Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. április 14.

Kategória:   Testápolók

Szérum tartalmú testápoló a fiatalos hatású, rugalmas bőrért.

Molly01

2018. július 28.

Egyszer leértékelés alkalmával kipróbáltam, kicsit nehéz krém, lassan szívódik be, de jól hidratálja a bőrt az tény. Inkább télen ajánlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Barbara92

2017. június 3.

Édesanyám extra száraz bőrét egy este alatt rendbe rakta, reggel pihe-puha, hidratált bőrre ébred. Én is kipróbáltam és azt kell mondjam fantasztikus termék, igazi megmentő a száraz bőrüeknek. Előtte én egy balea testáplót, édesanyám pedig nagyon száraz bőrre való nivea testáplót használt, amik semmit nem segítettek. Az illata először furcsa, de aztán idővel egyre finomabb, a bőröm egész nap puha, hidratált és egyszerűen szebb, egészségesebb kinézete van. Kissé drágállom, de ha egyszer működik:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Rebuska

2017. május 13.

akciósan vettem meg, az illata nem tetszik olyan fura nincs is krém illata (számomra) az állaga túl sűrű es ha sokáig kenem akkor darabosodik. 2 pont mert jól hidratál. Télen estére még okés, de nyárára nagyon nem jo választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

g.brigitta

2017. május 3.

Nem rossz maga a krém,az illata kellemes,szolid,az állaga egy picit sűrűbb mi t amit én testápolóként szeretek használni.Tetszik,de nem ájultam el tőle,semmilyen pluszt nem adott...annyit negativumként hozzá tennék,hogy felkenés után nekem morzsálodott.
UPDATE.:azòta pròbàlgatom a krémet és mással keverve sem tudok jobb hatást elérni vele.Teljesen lemorzsálódik nem veszem meg soha....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Nari93

2017. április 12.

Egy átlagos testápoló igazából. Jól hidratál, nekem gyorsan beszívódik, az illata tényleg nagyon jó és tartós. A tubus nekem sem tetszik, nem túl praktikus, viszont helyette SZÉP. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

edwardkiraly

2017. április 6.

Először DM-dobozban találkoztam vele, azóta újra megvásároltam. Az illata az, ami igazán megfogott, nagyon kellemes. A fiatalító hatását nem igazán érzem, de nem is ezért vettem, hanem hogy hidratáljon. Kicsit lassan szívódik be, ezért csak este használom, reggel nem tudnék pl szűkebb farmert felhúzni :) ami nem tetszik, hogy az első használat után már "behorpad" a tubus, ahol nyomom, és úgy is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

eniko04

2017. március 20.

Valamikor használtam a Dove Derma Spa Goodness testápolót, de nem emlékeztem rá milyen volt... Ezt pedig kiárusítják most a DM-ben, 999 Ft-ért vettem, mert gyorsan kellett egy testápoló. Már nagyon a végén járok, de nem tudom mit gondoljak róla. A tubusa nagyon csinos, pont az első használatig, mert megtörik... Az illata kellemes, de kicsit erős. Sűrű, de egész gyorsan beszívódik, viszont marad egy réteg a bőröm tőle, ráadásul ha igazán kiszáradt bőrre kentem akkor csípett... Annyira nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Erina

2016. december 13.

Férjem lepett meg vele. Nagyon szeretem használni, imádom az illatát is. Nekem bevált. Még másnap reggel is érezni az illatát, és a bőröm is puha tőle.Bár a tubusos kiszerelést annyira nem szeretem, így minden cseppjét kipréseltem egy kitisztított Dove testápoló tégelyébe, így szinte nem veszett kárba semmi, és még kényelmesebb is használni. Egyik örök darab lesz nálam a kézkrémjével együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

heyitseszter

2016. november 16.

Jól hidratál, és nagyon nagyon jó illata van! Alapvetően az illatmentes testápolók híve vagyok érzékeny bőrre, de gyorsan szükségem volt egy darabra, és a dove spa vonalát mindenképpen szerettem volna kipróbálni. A csomagolás amennyire gyönyörű, és tűnik praktikusnak, annyira bosszantó miután a testápoló felét már elhasználtuk. Nagyon küzdelmes onnantól már kinyerni belőle sajnos a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

reka093

2016. november 9.

Jól hidratál, könnyen beszívódik, és ISTENI az illata! Utáltam eddig a kötelező esti krémezést, de valahogy mostanában sokkal szívesebben nyúlok a testápoló után :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Glucose, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Stearic Acid, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.