Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2013. október 31.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Virvatuli

2020. január 8.

Nem csodálom, hogy már nem lehet kapni. Én sem szerettem, nem hidratált eléggé, az illata sem volt kellemes, a csomagolása pedig borzalmas, állandóan kifolyt és odaszáradt a krém a nyílás köré, akárhogy vigyáztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 8.

Zsofii259

2014. október 22.

Ajándékba kaptam egyszer. Erős, jellegzetes az illata és kicsit lassan szívódik a bőrbe. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 22.

Yubiri

2013. augusztus 20.

Kellemes krém, erős, fűszeres illattal, de nekem tetszett, jól beszívódott.
Nem lett kedvenc, mert a Baleásat jobban szeretem.
Egyébként karácsonyi ajándékcsomagban kaptam, a bőröndje még mindig megvan, azt nagyon szeretem :-) Ha a teljes ajándékcsomagot pontoznám 5*, de mivel a krém nem lett kedvenc, és itt azt osztályozzunk, ezért csak 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Kellemes krém, erős, fűszeres illattal, de nekem tetszett, jól beszívódott.
Nem lett kedvenc, mert a Baleásat jobban szeretem.

Katie Adair

2012. november 22.

Én is Anyuét csórtam el. Kezdetben imádtam az illatát, de egy idő után már zavart.
Szerintem remekül hidratál. Bölcsődében dolgozom, naponta ezerszer kell kezet mosnom tömény UltraSol-lal és a nyári időszakot kivéve borzalmasan nézett ki a kezem. Ez a krém csodásan rendbe hozta. Hamar beszívódott, nem hagyott zsíros érzést és nem jött le 1 kézmosás után.
Viszont a már sebes, kirepedezett kezemet nekem is nagyon csípte :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Viszont a már sebes, kirepedezett kezemet nekem is nagyon csípte :(

Oraculum

2012. október 28.

Anyukám kézkrémje, néha bekenem vele a kezemet, nagyon jó az illata, hamar beszívódik,de az én száraz kezemre óránként lehetne kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

graics.kinga

2012. augusztus 13.

anyum kézkrémét csórtam be, mivel az enyém elfogyott és ő meg nem használta. nagyon nagyon nagyon puha lett tőle a bőröm. mint valami selyem papír! mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

szandracska

2012. augusztus 8.

Első sorban az illata miatt vettem meg, másodszor pedig gondoltam: Dove termék, biztos jól hidratál. (Tél volt, mikor vásároltam, és szét volt száradva a kezem). Először nem volt vele semmi gond, de egy idő után nem szívódott fel rendesen, nem hidratált már annyira. Aztán a párom szólt, hogy nem bírja a szagát, úgyhogy nem is használtam tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

nimatika

2012. július 13.

Nem rossz kézkrém,jól hidratál,de kicsit nehezen szívódik fel,mert olyan folyós,így tovább kell maszírozgatni,az illata kellemes.Viszont tényleg csíp ha valami kis sérülés van a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Nejicica

2012. július 4.

Anyukám használja ezt a krémet, teljesen megvan vele elégedve és miután megszagoltam az illata elvarázsolt. Gondoltam miért ne kipróbálom, nekem eleve olyan a bőröm mintha minden nap kenném hidratálóval de ezzel még annál is jobb volt mint szokott lenni! Ha a hideg zsíroldó X( után kiszáradt a kezem ezzel 1x-2x bekentem és elmúlt! :) eddig mindig ha kiszáradt emiatt a kezem 2-3 napon keresztül többször kellett kenegetni. Igazából meglep mert szerintem annyira nem zsíros krém de a hatásával nálam a kedvencek kézápolók közé bekerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

kawa.kriszta

2012. április 4.

Egyértelműen csalódás volt, az illata még oké, de nem hidratált megfelelően. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Potassium Lactate, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2