Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Brenda, az összetevőket feltöltötte: mimikehh, Módosítva: 2015. január 7.

Kategória:   Hajápolók

Akár 1 éjszaka alatt segít visszajuttatni haja egy hónap alatt elvesztett fehérje tartalmát. Az éjszaka során a Fibre Active molekulák mélyen a károsodott hajba hatolnak, hogy pótolják a létfontosságú fehérjéket* és erősítsék a hajat. Fedezze fel az egész éjszakán át tartó hajápolás csodáját és keljen fel megújult, életteli, könnyen formázható hajjal.

lucintaa

2014. október 19.

Fúú, mire kitapasztaltam, hogy nekem melyik a legjobb megoldás... Lehet, sokaknak furcsa lesz, de én úgy szoktam, hogy lefekvés előtt száraz hajra pakolom fel, aztán másnap reggel meg megmosom. Nekem ez a legkényelmesebb, mondjuk próbáltam már hajmosás után nedves hajra, és akkor éjszakára betekerni.
Hát, se így, se úgy nem hozott semmi extrát, a pumpája "selejtes", sokat ki kell nyomni, hogy mindenhova jusson, pedig nincs egy hosszú hajam. Az állaga krémesebb, a haj hamar befogadja. Elhasználom ezt az egy tubust, de újra venni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

gulyasgne

2013. október 20.

Kb 800 Ft-ért vásároltam meg 2 hete a szőkített, sajnos mára már nyúlóssá vált hajamra,hogy rendbe hozzam valamennyire a színváltás és olló előtt. Tökéletesen működik. A hajam kevésbé töredezik,már nem annyira nyúlós vizesen. Előtte a Tony&Guy mélykondícionálóját használtam,de ez annál sokkal jobb,az ára pedig a töredéke. Én hajmosás után a törölközőszáraz hajamra teszem,majd szárítom. Így nagyszerűen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Trisi

2012. december 13.

Látom még nem írt róla senki véleményt, én leszek az első..
Nagy reményekkel vettem meg, mert szeretem a Dove termékeket. A hajam vége sajnos elég száraz, hajlamos a szálkásodásra és valamilyen gazdag hajtápláló pakolást kerestem. Akciósan vásároltam 1300 Ft-ért, Este hajmosás után nedves hajra felkentem (amúlgy a pumpás adagoló nem működött, le kellett csavarnom) el is fogyott a fél flakon. Befollpakkoztam a fejem, rá sapka, reggelre vártam a csodát.
Semmi.
Egy sima hajbalzsam után puhább lesz a hajam.
Biztos nem veszem meg újra.
Amúgy állagra krémes, nem túl sűrű, az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Látom még nem írt róla senki véleményt, én leszek az első..
Semmi.
Egy sima hajbalzsam után puhább lesz a hajam.
Biztos nem veszem meg újra.
Amúgy állagra krémes, nem túl sűrű, az illata finom.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Trehalose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-5, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Iodopropynyl Butylcarbamate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.