Dior

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Diora, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2019. március 12.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Víz alapú, folyékony mattító hatású alapozó SPF 25-ös napvédelemmel. Tökéletes fedést biztosít egész nap, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Nagyon könnyű, minden bőrhibát elfed és természetes hatást eredményez.

BettyBabu

2017. szeptember 25.

Dior ide Dior oda ez az alapozot velem egykoru hölgyeknek nem ajanlom. Ilyen arert vagy a tizedeert sokkal de sokkal jobb alapozokat lehet kapni a piacon. Felvitele ugyan egyszerü, nekem ecsettel jobban tetszett a vegeredmeny mint sminkszivaccsal, de par ora elteltevel beül a rancokba barmennyire is fixalom hiaba hasznaltam elötte primert. minden lehetseges modot kiprobaltam mert akartam hogy müködjön, primerrel anelkül, szivaccsal ecsettel, különbözö puderekkel de NEM. Szereny szemelyem velemenye szerint a termek Jaclyn Hill altal tul lett hypeolva es kesz.
Konkuluzio: tul draga ahhoz, hogy beül a rancokba, kicsi porusokat is kiemeli, atfenylik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

mamamiaKlauka

2017. szeptember 5.

Szerintem, a Dior-nak ez egy elég jó alapozója. De "varázsolni" ez sem tud...semmi extra. Jó tartós, jó fedés ennyi. De ezt egy olcsóbb alapozó is tudja. Most viszont kiadott a Dior egy új alapozót, hab állagút. Mattos hatású, tartós, erős fedés. Nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Regi84

2017. február 3.

Sajnos kicsit sötétebb lett a szín, mint a motsani bőrszínem, de pár hónap múlva visszatérek rá. A vélemény most lehet ezért is nem az, hogy ez lenne életem alapozója. DW-t használok már pár éve, mostnában kicsit meguntam, pedig a szín tökéletes, a fedés tökéletes, jól bírja, de másra vágytam. Így jött először egy Guerlain, ami nagy csalódás volt, most pedig ez... A fedése nem annyira tökéletes, mint a Laudernek, mattra szárad, de hamarabb átfénylik, egy teljes rohangálós napot nem bír ki. Ami pozitívum, hogy nem kopik, nem oxidálódik, a színe rajtam talán kicsit vilagosabb lett, amit pont nem bántam. Szóval szegény most pihen kicsit, aztán március végén visszatérek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

honey79

2016. május 18.

Estée Lauder Double Wear alapozót használtam utoljára. Előtte is már megszámlálhatatlanul sokat kipróbáltam, olcsóbbat is, drágábbat is, de őszintén szólva az én bőröm még a BB krémet sem bírja, nem hogy az alapozót. A világon mindentől kipattogok, és/vagy kiszáradok. Az EL-el meg voltam elégedve, évekig használtam (de ezt is csak szigorúan hétvégente, egyébként csak korrektort és púdert, mert sajnos nem hibátlan a bőröm). Az utóbbi időben viszont elkezdte itt-ott szárítani a bőröm, kezdett beleülni az apró ráncocskákba, és elkezdtem kirügyezni tőle. A Dior-t Douglasban ajánlotta egy sminkes hölgy, ott rögtön ki is sminkelt vele. Sajnos pont a bőrömhöz illő árnyalata nincs, ezért a picit sötétebbet választottuk, úgyis jön a nyár. A sminkes ecsettel vitte fel, ami az én meglátásom szerint sok. De ízlések és pofonok, mindenesetre szépen rétegezhető, ha vki úgy kívánja. Nekem itthon kézzel felkenve lett a legszebb. Nagyon kevés kell belőle, minden sebhelyemet, pattanásomat, pórusomat gyönyörűen elfedi és itt jön a csoda, mert olyan kisimult szép arc nézett rám vissza a tükörből, hogy csak na! (A férjem rögtön megjegyezte, mennyivel fiatalosabb, szebb az arcom.) És ez életem első olyan alapozója, amit tényleg, de tényleg meg sem érzek. Csak bársonyos puhaság, mintha csak egy szuper szérumot tettem volna fel. Primert nem használtam hozzá, szerintem nem is kell, nagyon szépen lehet vele enélkül is dolgozni. Abszolút tartós, végig matt, még púdert sem kellett tennem fölé, és egész nap így is maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

szilvy24@

2014. augusztus 24.

életemben nem csalódtam még ekkorát alapozóban mint ebben, EL alapozókat használok de nincs sok bőrhibám gondoltam beszerzek magamnak egy Dior-t is melléjük mindig is húzott a szívem a márka után, megbeszéltem a csajokkal hogy elmegyünk vásárolgatni délelőtt fél 12 kor felraktam magamra az alapozót gyönyörű eredmény tetszett is nagyon amit láttam csajok is megjegyezték hogy tökéletes lett a szín minden..bő 3 órás vásárlás utána haza mentem és bele néztem a tükörbe az orromról teljesen lekopott az alapozó szó szerint semmi nem volt rajta pedig nem dörzsölgettem az orromat az arcom többi része meg úgy fénylett mintha olajban meg mártogattam volna..még próbálkozok vele más púderrel együtt de ennél sokall többet vártam sőt csodát vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

GlamourAndStyle

2014. augusztus 13.

Nekem még a régi változat van meg (Extreme Wear Flawless Makeup), de az maga a csoda, úgyhogy nagyon remélem, hogy az új is hozza ugyanezt a színvonalat.
A bőröm nem szorul hatalmas korrekcióra, nagy melegben hajlamos egy picit kifényesedni a T-vonalban, de egyébként csak akkor használok alapozót, ha néhanapján kipattogzok. Maga a tökély ez az alapozó, egyáltalán nem érzem, hogy van az arcbőrömön egy plusz réteg, ennek ellenére tökéletesen elfedi azt, amit épp el kell és gyönyörű természetes matt finist ad a bőrnek, anélkül, hogy maszkszerű lenne az egész. Nálam tartósnak bizonyult, nem fényesedtem ki a nap végére sem és a 100 fokban sem olvadt le rólam. Ujjal is egyenletesen a bőrbe lehet ütögetni, viszont a legszebb eredményt én a klasszikus "macskanyelv" alapozóecsettel értem el és így még kevesebb anyag kell a tökéletes eredményhez.
Drága, de nekem abszolút megéri, mert lassan fogy és tényleg elég egy nyomás a teljes arcomra, ráadásul egyébként sem használom tartósan. Ja és igen Douglasban, Marionnaud-ban sokkal drágábban vesztegetik, mint külföldön vagy a repülőtereken, így érdemes inkább utazások során beszerezni. Repül az 5 csillag, ha az új is ugyaniylen szépen muzsikál, akkor jelentem, hogy megtaláltam az alapozók Szent Grálját!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

belphegor1990

2014. augusztus 5.

Sokan sokfélét írtatok már a Dior termékek mindegyikéről.Eredendően azzal kell,hogy tisztában legyünk nem a kozmetikai ipar nagyja ként debütált! Természetesen később, mint bármely más magát kiváltságosnak mondott márkánál csak,hogy egy 'kedvencem' említhessem: Chanel, elindult a gépezet és piacra kellett dobni e név mögé csempészve ( Dior ) a szépségipar valamennyi már ismert és forgalmazott 'kencepaletta' mindegyikét új köntösbe bújtatva.Sikeres lépésnek bizonyult és az egészen remek gárda fejlesztéseinek köszönhetően hamar közkedvelté vált bizonyos társadalmi rétegek számára. Ahol a pénz ott a technológia...Mester sminkesként számos márka számos kínálatát alkalmazhattam különféle bőrproblémák kapcsán.Be kell,hogy valljam egészen meggyőző kampányaik révén érdekeltséget vállaltam a termékek tesztelésében.Maradok csak a fent kiemelt terméknél,tartósságot és masszív ellenállást ígér, rugalmas 'bőr azonos' textúra volt a fejlesztés célja. Egy apró titok azon még tanulni vágyódó kísérletező kedvű hölgyeknek akik a tökéletes alapot keresik :a szépség ipar a mai napig képtelen olyan textúrát tégelybe zárni amely akár a bőr olyan textúrát alkotva ápol-véd-eltakar, bele értve az Airbrush technikáját is! Az összetevők listája hosszú és akad jócskán kártékony adalék, de mint tudjuk a 'Bio' termékek minősége egyenértékű egy könnyed tavaszi szellővel és természetesen ők sem kötőanyag mentesek.Hiszen gondoljunk csak bele, egy könnyed 'csicsóka' turmix bőrre építve vélhetően nem ad teljes fedést bőrünknek....nyilván kisarkított-bagatel példa.Alkohol tartalmának köszönhetően jócskán vonja el a vizet bőrünkből és csak az első pár óra viseletében adja a matt tisztaság érzetét arcunk bőrének, majd átlépve a kritikus határértéket bőrünk pótolni próbálja maga módján a nedvességet,így indul útjára a még fokozottabb faggyútermelődés-olajosodás. Igen csak kellemetlen esztétikai baleset áldozatává válhatunk 6-8 órányi viselet után :( A tapasztalat: sajnos minden bőrtípusnál produkálta eme kellemetlen tulajdonságát erősebb vagy gyengébb látványossággal.Próbálkoznak, ami jó hír és egészen értékelhető tulajdonság a rendkívül könnyű víz bázis, olaj helyett :) Nem tud többet alacsonyabb árkategóriájú társainál.közepesen tömít így még határán van a rendszeresen viselhető alapok listáján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Lara5

2013. július 28.

Iiiimádtam ezt az alapozót! Igazi luxustermék.Hibátlanul fed, öröm felvinni, gyönyörűen el lehet dolgozni, jó az illata egyszerűen tökéletes. Az ára az egyetlen szépséghibája, nem igazán magyar pénztárcához lett kitalálva az a 20. ezer ft...Egyébként külföldön sokkal olcsóbb, én kb 10e. ért vettem egy reptéren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

RicoCake

2012. október 9.

Most az újabb vérzióról szeretnék véleményt írni; flawless perfection fusion wear makeup. Először utáltam, meg is akartam válni tőle de rajtam ragadt.. Történt hogy bekentem magam barnítókrémmel és rádöbbentem hogy ez az egyetlen "barna/bronz" alapozóm ami itthon van szóval muszáj volt használnom úgy kb. egy hétig még le nem jött a fake tan! :D Igazából én nem gondolom még mindig húú de jónak, viszont mások nem hiszik el hogy alapozva vagyok, annyira olyan mint a saját bőröm hogy valami hihetetlen! Igaz én porcelán hatású matt bőrt szeretem, viszont ahhoz képet meg a közepes fedése nem rossz! Igazából csak akkor fogom használni amikor lekenem magam majd barnítókrémmel, annyi más alapozóm van már hogy vagy 1 évig tuti nem fogok alapozót venni. 5-öt adnék, sose szoktam ár miatt lepontozni egy terméket, de ezt itthon 7 ezer forinttal drágábban árulják mint máshol, én ezen nem tudom túl tenni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 9.

RicoCake

2012. május 26.

Szépen fed és tartós.
Télen elég volt a sand 031--es árnyalat, viszont így most nyár elején barnultam annyit hogy világos lett ez az árnyalat így megvettem a honey beige 040-et. Viszont ez már nem olyan sárgás árnyalatú hanem semleges(bézs) így icipicit de látszik hogy alapozó van rajtam, ha kevesebbet teszek fel meg nem ugyan az a hatás :( Csak a világosabb színeknél van semleges/sárgás/pinkes/barackos színekben szóval ez kicsit kicseszés. Nem is értem hogy miért csak a halványabb színeknél van választási lehetőség, pedig sikerült elérni amit még a MAC-nek sem hogy 4féle árnyalat közül elvileg bárki talál megfelelőt. A 31-es egy sárgás alapú NC30-35-nek megfelelő szín most NC40-42 vagyok és ehhez már világos. A 040-es pedig inkább bézs/narancs árnyalatú Ez inkább olyan NW40 talán NC43(?). Jaj és amit legutóbb vettem ez már az új szortimentből van (flawless perfection fusion wear makeup) és ez egyáltalán nem olyan mint a régi. A régi nagyon jó volt; teljes fedés, egész nap bírja (ha leizzadsz a hőségben csak zsepivel átitatod az alapozó nem jön le), vízálló és még ha sebes volt a bőröm valami miatt azt is elfedte, szóval teljes a fedése pedig elég folyékony.
Így maradok a MAC studio fix fluid-nál pedig nagyon szerettem ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Szépen fed és tartós.
Így maradok a MAC studio fix fluid-nál pedig nagyon szerettem ezt!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.