Diadermine

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. március 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az éjszakai krém regenerálja a bőrt az éjszaka folyamán kétféle hiakuronsav kombinációjával. 24 órán keresztül folyamatosan ellátja a bőrt hialuronsav hatóanyaggal, ily módon nagyon hatákony kisimító hatású. A ráncok belülről töltődnek fel a mikro-injektált hialuronsav hatására a fiatalos. üde arcbőrért.

• Ráncfeltöltő, regeneráló és kisimító hatású
  • Selymes, gazdag és ápoló textúra
  • Normál, száraz és érzékeny bőrre

AnnaAnnaAnna

Korcsoport: >54
2020. július 3.

Nehéz krém, illatával nincs baj. Viszont se nem "lift" se nem "filler". Nálam nem működik. Ár/érték arány rendben van, de nem hiában 4x annyi amelyik tényleg kisimítja a ráncaimat és rendesen beszívódik. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

Puccos

2020. március 10.

Vízhiányos bőrömre próbáltam ki. Testes, nehezebb krém, de ennek ellenére csodásan beszívódik. Pár nap használat után érezhetően simább, puhább lett a bőröm. A dupla ilyen drága gyógyszertári krém ( Eucerin H. F. ) hatalmas csalódás, másnap reggel egy az egyben le lehet mosni az arcomról és a homlokom erősen hámlik tőle. Ennél a Diadermine krémnél ilyet nem tapasztaltam. Sokszor nem a drága krém a jó, ez itt bebizonyosodott. Bátran ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 10.

Alekszisz

2020. február 15.

Zsíros bőrtípusom ellenére is nagyon jól működik. Hamar beissza a bőröm, nem tömíti el, nincsenek pattanások. Sima és egységes arcbőrt varázsolt. Az illata kellemes, nem túl harsány. 1 hónapja használom, szívesen újra veszem majd. A nappali krémjére kíváncsi vagyok, hamarosan beszerzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

muzli

2018. március 20.

Az itteni ajánlások hatására vettem meg, eddig meg vagyok elégedve vele, kellemesen hidratál, de hogy mennyire hidratál azt nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

0bikbik0

2018. március 16.

Meg vagyok vele elégedve, ár - összetevők aránya nagyon kedvező. Hidratálók, antioxiás, és peptidek ...
Először megrémültem az állagától: vastag, zsíros krémnek hat a tégelyben, de a kéz melegétől (gondolom...) könnyen kenhető, kellemes állagú krémmé alakul.
Semmilyen panaszt nem okozott, szépen karban tartja ilyenkor télen a bőrömet a többi kencével jól együttműködve. A tégelyes kiszerelésért továbbra sem rajongok, de túlteszem magam rajta a hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

széva

2017. szeptember 18.

Nagyon szeretem. Sokkal drágább krémekkel is felveszi a versenyt. Csodát egyik sem tesz,de nagyon komfortos érzést nyújt a használata,még nem fogyott el,de már újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Petrappp

2017. szeptember 5.

Kicsit vajszerű, sűrű krém, engem mondjuk nem zavar, mert el lehet dolgozni szépen. Az én bőrömmel nagyon jót tett, tömörebb, fiatalosabb, kipihentebb, mint enélkül. Már 1 nap után látszott a hatása, aminek nagyon örültem, mert szörnyen néztem ki, sminkelni se tudtam, mert csak kiemelte a ráncaimat. Na de mos már jobban nézek ki ennek köszönhetően. Egyébként fölé szoktam kenni egy natúr pl. Alverde hidratálókrémet is, mert nekem nagyon száraz a bőröm. Egy hátránya van ennek a Diadermine krémnek, hogy kipirosodik az arcom tőle, de reggelre már kevésbé látszik. Összességében elégedett vagyok a krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Dimethylmethoxy Chromanol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethylsilanol Hyaluronate, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.