Dove

Ár:   850 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. február 26.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nem csak ápolja a bőrt, hanem mélyen táplálja is azt, az egyedülálló Deep Care COMPLEX technológiának köszönhetően. Ez a különleges technológia olyan természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz, amelyek mélyen be tudnak hatolni a bőr felületi rétegeibe, ahol kifejtik tápláló hatásukat, így biztosítják bármely bőrtípus számára az extra törődést és kényeztetést.

Kiszerelés: 75 ml

LizzyHellcat

2017. szeptember 7.

Szeretem az illatát nagyon és sokáig táplálja a bőrt, nem jön le egyből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Szeretem az illatát nagyon és sokáig táplálja a bőrt, nem jön le egyből.

Yette

(!)
2016. október 2.

Jó az álaga ,hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet,de az illata nem az én világom.
Nem csodaszer de egy jó kézkrém,bár az összetevőlista alapján érzékenybőrüeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

radoczjanka

(!)
2016. július 23.

Segít a száraz kezemen, de az illata sem utolsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Segít a száraz kezemen, de az illata sem utolsó.

hollieme

2016. július 8.

nekem egyáltalán nem vált be a nagyon érzékeny és száradt kezemre. az összetevők listáját elnézve nem is értem, hogy gondoltam, hogy egy ilyen kence jó lehet az érzékeny bőrre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

balazsdora

2016. május 5.

Egy százforintos boltban vettem, 400 forintért. Nem ragad utána a kezem, könnyen beszívódik, finom illata van, szépen teszi a dolgát. Ár-érték arányban nagyon jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

bullrot

2016. március 31.

Jól hidratál, nem zsíros, gyorsan beszívódik, puha tőle a kezem, és még az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

lilibeck

2016. február 11.

Én szeretem az illatát. Kicsit lassan szívódik be, de jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Én szeretem az illatát. Kicsit lassan szívódik be, de jól hidratál.

csikosmatyas

2016. január 24.

Ajándékcsomagban volt. Alapvetően jól és tartósan hidratál talán picit lassan szívódik fel, de ennél jobban zavar ez a furcsa, hajlakkra emlékeztető szag amit maga után hagy. Emiatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

alexandra95

2015. december 12.

Szeretem,nem feltétlenül az én illatvilágom,de nagyon jó az állaga (nem túl zsíros,pont nekem való) és szuperül hidratál,ami a legfontosabb.Gyorsan beszívódott és szép puhák lettek tőle a kezeim,minden télen veszek egy tubussal. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Nita26

2015. november 14.

Már többen kérdezték milyen kézkrémet használok, mert nagyon jó az illata. És tényleg finom púderes pillatú. Én csak öszi téli idöszakban használok kézkrémet- Erre az idöszakra tökéletes választás ha valakinek nem túl száraz a keze, és csak egy kis hidratálás kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Octyldodecanol, Petrolatum, Ethylhexyl Cocoate, Dimethicone, Glycol Stearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2