Dior

Ár:   36 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   36 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Az egyedülálló formula az anyasejtek kutatásának eredményein és a Dior szaktudásán alapul a virágos összetevők terén. A Dior által szabadalmaztatott Bio-Cellular Technology új energiát ad a bőrnek, míg a biofermentált keramid megerősíti a bőrt, párnázó hatást fejt ki és maximális kényelmet ígér. Az egyedülálló mikrofermentált textúra tökéletesen keveredik a bőrrel, csökkenti a ráncokat és egészséges, fiatalos ragyogást kölcsönöz arcszínének.

Akciós :Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Firming & Wrinkle-Correcting Creme
Ár: 3500.- , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(630 . -)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Era080

2021. november 18.

Tul parfumozott nem egybol beszivodo krem teljes penzkidobas..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

Tul parfumozott nem egybol beszivodo krem teljes penzkidobas..

Luiselotte

2021. október 14.

“Nagyvonalú “1ml- s mintám volt belőle , aki a marketing irodában ül náluk vajon el tudná dönteni egy krémről 1ml elhasználása után, hogy kell- e vagy sem?
A választ irtó hamar megkaptam láng vörös foltok formájában, amik felkenés után azonnal megjelentek.
Lemostam. Nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Lemostam. Nem fogom megvenni.

emzse74

2021. április 21.

A legnagyobb csalódás ebben az árkategóriában. Pozitívum: az illata erős, de nekem nagyon bejött, és a bőröm könnyen beszívta, hidratál, kisimít, feszesít. Viszont pár nap használat után vörös foltokat, hámló bőrt okozott, abba kellett hagynom a használatát. A tégely katasztrófa, de talán ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Tarzicia

2021. február 18.

Neszeszeres Dior szettben kaptam én is egy 15 ml-es kis tégelyt ebből a krémből. A három termékből, ahogy vártam, ez tetszett a legkevésbé.
Csak éjszakára használtam, nappalra nekem kicsit sok ez a táplálás. Az állaga amúgy tetszik, rosszabbra számítottam. Nem túl vastag, jól beszívódott, nem maradt zsíros vagy ragacsos tapintású utána a bőröm.
Ami viszont nagyon nem tetszett benne, az az illata. Kellemetlen, nem is illat, olyan fura natur krém szag, teljesen más, mint a sorozat többi tagjáé. Megszólalt a kisördög bennem, hogy tán lejárat közelében volt, és azért tették nagylelkűen a neszeszerbe, bár az nem lenne nekik jó reklám, de sose lehet tudni, láttam én már karón varjút...Megnéztem, a tégely alján a szám 0602, vagyis 2020-ban gyártották, ezek szerint akkor ilyennek kell lennie.
Hogy mit tud ez a krém hosszú távon, ennyi idő alatt számomra nem derült ki. Nem rossz kence, nem mondom, de semmi extra, és éjszakára van nála jobb, nem is egy. Teljes méretben biztos, hogy nem fogom megvenni, már csak az illata miatt sem. A kis rózsaszín tégely egyébként csinos, valószínűleg új funkciót is találok majd neki. Tasakos mintát szoktam az ilyenekbe tenni, főleg, ha több egyforma is van, esztétikusabb és könnyebb is így használni, mint minden alkalommal a tasakból kipréselgetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 18.

szeliger

2021. február 12.

A karácsonyi neszesszer harmadik tagja volt, 15 ml-s kisebb kiszereléshez volt szerencsém. A csomagolás nagyon luxus, a púder rózsaszín az ezüsttel elegáns. Nem emlékszem, hogy találkoztam volna eddig olyan krémmel, ahol a kupak alatt a krémet elzáró műanyaglapkán felül még egy ezüst fólia is lezárta volna a tégelyt, a szokás az, hogy vagy az egyik, vagy a másik (vagy egyik sem😀) Itt megvan mindkettő, először leszedjük a Dior feliratú fóliát, aztán jön a kis műanyag lapka a megfogására alkalmas kis füllel. Belül a krém nem teljesen hófehér és erősen illatos. Az illat elmegy, engem nem zavar, de nem is a szívem csücske.
A krém nekem zsírosnak tűnik, hiába a száraz bőröm, csak keveset szabad belőle feltenni, mert az arcom nagyon fénylik utána, mintha nehezebben szívódna be. Cserébe egész napra jól tart, puha és hidratált a bőröm még most ebben a nagy hidegben is. A sminktermékekkel, primerrel jól kijön, egyikkel sem veszett össze. A tégely kialakítása egyébként tragikus, a kerek nyílás alatt minden irányban benyúlik. Most értem el oda, hogy már a közepéről elfogyott a krém és a perem alól kell kiszedni, egyáltalán nem kényelmes. A Vichynek voltak még ilyen béna üvegei, de ott ütögetéssel le lehetett rázni a krémet az alja felé, itt a krém meg sem mozdul.
Szóval elhasználom, de ezt önmagában biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

Szóval elhasználom, de ezt önmagában biztos nem veszem újra.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Diglycerin, Polyglycerin-3 , Hydrolyzed Soy Protein, Xylitol, Trehalose, Caprylyl Glycol, Glucose
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színező anyag. (Piros)