Dove

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: KremVivien, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Megújító testvaj a finom és sima bőrért.

Agnes91P

2021. február 4.

Imádom télen ezt a vajas, sűrű állagot, a száraz bőrömre tökéletes, nekem rendesen be is szívódik. Minderre a nőies, kifinomult illat teszi fel a koronát. Plusz azt is szeretem benne, hogy a tégelyes kiszerelésből az utolsó cseppig el tudom használni a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

lenochka

2020. november 4.

Nagyon sűrű, nagy gazdag krém, aminek több idő kell, hogy beszívódjon, nem az a kis könnyed, "pár perces" testápoló. Az illata szerintem mennyei és egészen sokáig lehet érezni, kicsit édeskés, kicsit vaníliás, kicsit talán fűszeres is, de egyáltalán nem sok, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

kisszandi

2020. április 23.

Egy kiárusításon találtam rá, és nem bántam meg. Nagyon finom illat, megfelelő állag és nagyon gyorsan felszívódik. Nem marad tőle zsíros érzet a bőrön. Nagyon remélem, hogy nem azért volt kiárusítás, mert megszüntetik a gyártását. Végre megtaláltam a bőrömhöz illő testvajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Ingrido

2019. február 3.

Végre valaki még gondol azokra, akik nem a "könnyed állagú hidratáló, amely azonnal beszívódik" reklámszöveggel hirdetett vizes-pumpás-zseléket igénylik. Teljesen korrekt testápoló, nőies, púderes krém illattal, könnyen beszívódik, mert nem zsíros, hanem vajas. Régen is használtam a márka testvaját, ez már megújult forma, de a minőség, jelleg maradt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

pinkcseresznye2030

2018. március 11.

Már a második tégellyel használom és nagyon szeretem. Az állaga pont jó, sűrű, de mégis viszonylag könnyen kenhető, hamar be is szívódik. Nekem az illata is nagyon tetszik, parfümös és sokáig megmarad. Az egyedüli negatívum a kiszerelése, számomra kissé kényelmetlen a tégelyből kibányászni a krémet. Ezt leszámítva viszont tényleg nagy kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

zdobsizdub

2017. december 2.

Télen ez a kedvencem de teljes áron meg nem venném csak ha akciós akkor veszem. Jó testes krém de télen kell ez a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

Meloca

2017. szeptember 19.

Az illata fantasztikus! Az én bőrömnek túl zsíros nehezen szívódik fel, így csak kézkrémnek szoktam használni, néha vékonyan a nyakamat is bekenem vele, mert olyan finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Fruzsci

2017. április 29.

Nem az a tipikusan dove illata van, elég erős, viszont nagyon jó is!:-) Nagyon puhává teszi a bőrt, elég sűrű a krém. Azt viszont nem értem, hogy mi kerül ebbe majdnem 3000 forintba ?! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

stellu16

2017. február 19.

Egyszerűen imádom, jó illata van. Bársonyosan puhává teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Egyszerűen imádom, jó illata van. Bársonyosan puhává teszi a bőröm.

ddora27

2017. január 4.

Ma vettem meg 50% kuponnal,isteni illata van és nagyon jól hidratál.Igaz még csak mint kézkrémet használtam,de szuper.
Sűrű állag,igazi testvaj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Sűrű állag,igazi testvaj.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Cocoate, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Cyclomethicone, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polydecene, Isohexadecane, Palmitic Acid, Paraffin, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Triethanolamine, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Isostearic Acid, PEG-90 Diisostearate, Polysorbate-80, Triethanolamine, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Sorbitan Oleate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.