Dermedic

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Napraforgo13, Módosítva: 2024. február 19.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív öregedésgátló, anti-aging éjszakai krém, a bőr öregedésének késleltetésére. TriOleum komplexszel, Reforcyl formulával. Könnyed krém az olajban formula. Használata különösen javasolt változókor előtt, alatt és után.

• Intenzíven regenerálja a bőrt, visszaállítja annak feszességét és rugalmasságát, megszünteti a fáradtság jeleit.
  • Védelmet nyújt az öregedés külső és belső okozói ellen: a Reforcyl, mely a Cistus incanus és az L-Glutamin kivonatok komplexe, aktiválja a kollagén szintézisét és helyreállítja a bőr kohézióját.
  • Növeli a bőr vízmegtartó képességét és semlegesíti a szabadgyököket.
  • Támogatja a bőr antioxidáns védelmi rendszerét, így véd a szabadgyökök ellen.
  • Az innovatív TriOleum komplex (szója izoflavonok, esti kankalin, avokádóolaj, szójaolaj) láthatóan fiatalítja és regenerálja a bőrt.
  • Javítja a bőr olyan jellemzőit, mint a hidratáltság, sűrűség, tömörség, rugalmasság, feszesség és simaság.
  • Lassítja a bőr öregedését.

HIPOALLERGÉN DERMOKOZMETIKUM, KLINIKAILAG TESZTELT.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vaczkor

2024. február 28.

Kicsit olajosabb, mint vártam. Egészen keveset kell kenni az arcomra, nagyon jól elkenhető. Ha többet teszek, nem szívódik be.
Reggelre puha, bársonyos, hidratált lesz a bőröm. Ránctöltő hatását még nem fedeztem fel.
Patikat nem okoz, viszont irritálja a szememet, könnyezik nagyon. Szemhéjakat messze el kell kerülni vele. Ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 28.

gabriel

2024. február 18.

Tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon sokat vártam tőle....egy hetes használat után úgy gondolom a legjobb barátok lettünk.
Hidratálja, feszessé teszi a bőröm. Rögtön lehet rá sminkelni.
Hosszútávú véleménnyel jövök később. Eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 18.

Hidratálja, feszessé teszi a bőröm. Rögtön lehet rá sminkelni.
Hosszútávú véleménnyel jövök később. Eddig 5 csillag.

Katie

2023. december 25.

Mintám volt belőle. Nekem nagyon nehéz és zsíros. Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 25.

Mintám volt belőle. Nekem nagyon nehéz és zsíros. Nem jött be.

Szilante

2023. június 25.

3 hónapja használom,a tapasztalataim nagyon jók,csak pozitívumról beszélhetek.Könnyen felkenhető,kellemes illatú a krém.Kevés mennyiség elegendő,jól beosztható. Hatása valóban,mint a leírásban,az arcbőröm tényleg tömörebb lett ,a ráncok finomodtak.Összesítve egy üde,kellemes puha tapintású,egységes,kisimult arcbőrt adott.Nem allergizál,pedig érzékeny az arcbőröm.Ajánlom a terméket,zseniális a hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 25.

Taraklara

2023. június 16.

Nagyon száraz, vízhiányos bőrre használom a krémet. Könnyen kenhető, eloszlik, és felszívódik a bőrön. Reggelre puha arcbőrt eredményez. Tartós használat mellett csökkenti a ráncok mélységét, egyenletesebb lesz a bőrtónus. Ajánlom mindenkinek, akinek száraz, vízhiányos a bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 16.

fdorottya

2023. április 12.

Számomra nagyon olajos volt. Nem szívódott be rendesen. Hiába volt nagyon száraz a bőröm, sajnos nem segített rajta. Mondhatni még rontott is inkább. Mintáim voltak belőle, de nem nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 12.

Csilla5

2023. április 10.

Pár hét alatt csodát tett a bőrömmel. Megszüntette a már nem fiatal, vízhiányos, száraz, érzékeny, fakó bőröm problémáit. Puha, rugalmas, egységes arcképet kaptam a krémtől. (Idáig csak gyógyszertárban kikevert krémet tudtam használni, a rendkívül érzékeny bőröm miatt. ) Szérumokkal is abszolút barátságban van. Azt kaptam a terméktől, amit ígért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 10.

TomiEvi

2023. március 20.

Nagyon szeretem ezt az arckrémet. A vízhiányos bőröm sokkal hidratáltabb és puhább mióta használom. Én reggel és este is ezzel kenem az arcom. Reggel plusszban használok fényvédőt és nem kukacosodik jól lehet rákenni. Nem hagy olajos érzetet és nekem hamar beszívódik. Ráncokat nem halványítja,de élettel telibb tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. március 20.

flavaclara

2022. szeptember 6.

Elég problémás a bőröm, mert vegyes típusú, tág pórusokkal ugyanakkor a felszínén vízhiánnyal. Rendszeres hámlasztással, a Lookx solution krémjével, amihez kiegészítőként még extra hidratálónak használom a Dermedic nappali és éjszakai hidratáló krémjét. Nagyon szépen megszünette a vízhiányt, mindezt úgy, hogy nem lett zsírosabb és problémásabb a bőröm. Valóban tömörebb bőrképet ad és a hidratáló képessége pedig szuper. Ezért az árért nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 6.

Andi007

2021. szeptember 28.

Második tégelyt használom, de már megvettem a harmadikat is. Eddigi legjobb éjszakai krém, főleg télen hasznos. Inkább olajos állaga van mint krémes, szépen szétoszlatható a bőrön. Teljesen eltüntette a száraz részeket az arcomról néhány használat után. Kicsit lassan szívódik be de engem ez nem zavar. Nagyon ajánlom érettebb száraz bőrre. A márkának a többi termékével is nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.