Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Jennyke

2013. január 29.

Szintén a 004 Spicy Tan-t vettem meg.Webshopból rendeltem,és sajnos mellényúltam.Az én bőrömre iszonyú sötét,ráadásul narancssárgás amit utálok egy bronzositóban.Igy tükörnek használom.Kicsi drága tükör..:/:D Egyébként krémes és tartós,de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

széva

2012. augusztus 7.

Én is birtoklok egy ilyet ,hát rosszat nem tudnék rá mondani így csak annyit esztétikus csomagolás jó kis ecset és príma a tartalom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Tigrisfog

2012. augusztus 4.

Meglepetés ért a használatakor, hirtelen olyan lassan kialakuló fedést vártam, mint amit a MAC-nél szoktam meg. Elsőre emiatt lemosás lett a vége, cirkuszban is megálltam volna a helyem azzal a mázolással!
De miután ráéreztünk egymásra, a színre, a fedésre, az állagra, a terülésre ... tökéletes lett! Estére, nappalra, mindig úgy mutatott, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Kiállta a nyaralás próbáját, minden egyes nap más árnyalatú lett a bőröm és két árnyalattal játszva minden napra ki tudtam keverni a lehető legtermészetesebb elegyet.
Ötös, ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Ötös, ötös!

sminkesmas

2012. július 26.

Jól kezelhető, kellemes bronzosító!
A színei nagyon szépek, könnyű..vagyis hát pont ezért nehéz választani köztük.
Ha megfelelő színt választunk a használata során nem lesz se folt, se probléma vele.
Ez egy nagyon jó kis termék, ha valaki bronzosítóban gondolkozik.

Ha érdekel a termék tesztje és több infó/fotó róla, bővebben írtam róla itt, illetve a bronzosítás helyes megközelítéséről is olvashatsz:

Üdv
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Jól kezelhető, kellemes bronzosító!
A színei nagyon szépek, könnyű..vagyis hát pont ezért nehéz választani köztük.
Ez egy nagyon jó kis termék, ha valaki bronzosítóban gondolkozik.

Üdv
SminkÉsMás

hexen

2012. július 24.

Én a 004 Spicy Tan árnyalatot választottam. Az arcbőröm kicsit kreolos, nagyon szeretem ezt az árnyalatot. Nálam ez a pár perces gyors smikk (alapozó, fixálás, arcpúder, spirál ) remek kiegészítője. Frissnek hat tőle az arcom, nagyon kevés is már látszik, jó vele óvatosan bánni, nehogy túlzásba essünk :-) Nyár elején tophoz arra is használtam, hogy finoman átpúdereztem vele a nyakam, a vállam és a dekoltázsom, nagyon szépen mutatott. Csillámporos is kicsit, ezért diszkréten, selymesen csillog is a bőrön. Több arcpúderem közül ez a legkedvesebb télen, nyáron :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.

monni

2012. február 22.

Én a 002 számú Honey Tan színt használom.Nagyon szép, természetes, selymes fényű színt ad az arcnak és tartós is egyben.Világos bőrön is jól mutat, természetes napsütötte színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.