Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boxa, az összetevőket feltöltötte: agica1989, Módosítva: 2020. október 19.

Lelőhely:   Douglas

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Anyezz

2017. november 9.

Teljes áron vettem meg, nem mondanám, hogy megére...egyáltalán nem pigmentáltak a színek, plusz én nem tudtam úgy dolgozni vele, hogy ne csillogjak utána mindenhol. A színek jó részéhez hozzá se nyúltam.
A pirosítót nem próbáltam, mert nem használok, de a rúzsok nehezen felvihetőek, a szájfények meg ragacsosak. Farsangra jó lesz:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Kalina

2014. március 29.

Akciósan vettem, s mióta megvan csak néha néha használom a szemhéjpúdereket, mivel pár óránál tovább nem marad a helyén, csomósodik és lepotyog a festék, pedig néha alá is alapoztam, de az sem segített. A színekből vannak kellőképpen telt és kevésbé telt színek, a választék jó, inkább a festék minősége hagy némi kivetnivalót maga után. A pirosítók viszont sokkal inkább elnyerték a tetszésemet, egyrészt a színük, árnyalatuk, másrészt a tartósság miatt. Összességébe véve az árát megéri, de ne várjunk csodát. A benne lévő applikátor-ecset használhatatlan, douglas és artdeco ecseteket használok a felvitelhez. A tükör miatt és az igényes, praktikus kivitel miatt jár a plusz pont, viszont egy douglas terméktől sokkal többet vártam...... már ami a festékek minőségét illeti.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

agica1989

2013. január 23.

Karácsony előtt vásároltuk akciósan a barátnőmmel és mind a kettőnknek óriási nagy kedvenc lett.
Az aplikátort és az ecsetet nem használom, de nem is az a lényeg. Most a barnás árnyalatok a kedvencek, de igyekszem minden színt kipróbálni. Eddig bármilyen sminket el tudtam vele készíteni és a bulikat is jól viseli. Nekem a pigmentáltsága is megfelelő.
Szörnyen jó, hogy megvásároltuk! Főleg, hogy csak 2500Ft-ért! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Szörnyen jó, hogy megvásároltuk! Főleg, hogy csak 2500Ft-ért! =)

e13

2012. október 22.

A nagyobb méretű van meg, nem tudom, hogy rendszeresen lehet-e kapni, én is akciósan vettem 2500 Ft-ért, de annyit 100%-ban megért. Nagyon szeretem, a szemhéjpúderekből balról az első sorban a középső az egyik kedvencem, gyönyörű színe van felkenve. Jól kombinálhatóak a színek, főleg a barna árnyalatok. A pirosítók közül a bronzosabb (bal oldali) árnyalat egyszerűen csodálatos! Már csak amiatt megérte megvenni az egészet, nem is vártam tőle ilyen teljesítményt, ráadásul egy szolid, egészséges csillogást is ad az arcnak. A szájfényekből a jobb oldalon a felső kettőt próbáltam, felkenve szinte semmi különbség nincs köztük, a szájfényes ecsetke használhatatlan, de amúgy se amiatt vettem meg a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

HBrigi

2012. október 10.

Nekem a kisebb paletta van meg, akciós most a Douglasban. Pontos összegre nem emlékszem, 1600 Ft körül! Nagyon tetszenek a színei, szépen lehet velük sminkelni. Mindig használok alapot, így egész nap kitart. Van benne egy matt szürkés-lilás szín, ilyenre vadásztam már régóta. Tulképpen miatta vettem meg, nagyon tetszik. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 10.

terke29

2012. szeptember 14.

Tegnap vettem a Kecskeméti üzletben,2500ft-ért.Először kicsit tartottam tőle,de aztán meggyőzött a termék,mert kipróbáltam(vacsi,mozi,esti csajos buli),és jó.A színek szépek,picit porzik a türkiz és a lila,de nem vészes,szemfesték alapozóval fixen marad,nem ül a ráncokba(rejtett szemhéjam van,sajnos)nekem a színek nagyon tetszenek,a pirosítók is szépek,a sötétebb áll most jobban,de ezt betudom a nyári barnaságomnak.A szájfényeket nem tudom mennyire fogom kihasználni,de jó színük van.Az ecsthez applikátorhz nem nyúltam,a sajátom használom(MAC), de a paletta okés.Műanyag(nyilván),korrekten záródik,alul csúszkás,felül kattintós,azt gondolom táskabarát cucc.Talán idővel karcos lesz,de ez kb.nem érdekel,csak ami benne van,és az,hogy ne nyíljon ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Methylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Ceresin 0 0