Dove

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   180ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: redberry.247, az összetevőket feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2013. január 24.

Kiszerelés:   180ml
Kategória:   Hajápolók

Tápláló argán olaj tartalmának köszönhetően simává, rugalmassá és egészséges tapintásúvá varázsolja haját. Az egyedülállóan könnyű és kisméretű Nutri-Oils formula gyorsan beszívódik a hajszálakba, és esszenciális tápanyagokkal tölti fel azokat, miközben javítja a hajszálak szerkezetét is. A tápláló olajok hatására a haj gyönyörűen simává, fényessé és energikussá válik.

Dove Express hajpakolás ~ 800Ft
Ár: 800Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

hairgirl

2017. május 8.

Ez az a dolog, amitől a hajam nehezen kócolódik, és eszméletlen könnyen ki tudom fésülni, szilikon ide vagy oda a termék eszméletlen jó. Az illata is csodás és a hajmosás napján intenzíven érződik (délután szoktam hajat mosni, vagy reggel ha később kell mennem). A kifésülhetősége és az illata is megmarad következő hajmosásig a hajamnak. De vigyázni kell hogy a hajtőre ne menjen mert hamarabb zsírosodik. Nagyon szeretem ez a 4. tubus. Biztosan fogok még venni belőle 😍

update: Még mindig kedvenc, mindig visszatér, csak sajnos nem nagyon látom sehol kirakva. Pedig már nagyon kellene belőle egy új tubus. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

innafiz

2017. április 27.

Botrány.
Göndör, derékig érő, szőkített, lenövesztés alatt álló hajam van, nehéz eset. Volt egy próbálkozásom ezzel, majd besuvasztottam a szekrény aljába, aztán kb. egy év után megtaláltam, de a helyzet változatlan. Konkrétan semmire nem jó. Rengeteg kell belőle, nagyon erős szaga van, sűrű, alig lehet bemasszírozni, aztán meg lemosni sem. Vékony gyenge szálakat csinál, nem tudom hogyan. Rosszabb lett a hajam állaga, mint előtte. Száraz, szálkás, szétáll. Botrány, csak ennyit tudok íni. Csak vizesen szoktam fésülködni, mert szárazon törik, meg mivel göndör, ha kifésülöm kenderkóc. De ezzel már vizesen éreztem, hogy gáz lesz.
Ennyi pénzért meg aztán főleg felháborító, amit csinál.... :D
Maradok a Serical Keratinos pakolásánál, 5x annyi ezért a pénzért és pont annyiszor jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Botrány.
Ennyi pénzért meg aztán főleg felháborító, amit csinál.... :D

futotuz

2017. január 11.

ez egy CSODASZER!!!!!!!!!!! a legjobb hajpakolás amit valaha próbáltam (márpedig elég sokat kipróbáltam, a hobbim hogy végig vásárolom sorban a hajpakolós polcot a drogériában). először az tetszett benne, hogy argán olajat tartalmaz, hiszen azaz egyik legjobb hajápoló. könnyű felvinni, az illata isteni, és már az első használat után érezni lehet jótékony hatását.mindenképpen megy az 5 csillag!! ***** :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

csokilany

2016. december 2.

Nekem minden bejött, ami a leírásban van. Könnyen kifésülhető, hidratált, puha, selymes, fényes lett tőle a hajam, és ami nekem nagyon fontos, hogy rugalmas és jó lett tőle a tartása, annyira szép hullámos, hogy nincs szívem kivasalni :) Még biztos fogok venni belőle. Fontos, hogy kis mennyiséget szabad felvinni a hajra, és csak a hajvégekre, valamint alaposan ki kell öblíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

spsanita

2016. május 15.

Ez a pakolás valami csoda, pár napja használtam elsőnek, 1-3 percet ír, 45 percig volt az egyébként száraz fakó és durva hajamon. Miután lemostam azt kérdeztem magamtól "Jézus, ez tényleg az én hajam?" Annyira puha fényes és táplált lett tőle a hajam hogy egyszerűen szavakat sem találok rá. Még a töredezés is olyan más volt rajta, eszméletlenül kócosodott a hajam és most 3 nap után is ki tudom felülni simán. És az illata is annyira kellemes. Imádom, ki próbálok több dove terméket. Eszméletlen mennyire más a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

hajapolasmania

2016. április 26.

A hajam végére kenem szigorúan, hogy ne zsírosítson. Használat után nagyon kellemes illata van a hajamnak és extra selymes a tapintása és nagyon szépen csillog is. Nem találtam nála jobb pakolást, pedig sokat próbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Colette221

2015. július 8.

Eddig a kéket használtam, de gondoltam lecserélem erre, mert egy termék család....ráadásul Dove. Úgy voltam vele, hogy sok különbség nem lehet...
Azt kell hogy mondjam, kár volt! Ez a termék egyáltalán nem segít a hajamon... Száraz és durva a tapintása. Egyedül a kifésülést könnyíti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Cilike

2015. április 9.

Ajándékba kaptam, ma használtam először. Nagy reményeket fűztem hozzá, de óriási csalódás sajnos :(
Az én vastag, dús és erős szálú hajamat nagyon kiszárította.
Hogy hogy lehet ez magam sem tudom, de teljesen sprőd lett a hajam, pedig a leírás szerint alkalmaztam.
Egy pontot tudok adni, mert jó az illata, de a termék felejtős :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

Az én vastag, dús és erős szálú hajamat nagyon kiszárította.
Egy pontot tudok adni, mert jó az illata, de a termék felejtős :(

Vicus

2015. február 6.

Összetevők nagyon nem tetszenek, viszont a hatása szuper! Ettől függetlenül nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

PBetti

2014. október 17.

Elképesztően jó hajpakolás, én minden hajmosás után használom. Száraz töredezett hajam puha és hidratált lesz tőle.Nagyon szeretem és nem cserélném le soha.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Petrolatum
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellol, Linalool
Színezékek: CI 77492
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.