Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jennyke

2013. január 29.

Szintén a 004 Spicy Tan-t vettem meg.Webshopból rendeltem,és sajnos mellényúltam.Az én bőrömre iszonyú sötét,ráadásul narancssárgás amit utálok egy bronzositóban.Igy tükörnek használom.Kicsi drága tükör..:/:D Egyébként krémes és tartós,de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

széva

Korcsoport: >54
2012. augusztus 7.

Én is birtoklok egy ilyet ,hát rosszat nem tudnék rá mondani így csak annyit esztétikus csomagolás jó kis ecset és príma a tartalom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Tigrisfog

2012. augusztus 4.

Meglepetés ért a használatakor, hirtelen olyan lassan kialakuló fedést vártam, mint amit a MAC-nél szoktam meg. Elsőre emiatt lemosás lett a vége, cirkuszban is megálltam volna a helyem azzal a mázolással!
De miután ráéreztünk egymásra, a színre, a fedésre, az állagra, a terülésre ... tökéletes lett! Estére, nappalra, mindig úgy mutatott, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Kiállta a nyaralás próbáját, minden egyes nap más árnyalatú lett a bőröm és két árnyalattal játszva minden napra ki tudtam keverni a lehető legtermészetesebb elegyet.
Ötös, ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Ötös, ötös!

sminkesmas

2012. július 26.

Jól kezelhető, kellemes bronzosító!
A színei nagyon szépek, könnyű..vagyis hát pont ezért nehéz választani köztük.
Ha megfelelő színt választunk a használata során nem lesz se folt, se probléma vele.
Ez egy nagyon jó kis termék, ha valaki bronzosítóban gondolkozik.

Ha érdekel a termék tesztje és több infó/fotó róla, bővebben írtam róla itt, illetve a bronzosítás helyes megközelítéséről is olvashatsz:

Üdv
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Jól kezelhető, kellemes bronzosító!
A színei nagyon szépek, könnyű..vagyis hát pont ezért nehéz választani köztük.
Ez egy nagyon jó kis termék, ha valaki bronzosítóban gondolkozik.

Üdv
SminkÉsMás

hexen

2012. július 24.

Én a 004 Spicy Tan árnyalatot választottam. Az arcbőröm kicsit kreolos, nagyon szeretem ezt az árnyalatot. Nálam ez a pár perces gyors smikk (alapozó, fixálás, arcpúder, spirál ) remek kiegészítője. Frissnek hat tőle az arcom, nagyon kevés is már látszik, jó vele óvatosan bánni, nehogy túlzásba essünk :-) Nyár elején tophoz arra is használtam, hogy finoman átpúdereztem vele a nyakam, a vállam és a dekoltázsom, nagyon szépen mutatott. Csillámporos is kicsit, ezért diszkréten, selymesen csillog is a bőrön. Több arcpúderem közül ez a legkedvesebb télen, nyáron :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

monni

2012. február 22.

Én a 002 számú Honey Tan színt használom.Nagyon szép, természetes, selymes fényű színt ad az arcnak és tartós is egyben.Világos bőrön is jól mutat, természetes napsütötte színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.