Dove

Ár:   750 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2014. augusztus 6.

Kategória:   Testápolók

A Dove Go Fresh testápoló gránátalma és citromos verbéna kivonattal,gyorsan felszívódik. Egyedülálló DeepCare Complex formulájának köszönhetően táplálja a bőrt, valamint segít megvédeni azt, hogy gyönyörűen hidratált, selymesen puha és ragyogó legyen nap mint nap.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

1998

2019. december 6.

Nekem nem túlzás az illata, tetszik, kellemes.
Könnyen lehet eloszlatni és kenni.
Hamar beszívódik, hidratalt, puha bőrt biztosít.
Tetszik ez a hűsítő hatás, mint ha egy enyhe szellő érné a bőrömet, talan nyáron ez kellemesebb mint télen de most kezdtem el hasznalni.
Meg vagyok vele elégedve de nem CSODA termék
4 csillag mindenkepp jar neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

Nekem nem túlzás az illata, tetszik, kellemes.
Könnyen lehet eloszlatni és kenni.
Hamar beszívódik, hidratalt, puha bőrt biztosít.
Meg vagyok vele elégedve de nem CSODA termék
4 csillag mindenkepp jar neki

Audry1

2019. szeptember 13.

Ajándékba kaptam párom szüleitől. Nos, nekem nagyon száraz a bőröm, viszont nem igen nyúltam ehhez a testápolóhoz sokáig. Az utóbbi időben kezdtem el használni.
Az illata nekem nagyon tetszik! Az állaga jóval folyósabb, mint az általam eddig használtak. Őszintén szólva, sokkal pozitívabb az állaga, mint vártam. Nagyon könnyű eloszlatni a bőrömön és kevés is elég nagyobb felülethez.
Egész gyorsan be is szívódott a bőrömbe, picit kellett csak várnom, ez is határozottan pozitív.

És most jön a hosszabb távú tapasztalat:
Az illat egy ideig megmaradt a bőrömön, bár mások jobban érzik rajtam, mint én magamon. Hidratáltság tekintetében viszont... megfogott! Nem gondoltam volna sosem, de direkt nem kentem be magamat másnap fürdés után, és azóta is puha és selymes a bőröm, pedig borotváltam is (láb).
Magamtól sosem vettem volna ilyen testápolót, sokat kísérleteztem másokkal is, de eddig ez jött be nekem az egyik legjobban! Az otthon készített főleg az összetevői miatt áll nálam most már holtversenyben ezzel a termékkel.
Mivel sokáig elég még nekem is, szerintem megéri az árát. Ha lehet még kapni, szeretném újra megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

És most jön a hosszabb távú tapasztalat:

gabona07

2017. április 29.

Nekem nagyon tetszik az illata és az is, hogy felvitel után néhol bizsergeti a bőröm. Annyira viszont sajnos nem hidratál, amennyire szeretném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

eperturmix

2016. október 31.

Eléggé csalódás,főleg mert a dezodorja szerintem a legjobb,és a tusfürdőt is szeretem.Az illata nekem nagyon sok,kicsit émelyítő már mikor felkenem.Állagra túl híg,ebben a pozitívum,hogy ellehet könnyen oszlatni.Hatalmas hidratálást nem érzek,és ragadok még most is,fél óra után.a bizsergető hatást amúgy én is érzem,de nekem elég idegesítő,olyan mintha készülne leverni a víz.Vannak nagyon jó dove cuccok,de ez komolytalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Ragdoll

2016. május 8.

Jó időben mikor reggel zuhanyzom, akkor szoktam ezt használni, mert gyorsan beszívódik, komolyabb hidratálásra viszont nem alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Zaynab

2015. december 30.

Ajándékba kaptam. Én két ok miatt nem venném meg magamtól a terméket, illetve most már három miatt.

a) kerülöm az olyan termékeket, amelyeket olyan cégek állítanak elő, akik állatokat kínoznak (ráadásul az állatokon tesztelés elkerülhető amúgy).
b) nem szép az összetevőlistája.
c) már tudom, hogy a szaga is más mint csak a flakon tetejét kinyitva.

Konkrétan málnás, gyerekeknek készült köptetőre emlékeztető az illata.
Elismerem, hogy nagyon kicsit édes az illata (ha valaki csak a flakon tetejét kinyitva szagolja), de a termék a bőrre felkenve olyan, mintha összeütköztél volna valakivel, akinek a kezében ott egy pohár málnás köptető és az rád borult.
Ja és ez a szag nem tűnik el, mint más testápolók illata, ahol csak 20-30 percig érzel valamit.
Ez órákon át érződik.

Én magam biztosan nem akarom újravenni és nem tudom eladjam-e itt vagy mit csináljak vele.
De mindenkinek, aki tervezi megvenni, mert hogy híres márka, meg hogy gránátalma... annak azt üzenem, hogy inkább ne vegye meg, mert az én bőrömön málnás köptetőszaga van és 400 ml, szóval elég nagy. Túl nagy ez az adag ahhoz, hogy csak úgy megvegye valaki.

Most egy pont, de ha valami változást észlelek a krém használata közben, akkor azt megosztom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

b) nem szép az összetevőlistája.
c) már tudom, hogy a szaga is más mint csak a flakon tetejét kinyitva.

Konkrétan málnás, gyerekeknek készült köptetőre emlékeztető az illata.
Ez órákon át érződik.

insomnia

2014. november 16.

Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Szuper :)

nikolette

2014. november 12.

Nagyon nagyon jó az illata,tartós is. Imádtam de sajnos én viszketek tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

Nagyon nagyon jó az illata,tartós is. Imádtam de sajnos én viszketek tőle :(

sunbazsi

2014. július 31.

Néhány hete használom és imádom....az illatát! A hatásával is elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Néhány hete használom és imádom....az illatát! A hatásával is elégedett vagyok!

Jelizz

2014. július 23.

nagyon jó az illata! <3 (ami tartós) jól hidratál és picit bizserget ami a gyógynövény hatását jelzi! :)) újra veszem ha megint akciós lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Lactic Acid, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Isopropyl Palmitate, Glycol Stearate, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Trideceth-9, Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Capryloyl Collagen Amino Acids, Trideceth-9, Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

citromverbéna virágos végéból, leveléből, illetve szárából a kivont vizes folyadék. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak