Dove

Ár:   785 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 773 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. április 29.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 773 Ft

Intenzív kézkrém extraszáraz bőrre, bőrápoló olajjal és hidratáló krémmel.

Ár: 773 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

sassar

2019. május 31.

Nem hidratál eléggé, tartalmatlan. Gyorsan felszívódott, tehát vizes állagú, de éppen arra, amiért vettem, nem volt jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

kisenikoke

2017. január 21.

Jó kis kézkrém.
Puhít, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Jó kis kézkrém.
Puhít, könnyen beszívódik.

ildikotrk

2015. november 16.

az ára egy kicsit borsos, de jól hidratál. mivel van hasonló tudású olcsóbban, nem hiszem hogy újra meg fogom venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

szaboanett92

2014. augusztus 14.

Télen vettem először. Az illata nagyon zavart. Vizes állag, szép kivitelezésben. Semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Moonlight

2014. március 5.

Én nem a kezemre használtam,hanem inkább csak könyökre. Oda viszont nagyon jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Viki-

2013. március 25.

Nem egy nagy durranás a krém , egy extra száraz kezet szerintem tuti nem hozz rendbe .inkább csak szinten tartásra jó , vagy hogy fogalmazzak .pl mikor suliból jövök haza krémezek vele ráhúzom a kesztyűt és akkor jobban nem szárad ki a kezem. Enyém ajándék volt szóval ár-érték arányt nem tudok . Nem rontott és nem is javított a helyzetemen , pedig szerintem nem extra száraz a kezem . jóindulatból gyenge 3 .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

kriszti.07

2012. december 7.

Miután felkentem és beszívta a bőröm már nincs is volt hatása, tavaly ősz óta be-bekerül a táskámba, mondván, majd elhasználom, de nem veszem elő... nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Ella

2012. december 4.

Nekem viszonylag gyorsan (1-1,5 perc alatt) beszívta a kezem, de iszonyatosan csípett, ettől jött ki a legtöbb viszkető hólyag is végül, nem bírtam elhasználni. A férjemnek adtam, neki többé-kevésbé bevált, de engem még a furcsa utóérzet is zavart, miután felszívódott. Egyedül az illatával voltam megelégedve, de életem legrosszabb kézkréme.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

NikiB

2012. november 27.

Telen sokszor kirepedeznek az ujjaim es ez a krem hozza csak rendbe!Ajanlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

infinite01@freemail.hu

2012. november 11.

nagyon puha és selymes lesz tőle a kezem és hamar beszívódik. tudok utána fogni üvegpoharat kormányt stb, nem csúszik a kezem. az illata is nyert nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak