Dettol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Szappanok

Antibakteriális szappan.

A Dettol Skincare antibakteriális szappan hozzáadott hidratáló összetevőkkel megbízható védelmet nyújt a kórokozók ellen és nem szárítja bőrét.

Kiszerelés: 100 g

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Egyszer kaptam ilyenfajta a szappant, akkor nagyon megvoltam elégedve vele. Nekem nagyon sokat segített. Viszont, sajnálatos módon, itt már nem tudom beszerezni. Pedig nagyon jól jönne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Jelizz

2016. augusztus 1.

Nagyon jo illata van,diszkret, olyan mint a tobbi szappan , nekem tetszik :) en a gyulladt problemas arcomra hasznalom tisztitaskent es jo !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Macilány

2016. május 17.

Nagyon krémes szappan, engem nem szárít, pedig pici baba mellett napjában számtalanszor használom. Az illata diszkrét. Jutányosabb, mint a folyékony változat, mert tovább tart es alig 300 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Antibakteriális és gombaellenes szer, amelyet a személyi higiénés termékek tartalmaznak, például antibakterális szappanok és különféle lemosók. Az összetevővel kapcsolatban felmerült, hogy rezisztenssé tehet bizonyos baktériumokat az antibiotikumokkal szemben és valószínűsíthetően még a környezetre is kedvezőtlen hatást gyakorol. A kozmetikumokban való használata napjainkban már nem jellemző.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.