Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szterke, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lills

2013. július 2.

Nincs extra száraz bőröm, még csak enyhén száraznak sem mondanám nyáron, de nagyon szerettem ezt a testápolót. Annyira nem sűrű, mint általában a testvajak szoktak lenni, de jól hidratál, száraz bőrre sem kevés szerintem, de az én normál bőrömnek sem volt sok.
Illata kellemes, semmi extra krém-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Illata kellemes, semmi extra krém-illat.

Ingrido

2013. április 21.

Nekem ez volt a kedvenc Dove-os testápolóm. Alap krém: illata tiszta, meleg krémillat, hatása megbízható, soha sem csalódtam benne. Aztán eltűnt. És az sem egyértelmű számomra, hogy melyik terméket tekintsem az utódjának...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

peachcricket

2013. január 31.

Kár volt megnéznem az összetevőket. ;( Ha nem teszem, talán újra vettem volna. Nagyon szeretem a hidratáló hatását, még a szárazságtól kipirosodott/sebesedett részeket is rendbehozta. Csak az összetevők miatt adok 3-at, ha parabenek nem lennének benne 5-öst adtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

huncutka

2012. november 4.

Ez a krém sokáig volta polcon, nem tudom miért nem szerettem az elején. Később viszont nagyon megszerettem szép puha kellemes tapintású lett a bőröm. Az illata sem volt tolakodó, inkább diszkrét és finom .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

MsEevy

2012. szeptember 8.

Nagyon finom az illata, kicsit tömény állagú, de azért jó. Én se látok belőle sehol sajna :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Malnus

2012. július 24.

Dove-os termékek közül ezt szeretem a legjobban. Könnyen beszívódik, jó az illata, hidratálja a bőröm és nem utolsó sorban nagy tégelyben van, csak kár, hogy mostanában nem látok belőle a DM-ben. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 24.

Pipacs

2012. július 17.

Nagyon finom az illata, hamar beszívódik, könnyű eloszlatni, nem hagy zsíros érzetet! Csak most próbáltam ki és egy 30ml-s kis krémem van belőle, de még biztos venni fogok belőle! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Vikeee

2012. április 19.

Kellemes illathoz , megfelelő hatás társul ! nem rossz termék, de az összetevők miatt azért vonok pontot..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

cingarela

2012. február 8.

Bár nem akkora kedvenc, mint a Body silk testápolókrém, de megérdemli az 5 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 8.

Morci

2011. augusztus 4.

Félve próbáltam ki, hogy talán túl zsíros lesz, de kellemesen csalódtam. Könnyű eloszlatni a bőrön, elég jól felszívódik, de mégis egy testesebb krém, télen jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Peg-90

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Cocoate, Glycol Stearate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethiconol, Isohexadecane, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Polysorbate-80, PEG-90 Diisostearate, Cetyl Alcohol, Isostearic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Ceresin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.