Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém száraz bőrre kókuszolajjal és mandulatejjel.

avalanche

2019. augusztus 5.

Az illata szuper, de az én extra száraz, néhol sebes, néhol ekcémás bőrömnek kifejezetten ártott, rosszabb lett tőle a helyzet, mint volt előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

szisza9

2019. július 17.

szerintem általában vki azért vesz kókuszillatú terméket, mert szereti a kókuszillatot... ez rám is vonatkozik, én szeretem ennek a kézkrémnek az illatát! Elég gyorsan beszívódik, kicsit olajos marad a kezem utána, de az is elmúlik 5 perc múltán. szerintem teszi a dolgát rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

biborkel

2019. július 4.

Borzalmas az illata! Erős, és mű szag...nem bírtam magamon elviselni...a hidratálása még jó lenne, tehát mint krém jól funkcionálna, de nem egy jó minőségű kókuszillata van, az biztos. Legalább lenne éppen ezért diszkrét illatú....de nem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

MissScorpio

2019. június 30.

Jó illatú, könnyű állagú kézkrém. Szerintem nem ragacsos, az én kezem könnyen beszívja és selymes lesz tőle a tapintása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

sassar

2019. május 28.

Nagyon szeretem az kókusz illatát, ezért vettem meg! De ez olyan erős és gagyi kókuszillatú termék, hogy nem bírom használni! Felkentem a kezemre, és alig vártam, hogy lemoshassam, mert annyira irritált. Nem a krém, mert az jól hidratált, hanem az illata!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Sierra0120

2019. május 25.

A kókuszimádatom már durva mértékeket ölt, emiatt lett megvéve ő is. :D nem bántam meg, imádom az illatát, szépen puhítja a kezem, én lábra is ezt használom. Valóban, ahogy mondták előttem is, picit ragacsos, míg be nem szívja, annyira nekem nem száraz a kezem, hogy hamar beszívja. Télen biztos hatásosabb, meg jobb. Azért tőlem megkapja a négy csillagot, a ragacsosság miatt nem öt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

candus

2019. március 22.

Meglepően jó :) Hamar beszivodik, tavasszal-ősszel megfelelően táplál, jo az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

zsozefina

2019. március 21.

Szoláriumkrem illat, ragacsos utohatas 😥 Es nem is hidratal megfeleloen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Szoláriumkrem illat, ragacsos utohatas 😥 Es nem is hidratal megfeleloen.

Sophielle

2019. március 2.

Szerintem kellemes a kókuszos illata, nagyon sokáig megmarad, nem érzem műnek sem. Állagra megfelel, bár egy nagyon picit lehetne sűrűbb.
Ami viszont negatívum, az a ragacsos réteg, amit maga után hagy. Nehezen szívódik be, pedig nagyon száraz a bőröm.
Akciósan megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Akciósan megéri.

Kingucii

2019. február 17.

Szerintem sem hasonlít az igazi kókuszillatra, viszont nem is zavar.
Mostanában az orrom környékén használom, mert a sok orrfújástól ki van teljesen száradva.
Csíp,de használ. Kézkrémnek sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Szerintem sem hasonlít az igazi kókuszillatra, viszont nem is zavar.
Csíp,de használ. Kézkrémnek sem rossz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Dimethicone, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Petrolatum, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.