosított a fogaimon, a foltok nagy részét leszedte. Nagyon bánom hogy korábban más termékekre költöttem pénzt. Az volt a pénzkidobás. Ezt újra fogok venni mostantól mindig :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

szofka77

2020. május 26.

Hugom fogain a sargat es a lerakodasokat teljesen levitte, de nekem alig feheritett valamit..nem vettem ujra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, PEG-8