Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 20.

Kategória:   Hajápolók

A Dove Illuminating Nourishment termékcsalád Vibrant Shine Lock Szérummal mélyen táplálja a fakó hajat, hogy kiemelje természetes fényét, csillogását és újra élettel teli legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mundow

2017. november 16.

A samponnal együtt használtam. Kellemes illata van. Gyorsan fogy. Hatása közelít az átlagos balzsaméhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

csevi22

2017. október 15.

A samponnal együtt használtam, isteni illata van és a hajam nagyon szép fényes, puha lett tőle, viszont nekem elég hamar elfogyott. Hosszú, dús hajam van, így ez szerintem a hozzám hasonlóaknak nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Cherryeszti

2017. április 11.

Együtt tolom a samponnal és szuperjó! Nem zsírosítja az amúgy is zsíros hajam és megemeli a hajtöveket, valamint nagyon puha lesz a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

barbyka01

2017. március 3.

A samponnal együtt használom, illata nagyon finom, de az én hajam számára nem nyújt elegendő táplálást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Black Fairy

2017. január 18.

Az illata jó, de semmi hatást nem tapasztaltam...nem zsírosít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Az illata jó, de semmi hatást nem tapasztaltam...nem zsírosít...

Kriszti4

2017. január 13.

A 2016 szeptemberi Pixibag-ben volt a samponnal együtt. Előtte sosem használtam Dove hajápolási terméket.Nagyon bevált!!! Az illatát nagyon szeretem, finom puha tőle a hajam,nem zsírosít és tökéletesen kezelhetővé válik a használata után! Azóta is ezt használom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Viki9727

2016. december 4.

Samponnal együtt használom. Semmi változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Samponnal együtt használom. Semmi változást nem tapasztaltam.

Erina

2016. október 18.

Hihetetlen hogy már első használat után mennyivel puhább lett a hajam! A samponját is szeretem. Ami plusz *, hogy nem kell kiszenvedni a flakonból, mint a Nivea szintén narancssárga balzsamját. Az illata már csak hab a tortán, ami még tartós is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

szgyongyi

2016. szeptember 18.

Nagyon bevált. Mióta ezt használom, rendszeresen fogdosom a hajam, hogy milyen puha lett. Pedig minden probléma van a hajammal, amiért nehéz rá jó hajápolót találni: festett, vastag szálú, hullámosodó, száraz. A samponjával együtt használom, kellemesen puha a hajam tőle több napig. Jár az öt csillag :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid