Dove

Ár:   1589 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Testápolók

Testápoló spray avokádóolajjal és körömvirág kivonattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

aquana

2021. január 7.

Na ez az a termék, aminek a világon semmi értelme nincsen, még jó, hogy kiárusításban vettem, fillérekért... azon kevés testápolók egyike, amik felhasználás nélkül mennek a kukába. Alig hidratál, az állaga a spray formátum miatt minősíthetetlen (ha keveset spriccelek ki belőle, sz*rt se ér, ha sokat, olyan folyós, hogy lecsöpög mindenhova, a fekete kanapém köszöni szépen), illat jellentéktelen... kerüljétek el messziről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

bernadettu

2019. június 28.

Beauty fesztiválon kaptam, nem igazán követem figyelemmel a Dove új termékeit, magamtól nem vásárolnám meg.
A pumpás kiszerelés számomra nem túl praktikus, mert nem mindig sikerül a bőrre fújni a habot, amit képez, jobban lehet irányítani, ha a tenyerembe fújom és onnan kenem fel.
Azt vettem észre, hogy pattanásokat okozott a lábszáramon mindennapos használat mellett. Illetve a bőrömmel érintkezve kellemetlen illata lesz, ezért egész testre nem is használnám.
Pozitívum, hogy úgy tűnik sokáig elég, mert a flakon súlyában nem érzek változást.
Megpróbálom majd ritkábban használni, de újravenni biztos nem fogom.
Hidratálása hideg időben kevés, tavasszal, nyáron az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Megpróbálom majd ritkábban használni, de újravenni biztos nem fogom.
Hidratálása hideg időben kevés, tavasszal, nyáron az igazi.

lilaszilva

2019. január 21.

Ritkán használok testápolót, de mivel ajándékba kaptam, kipróbáltam. Kicsit fenntartásokkal kezeltem ezt a fújós módszert, de kellemesen csalódtam! Gyorsan beszívódik, tényleg nem hagy ragacsos érzést maga után, finom az illata, és számomra kellően hidratál is. Mi kell még? Egyetlen "hibája" , hogy a fújás során, ha nem tartom elég közel a bőrömhöz, akkor szóródik mindenhova (tehát fürdőszoba csempe, padló), de ez egy kis odafigyeléssel kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

fanniforgcs

2018. december 29.

Nekem hamar kedvencem lett. Nagyon egyszerű ebben a formulában használni, nem ragacsos, könnyű felvinni és nekem az illata is nagyon tetszik. Legközelebb a cseresznyevirágosat fogom kipróbálni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Andy88

2018. december 21.

Egy nyereményjátékon jutottam hozzá, és az egyik kedvencem lett. :) Nagyon bejön ez az új formula, tetszik hogy spray formában használhatom a testápolót. :) Nagyon praktikus és gazdaságos, elég egy keveset fújni belőle. Jól ápolja és puhítja a bőrt (bár hajszálnyival gyengébben, mint egy klasszikus testápoló, de akinek nem extrémen száraz a bőre, teljesen megfelel...), és még sokáig érzem az ápoló hatását használat után. Az illata nem túl izgalmas, de mégis tetszik... valahogy olyan "tisztaság érzésem" van tőle. Szóval megérdemli a max. pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

ManekiNeko

2018. december 8.

Nem hidratál annyira, mint a krém állagú testápolók, viszont nagyon kellemes érzetet hagy.
Könnyű felvinni, nem ragacsos és az illata is jó! Következőleg kipróbálom a kókuszos verzióját is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Kajla

2018. november 26.

Nem hidratál úgy, mint egy rendesen kenegetős testápoló, de szerintem nagyon praktikus, ráadásul nem hagy kellemetlen, ragacsos érzetet utána, amit én nagyon nem szeretek. Emiatt nekem már elég praktikusnak számít, mert a ragacsossága miatt sokszor “elfelejtek” testápolózni.
Ezzel a termékkel viszont meg tudom csinálni gyorsan, egyszerűen.:)
Az illata szerintem kellemes, tipukus testápoló illat, talán egy árnyalatnyit nekem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Ezzel a termékkel viszont meg tudom csinálni gyorsan, egyszerűen.:)

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Methylparaben i I ta I par 0 0

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.