Dove

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Testápolók

Zabtej és méz kivonatban gazdag kényeztető testápoló tej, mely könnyen és gyorsan beszívódik, puha és selymes bőrt eredményezve.

emiko

2020. november 5.

Kellemes érzet a bőrön és nagyon jó az illata. Nagyon jól hidratálta a száraz bőrömet. A "strawberry skin" - nek nevezett piros pöttyös bőrt a lávamon 1 használat után nagyon dzépen helyre tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Bananamilk

2020. június 29.

Nagyon szeretem az illatát, mert sokáig érződik a bőrömön illetve nagyon jól hidratálja és helyrerakta a száraz bőrömet. A dove testápolóival sose nyúltam még mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

Martincsa

2020. március 31.

Ha lehetne, sokkal több csillagot adnèk! Az extra száraz, de értsétek úgy, hogy látszik, hogy száraz (kifehéredő réteg) bőrömet 2 használat után tökéletesen helyrerakta.
Teljesen véletlenül vettem le a polcról, már el voltam keseredve, hogy semmi nem teszi a bőröm helyre 😩
Viszont ez A csodaszer. Pihe-puha és illatos a bőröm, szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Viszont ez A csodaszer. Pihe-puha és illatos a bőröm, szerelem!

pacsalia

2020. február 28.

Sajnos émelyítően édes és persze órákig érezni az illatát, de nagyon jó bőrpuhító és hidratáló hatása van gyors beszívódással, ezért 4-est kap tőlem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

incifinci28

2020. február 18.

Immmmádom! Nagyon finom illat, sokaig kitart pedig heti 4szer biztos nekem magam. Biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Arianne

2020. február 2.

Teljesen véletlenül botlottam bele. Épp a "nemluxustáska" kampány keretein belül vásároltam be, többek között ezt a testápolót is.
Miután megszagoltam, nagyon megtetszett és vettem magamnak is egyet.
Nem bántam meg, nagyon jó kis testápoló, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Az illata pedig nyammmmmmnyam.:) Szerencsére nem az a tipikus dove illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Miután megszagoltam, nagyon megtetszett és vettem magamnak is egyet.
Nem bántam meg, nagyon jó kis testápoló, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Az illata pedig nyammmmmmnyam.:) Szerencsére nem az a tipikus dove illat. :)

elesbrenda

2019. november 1.

Nagyon szuper testápoló! Nagyon finom illata van,és az extraszáraz bőrömet a lábamon 2használat után rendbetette. Pihe puha tőle a bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Regina0206

2019. október 24.

Tökéletes testápoló! Nagyon finom az illata, egészen tartós is és tényleg finom puha bőrt varázsol. Másnapra sem szárad ki a bőröm. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Dormir

2019. október 16.

Isteni, kényeztető illata van, tejes, mézes, de nem erőltetett, hanem kényelmes, bekuckózós, és tartós is. Rajtam pedig nem szokott megmaradni a testápolók illata.
Amúgy valóban könnyen kenhető, jól bedolgozható a bőrbe. Ősszel, télen valódi komfort.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 16.

VBoga

2019. június 2.

Tökèletes komolyan. Az illat kellemes krémes tejes púderes, nem tolakodó. Gyorsan beszívódik, hidratál. Locsolom magamra a tusival együtt. Lekörözte a pisztáciásat. 6*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propanediol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.