Dove

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Kategória:   Hajápolók

hambi

2019. április 24.

Szeretem az illatát és azt is, amit müvel a hajammal. Már minimum 4x újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Missy023

2019. április 3.

Nekem bevált: nagyon jól hidratál, kifejezetten puha lesz tőle a hajam és kellemes az illata is. Vékonyszálú, könnyen töredező, kémiailag egyenesített hajam van. A samponját viszont nem használom. Csak egyszer vettem meg, de nem éreztem hogy bármi is változott volna amikor együtt használtam őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Mosizso

2019. március 20.

Ezt a dove illatot sem szeretem, a pirosas -rózsaszínes balzsam után vettem ezt meg, hogy biztos ez is olyan jó lesz... hát nem sajnos. Elmegy szódával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

gabolda

2018. február 15.

Imádom! Véletlenül akadt a kezembe még régebben, talán kuponom volt, nem emlékszem már. De a seprűs hajammal csodát tett. Nem a samponjával használom, hanem a dove youthfuljával. ( nem volt dm ben mikor elfogyott, így ezt vettem meg) és ez a párosítás vhogy bejött a hajamnak. Alig töredezik, sőt ami volt, azt is eltüntette. Illata is nagyon jó. És nagyon sokáig elég, pedig kétnaponta mosom a hajam.
Update: sajnos váltanom kellett róla, nem tudom hogy változtattak e rajta vmit, de mintha nem is használnám. Hajam visszatért a szállós, száraz, töredezett állapotához :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Sz. Csilla

2018. január 22.

Én nagyon szerettem ezt a balzsamot, de most valami összetevőt kihagyhattak belőle, mert minden mosás után olyan elektromos a hajam, mintha nem használtam volna balzsamot. :/ Így ezt most nem is tudom elhasználni és nem is veszem többet újra. Pedig az illatát nagyon szeretem magamon ilyenkor télen. Így is kap 4 csillagot, mert már sokszor újra vettem és eddig nagyon elégedett voltam, jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

lerka

2017. május 10.

Kedvenc hajbalzsamom! Nagyon finom az illata, es jot tesz a hajamnak. Persze a hajtövekre nem teszem. Már évek ota hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

sztami

2016. november 21.

Kupon napokon vettem már másodjára újra, én nagyon szeretem. Simán veri sok drágább társát, nagyon puhává és ápolttá teszi a hajam. Az elmúlt időszakban a töredezett hajam is kevesebb lett, gyanítom ez is hozzájárult. Mondanám, hogy egy darabig biztos nem cserélem le, de mindig elkezdek kísérletezgetni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

zeany

2016. július 28.

Nekem nem szárítja a hajam. Hamvasító sampon után használom és sokat javít az egyébként megviselt, platinaszőke hajamon, az illata pedig isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

_-Mia-_

2016. július 20.

A sampont és a balzsam párját használtam együtt. Nagyon finom illatuk van, de a sampon kicsapta az érzékeny fejbőröm (egy hónapba tellett rendbehozni, kellett nekem kísérletezgetni), és ketten együtt hagyták kiszáradni a hajam, szó szerint szalmakazal lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

stallone46

2016. július 17.

Akciósan vettem a Rossmannban és nem bántam meg az én platina szőke hajamat egyáltalán nem szárítja mosás utan bőségesen rárakom és negyed órát rajta hagyom puha és könnyen kifésülhető tőle a hajam és még az illata is nagyon jó :-) szerintem egy jó termék :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hidratálók: Trehalose, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid