Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 9.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az egyedülálló DeepCare Complex természetes bőrtápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz..Táplálja és felébreszti a bőrt.

tundying

2019. október 2.

Az illata isteni! Állaga híg, folyós, de gyorsan beszívódik. Hűsítő hatása van, ez nyáron jól jön. Hidratálásban nem a legerősebb, de normál bőrre valót használtam és ez tipikus nyári testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

artep00

2018. október 24.

Szeretem az illata miatt, és nyáron napozás után igazán hűsítő hatást nyújt! Bár ennek ellenére elég folyékony, és kicsit jobb hidratáló tulajdonságot vártam volna egy Dove terméktől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Szepitesz

2017. augusztus 7.

Az illata miatt vettem meg, a tusfürdömhöz.Az illata hamar elillan. Hidratáló hatása nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. május 30.

Semmi extra az illatát kivéve, nagyon finom frissítő illata van, és hűst is. A hidratálóképessége nem a legjobb, de elfogadható egy általános mindennapi hidratálónak. Nagyon szeretem napozás után használni, ugyanis ahogy már emltettem nagyon jó hűsít. Még nem tudom hogy ujra fogom e venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 30.

Heroina

2017. március 14.

A tusfürdő után elhatároztam hogy muszáj beszereznem egy ilyet. Hát, sajnos csalódás! :( Az illata nagyon finom, kissé mentolos, és hűsít, de nagyon híg, vizes, nehezen szívódik be, és ragacsos érzést hagy maga után, valamit izzad tőle a bőröm! :( Kár érte... Kap hármat, bár kettőt adnék neki, de plusz 1 et kap a finom illat és a hűsítés miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Veee

2016. november 9.

Nyáron szerintem egy tökéletes testápoló, viszont én nyár végén/ősz elején kezdtem el használni... Gyorsan beszívódik és hűsít is (amitől én is fáztam :D ), viszont a hidratálásával nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

mrs.imperator

2016. október 17.

Az uborkásnak isteni az illata!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Az uborkásnak isteni az illata!!! :)

alcyone

2016. október 17.

Ennek az uborkás-zöld teás verzióját vettem meg, mert ennek az illatát már ismertem a tusfürdőkből és mivel akkor tetszett, gondoltam ezzel sem fürdök be. Nos, valamiért ennek az illata hosszú távon valamiért egy idő után büdösödik és fogalmam sincs, miért. Lehet, hogy nem az illatanyag hibája, csak régebbi az a flakon, amit megvettem, de romlottnak sem mondanám, mindenesetre fura. Amúgy egy viszonylag gyorsan beszívódó testápoló, nem hagy ragacsos érzetet, ugyanakkor elég tápláló ahhoz, hogy ne úgy érezzem 2 óra múlva, hogy szinte semmit se kentem magamra. A szárazabb őszi-téli levegőhöz szerintem ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Petra9323

2016. május 22.

imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

imádom :)

FKingu

2016. május 10.

Nagyon jó illatú, könnyű kis testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Nagyon jó illatú, könnyű kis testápoló.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2