Diadermine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nagyteljesítményű professzionális krém 3D-Hyaluton aktivátorral, amely 3 dimenzióban csökkenti a ráncokat. Használata 45-65+ év közötti koroszály részére ajánlott.

A Diaremine Derma-Professional módszer egy modern, bőröregedést gátló áplás, amelyet a professzionális, a bőr esztétikai kutatáslegújabb eredményeit felhasználó szépségápolási módszerei ihlették. A korral a bőrtermészetes Hyalurontartalma egyre kevesebb lesz, csökken a nedvességtartalom, finom vonalak, ráncok keletkeznek. A krém célzottan Hyaluronsavval- a bőrazonosráncfeltöltő anyaggal látja el a bőrt. A 3D hyaluron aktivátor a bőrsejteket több Hyaluron termelésre ösztönzi. A nedvességraktárak feltöltődnek. A mikrokapszulás Hyaluron behatol a bőrbe és a ráncokat belülről tölti fel.

• Ránctalanítő hatás: Rendszeres használata a ráncok és az apró vonalak három dimenzióban csökkennek, mélységük kivehetően csökken, a ránc hossza csökken, a felület sima lesz - a feszes bőrért és definiált bőrstruktúráért.
  • Intenzív hatás: mint egy nedvességinfúzió, bőrét 24 órán kereztül hidratálja. Bőre láthatóan simábbá, egyenletesebbé, lággyá és puhává válik az ájszaka folyamán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2014. március 22.

Muszáj voltam feltölteni, ezt használom és nem bírtam ki hogy ne véleményezzem. :) Minden adat meg van: összetevők, mit ígér, stb.
Szóval: Diadermine terméket szerettem volna venni, itt nagyon dícséritek őket. Ez volt a legdrágább :D, és leghatásosabb dolgokat ígéri éjszakai krém. Nekem éjszaka tud nagyon látványos lenni egy krém, a nappaliak annyira nem. Biztosan azért, mert van hogy 3 órákat alszom több napig, és nem mindegy hogy milyen pofival kelek fel, úgyhogy van mit korrigálni az éjszakai krémeknek. :D
Szeretem, elég sűrű az állaga, de könnyű, nem zsíros krém! Nem issza be pillatatok alatt a bőröm, de ez egy éjszakai krémnél nem probléma. De kb 10-15 perc alatt ez is megtörténik. :) Reggel, még ha nagyon keveset aludtam is, szép kipihent, üde arc néz rám vissza a tükörből. Még nem akkora a hatása mint az Avon Anew 7S éjszakai krémnek. Nem tudom abban a krémben mi van, de nekem eddig az a favorit, amit soha nem gondoltam volna. Ezzel a Diadermine-nal azért nem olyan reggel az arcom, mintha hízott volna a pofim 3 kilót. :D A szám alatti ,,nagyobb" ráncok azért látszanak, de azért is ez egy jó krém de 4,5 csillagot nem tudok neki adni. :/ Majd még meglátom hogy teljesít, és még jövök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Dimethylsilanol Hyaluronate, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tripeptide-3

Squalane eo 1 0

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0