Dove

Ár:   1589 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Testápolók

Testápoló spray avokádóolajjal és körömvirág kivonattal.

aquana

2021. január 7.

Na ez az a termék, aminek a világon semmi értelme nincsen, még jó, hogy kiárusításban vettem, fillérekért... azon kevés testápolók egyike, amik felhasználás nélkül mennek a kukába. Alig hidratál, az állaga a spray formátum miatt minősíthetetlen (ha keveset spriccelek ki belőle, sz*rt se ér, ha sokat, olyan folyós, hogy lecsöpög mindenhova, a fekete kanapém köszöni szépen), illat jellentéktelen... kerüljétek el messziről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

bernadettu

2019. június 28.

Beauty fesztiválon kaptam, nem igazán követem figyelemmel a Dove új termékeit, magamtól nem vásárolnám meg.
A pumpás kiszerelés számomra nem túl praktikus, mert nem mindig sikerül a bőrre fújni a habot, amit képez, jobban lehet irányítani, ha a tenyerembe fújom és onnan kenem fel.
Azt vettem észre, hogy pattanásokat okozott a lábszáramon mindennapos használat mellett. Illetve a bőrömmel érintkezve kellemetlen illata lesz, ezért egész testre nem is használnám.
Pozitívum, hogy úgy tűnik sokáig elég, mert a flakon súlyában nem érzek változást.
Megpróbálom majd ritkábban használni, de újravenni biztos nem fogom.
Hidratálása hideg időben kevés, tavasszal, nyáron az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Megpróbálom majd ritkábban használni, de újravenni biztos nem fogom.
Hidratálása hideg időben kevés, tavasszal, nyáron az igazi.

lilaszilva

2019. január 21.

Ritkán használok testápolót, de mivel ajándékba kaptam, kipróbáltam. Kicsit fenntartásokkal kezeltem ezt a fújós módszert, de kellemesen csalódtam! Gyorsan beszívódik, tényleg nem hagy ragacsos érzést maga után, finom az illata, és számomra kellően hidratál is. Mi kell még? Egyetlen "hibája" , hogy a fújás során, ha nem tartom elég közel a bőrömhöz, akkor szóródik mindenhova (tehát fürdőszoba csempe, padló), de ez egy kis odafigyeléssel kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

fanniforgcs

2018. december 29.

Nekem hamar kedvencem lett. Nagyon egyszerű ebben a formulában használni, nem ragacsos, könnyű felvinni és nekem az illata is nagyon tetszik. Legközelebb a cseresznyevirágosat fogom kipróbálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Andy88

2018. december 21.

Egy nyereményjátékon jutottam hozzá, és az egyik kedvencem lett. :) Nagyon bejön ez az új formula, tetszik hogy spray formában használhatom a testápolót. :) Nagyon praktikus és gazdaságos, elég egy keveset fújni belőle. Jól ápolja és puhítja a bőrt (bár hajszálnyival gyengébben, mint egy klasszikus testápoló, de akinek nem extrémen száraz a bőre, teljesen megfelel...), és még sokáig érzem az ápoló hatását használat után. Az illata nem túl izgalmas, de mégis tetszik... valahogy olyan "tisztaság érzésem" van tőle. Szóval megérdemli a max. pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ManekiNeko

2018. december 8.

Nem hidratál annyira, mint a krém állagú testápolók, viszont nagyon kellemes érzetet hagy.
Könnyű felvinni, nem ragacsos és az illata is jó! Következőleg kipróbálom a kókuszos verzióját is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Kajla

2018. november 26.

Nem hidratál úgy, mint egy rendesen kenegetős testápoló, de szerintem nagyon praktikus, ráadásul nem hagy kellemetlen, ragacsos érzetet utána, amit én nagyon nem szeretek. Emiatt nekem már elég praktikusnak számít, mert a ragacsossága miatt sokszor “elfelejtek” testápolózni.
Ezzel a termékkel viszont meg tudom csinálni gyorsan, egyszerűen.:)
Az illata szerintem kellemes, tipukus testápoló illat, talán egy árnyalatnyit nekem erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Ezzel a termékkel viszont meg tudom csinálni gyorsan, egyszerűen.:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak