Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: warlenka, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az Absolute Face BB krém egyenletesebb és hibátlan arcbőrt varázsol. Egész napra optimális hidratálást biztosít, miközben elfedi a bőr hibáit, így friss és ragyogó lehet a megjelenésünk. 15-ös fényvédőfaktorral ellátva.

2 árnyalatban kapható: nude és bronze.

zsofi.brasch

2013. január 5.

Tényleg sűrű egy kicsit, de nekem bevált. Normál/száraz a bőröm, az orromon lévő mitesszereket szoktam vele lefedni és teljesen jó. Alapozó helyett inkább erre teszek egy leheletnyi púdert és minden kisebb bőrhibát elfedtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

felicia

2012. december 10.

Kipróbáltam és nekem bevált. Nagyon sűrű krémes, primer vagy hidratáló nélkül nehéz a felvitel. Én Bioderma Sensibio Light krémet szoktam alá tenni és így nagyon jó. Teljes mértékben hidratál, nem csúszkál. A fedése nekem megfelel, lehet építeni is. A szemem alatti karikákra mindenképp kell a korrektor, de ezt leszámítva nekem szép, egységes tőle a bőröm. Egész nap kitart. 50 ml kerül 3900 Ft-ba a Douglasban, szerintem megéri. Kb egy hete használom és nem lettem tőle pattanásos és nem is szárított ki. Majd frissítek pár hét múlva.

Előnyök:
- Hidratál
- Eddigi legjobban mattító BB krém, amivel találkoztam
- Van benne fényvédő
- Természetes bőrképet ad

Hátrányok:
- Nagyon sűrű (bár ez lehet előny is)
- Az illata (fél óra kell, hogy megszokja az orrom - de ez szubjektív)

Összességében érdemes legalább az üzletben kipróbálni szerintem. Az összetevői sem borzalmasak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Előnyök:
- Hidratál
- Eddigi legjobban mattító BB krém, amivel találkoztam
- Van benne fényvédő
- Természetes bőrképet ad

Hátrányok:
- Nagyon sűrű (bár ez lehet előny is)
- Az illata (fél óra kell, hogy megszokja az orrom - de ez szubjektív)

Bella_Vita89

2012. november 24.

Az állaga lágy, nekem kicsit zsírosította a bőröm. Elég jó a fedése, de nekem túl sok hidratáló krémet tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

warlenka

2012. november 22.

Tegnap futottam bele véletlenül a Douglasban. Mindkét árnyalat inkább a világosabb fajták közé tartozik, a fedése átlagos, viszont az állaguk elég könnyű, így könnyen eloszlathatóak, és úgy vettem észre, hogy jól igazodnak a bőrhöz (nekem a sötétebb árnyalat pont passzol, de a világosabbnál sem látszott az elkenés után feltűnő különbség). Megkérdeztem az eladót, hogy mi a véleménye róla, de még nem tudta, hogy van ilyen termékük. =D Aztán kipróbálta és azt mondta, úgy fed mint egy alapozó, de hogy szerinte elég olajos, inkább vegyem a 10ezer Ft feletti EL-t. Én nem vettem észre, hogy annyira olajos lenne, igaz csak a kézfejemen teszteltem. Egyébként 2490Ft-ba kerül és 50ml-es. Én még várok pár véleményt, de nekem elsőre szimpatikusnak tűnt, megelőlegezem a 4 csillagot. Update: ma ismét a krém körül sertepertéltem és megdöbbenve tapasztaltam, hogy felemelték az árát 3990Ft-ra, ejnye-bejnye.=(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0