Diadermine

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2021. február 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az éjszakai krém regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán kétféle hiakuronsav kombinációjával. 24 órán keresztül folyamatosan ellátja a bőrt hialuronsav hatóanyaggal, ily módon nagyon hatákony kisimító hatású. A ráncok belülről töltődnek fel a mikro-injektált hialuronsav hatására a fiatalos. üde arcbőrért.

• Ráncfeltöltő, regeneráló és kisimító hatású
  • Selymes, gazdag és ápoló textúra
  • Normál, száraz és érzékeny bőrre

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

MakaiAndi1988

2021. július 17.

Szeretem ezt az arckrémet, szép puha lett tőle az arcom. Nekem nagyon bevált, független attól, hogy nem egy könnyedt krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

Andi07

2021. július 1.

Ezt az arckrémet használtam mostanában. Szereti a bőröm. Felkelés után nem teljesen szívódik be, kissé zsírosabb krém, de engem egyáltalán nem zavar. A bőröm szebb és puhább lett tőle és a nappali párjával. Ha sikerül megszabadulni a pigmentfoltjaimtól biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

mokushka

2021. május 14.

Kipróbáltam, olcsónak olcsó, de nagyjából azt a színvonalat is hozza, amennyibe kerül. Nagyon sok pozitív hatását nem érzékeltem, mondjuk puhának puha tőle a bőröm. A nyakamra használom csak, amíg el nem fogy, mert az arcomra túl nehéz. A hasonló árkategóriás krémek közül a L'oreal filler jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

myvettsoprano

2021. április 15.

Nekem nagyon bejött, a nappalival együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 15.

Nekem nagyon bejött, a nappalival együtt használom.

vassviktoria

2021. február 25.

Nekem estére nagyon bejött, jó sűrű de könnyen beszívódik, kellemesen hidratál. Jobban bejött, mint az SPF-es nappali krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Poptie

2021. február 7.

Tápláló, tömör krém, nagyon szépen megnyugtatta a bőrömet, bár még nem vagyok 30. Extra kellemes illata van, finom érzetet ad, és a gyanta okozta pattanásaimat is jócskán kezelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Alix

2021. január 31.

Eddigi legjobb éjszakai krémem.(Mondjuk, luxus kencéket még nem használtam:-))Sűrű krém, de szuperül felszívódik, engem egyáltalán nem zsírosít.A nappali krémem is egy Diadermine, és amióta ezt a kombót használom, nem jön elő a viszketős-hámlós ekcéma szerű irritáció a szemöldökömnél, és simábbnak, tónusosabbnak érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

AnnaAnnaAnna

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Nehéz krém, illatával nincs baj. Viszont se nem "lift" se nem "filler". Nálam nem működik. Ár/érték arány rendben van, de nem hiában 4x annyi amelyik tényleg kisimítja a ráncaimat és rendesen beszívódik. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

Puccos

2020. március 10.

Vízhiányos bőrömre próbáltam ki. Testes, nehezebb krém, de ennek ellenére csodásan beszívódik. Pár nap használat után érezhetően simább, puhább lett a bőröm. A dupla ilyen drága gyógyszertári krém ( Eucerin H. F. ) hatalmas csalódás, másnap reggel egy az egyben le lehet mosni az arcomról és a homlokom erősen hámlik tőle. Ennél a Diadermine krémnél ilyet nem tapasztaltam. Sokszor nem a drága krém a jó, ez itt bebizonyosodott. Bátran ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Alekszisz

2020. február 15.

Zsíros bőrtípusom ellenére is nagyon jól működik. Hamar beissza a bőröm, nem tömíti el, nincsenek pattanások. Sima és egységes arcbőrt varázsolt. Az illata kellemes, nem túl harsány. 1 hónapja használom, szívesen újra veszem majd. A nappali krémjére kíváncsi vagyok, hamarosan beszerzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Dimethylmethoxy Chromanol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethylsilanol Hyaluronate, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.