Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2013. január 9.

Kiszerelés:   200
Kategória:   Hajápolók

Tápláló argán olaj tartalmának köszönhetően simává, rugalmassá és egészséges tapintásúvá varázsolja haját. Az egyedülállóan könnyű és kisméretű Nutri-Oils formula gyorsan beszívódik a hajszálakba, és esszenciális tápanyagokkal tölti fel azokat, miközben javítja a hajszálak szerkezetét is. A tápláló olajok hatására a haj gyönyörűen simává, fényessé és energikussá válik.

bogczi

2018. január 1.

Hú, nekem pozitív csalódás. A dove samponok vagy balzsamok nagyon zsírosították a hajam, így kicsit félve próbáltam ki. Alapvetően zsíros tövű, száraz végű a hajam, olykor sajnos korpásodik is, erre a Helia-d korpásodás elleni samponja nagyon bevált, viszont irtó kócos tőle a hajam. Ezt viszont rákenem és fésülés meg egyéb nélkül is azonnal feloldja a gubancokat, kb. 3-4 percig hagyom fent, minden második hajmosásnál használom. Nem zsírosít, szép fényes és puha a hajam tőle, akciósan 4 euró volt két tégely Münchenben, a nyár óta még csak az elsőnek a fele fogyott el, szóval elég gazdaságos (állig érő bobom van, viszont elég sok hajam:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Colorful

2015. december 4.

Ez a hajpakolás egyszerűen csodát tett a hajammal. Alapjáraton göndör hajam van így sohasem könnyen kezelhető és mindig száraz,seprűs hatása van. Na de ezután a pakolás után olyan pihe-puha lett a hajam. A következő hajmosási minden reggel úgy keltem fel mintha a fodrász székből álltam volna fel. Nagyon imádom, megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 4.

Misa

2015. szeptember 23.

A Dove samponjait is nagyon megszerettem az utóbbi időben, és ez is bevált. Könnyen kezelhető, finom illata van, nem zsírosít. A roncsolt hajvégeket egészen konszolidálttá teszi. Bevált, ajánlom a normál hajúaknak jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

szluca

2015. május 30.

Ez a kedvenc hajpakolásom mind közül!* Öt csillag, abszolút! Illata, állaga, hatása, csomagolása :D, mindene annyira-annyira, jó!

* a L'Oreal Casting Créme Gloss hajfestékhez kapható pakolást azért nem múlja felül semmi, de az sajnos külön nem kapható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Mariann88

2015. május 25.

Egészen meg vagyok vele elégedve, bár még csak az első használaton vagyok túl. A hajvégeim mostanába a szinte mindennapos hajszárítástól (úszok) eléggé ramaty állapotban vannak, így ki kellett próbálnom valamit. Nagyon kellemes illata van, és hajszárítás után sokkal szebb lett a hajvégeim, mint ennélkül. Kicsit még tesztelgetem, de szerintem nagyon bevált, abban pedig csak bízok, hogy nem fogja zsírosítani a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

cosmona

2015. április 29.

Imádom ezt a pakolást, gyönyörű lesz tőle a hajam! Fényes, puha, könnyen kezelhető, és még az illata is olyan jó, hogy kaptam már rá bókot férfitól (ami azért valljuk be egy hajápolónál külön plusz pont ;).Ár-érték arányban nekem megfelelő, mert habár 1000-1200 Forint körül van, de nem kell belőle sok a hajamra, így hónapokig elég. Én főleg a hajam végébe masszírozom bele, és utána ami a kezemen maradt még felviszem a hajam többi részére. Úgy 2-3 percig hagyom a hajamon, amíg letusolok, és utána öblítem ki.
Egyetlen egy negatívuma van, de az nagyon bosszant, azért is nem adok neki 5 csillagot (pedig szívem szerint annyit adnék), mert elképesztően csípi a szememet! Nem vagyok már 10 éves, odafigyelek, hogy ne menjen a szemembe a sampon-balzsam, de ez mégis minden alkalommal csípi, sőt égeti a szememet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

alexikaster

2015. február 17.

Nekem bejön ez a pakolás.Nem csodaszer,de a drogériákban kapható termékek közül ez a legjobb amit eddig használtam.Fényes,puha,jó illatú lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Guinevere97

2015. január 10.

Most kezdtem el használni, lényeges változást még nem észleltem, de feltűnt, hogy remekül rendbeteszi a vizes gubancaimat. Az állaga is sűrűbb így könnyebb felvinni, nem folyik le. Az illata pedig mesés. Nem mondanám olcsónak, remélem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 10.

stefi90

2014. augusztus 9.

Nagyon szép fényes, selymes, puha lett tőle a hajam. Viszont azt vettem észre, hogy mióta ezt használom, ha reggel megmosom a hajam akkor estére már bezsírosodik, hiába nem kenem a tövére és alaposan lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Vattacukor1990

2013. december 30.

Nagy kedvencem ez a pakolás. Előtte a tubusos, kétszínű változatát használtam. Igazából nem tudom, hogy mi a különbség a kettő között. Talán az előírt hatóidő, ami ennél 3-5 perc, a másiknál meg talán 1 perc. Ez is jól ápolja a hajamat. Samponozást és balzsamozást követően használom. Elég sűrű, mégis könnyen el tudom oszlatni a hajamon. Az illatát több napig is érezni mosás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.