Diadermine

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. július 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló arckrém, B5 és E vitaminnal,UVA/UVB-szűrővel.

Ivy1986

2019. május 23.

Szeretem nagyon ezt a kis kencét. Sokszor visszatérek rá. Még egyszer ugy kaptam ajándékba,testes kis krém,hamar beszivodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

mrs.imperator

2019. január 14.

Joy napokon szereztem meg kedvezménnyel, jó illatú, szeretem az állagát, egyből beszívódik, könnyen eloszlatható, jól hidratál. A bőröm szereti :) A fényvédőért plusz pont.
Update: jelenleg ez a kedvenc arckremem :) bar telen tobbszor kell kennem mert elegge szaraz a borom nyaron biztos tokeletes lesz. Ujravevos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

Magneto

2016. július 2.

Jó terméknek tartom, az összetevő lista ellenére, az ára nagyon baráti, hatásos, jó az illata, szereti a bőröm, alaposan beszívódik és UV védelemmel is rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 2.

juditkaa70

2016. március 25.

Elég régen vásároltam még Ausztriában,akkor még itt egyáltalán nem volt kapható! Átszámítva valami 1000 ft körül volt. Nevetem is magamban,na majd ugyan mit tudhat ez az olcsó,semmit mondó krém?! Ledöbbentem! ..már az első használata után,valami csodás volt az arcbőröm,olyan üdébb,kombinált arctípusom révén szerencsére a pórusaim nem tágak,de még azt is szinte láthattalanná tette! Több mint 1 évtized elmúlásásval ismét vásároltam,csak már itthon a Müllerben. Hozzáteszem 45 éves vagyok,és ismét még mindig csodát művel az arcbőrömmel. az illatával nem vagyok igazán kibékülve,pedig nagyon adok az ilyesmire,de eltekintek ettől. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.