Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2013. május 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Dove Pure & Sensitive Testápoló hipoallergén, illat- és alkoholmentes. Mélyen táplálja az érzékeny bőrt, és segít megvédeni azt, hogy bőröd gyönyörűen hidratált, selymesen puha és ragyogó legyen.

Rekaa24

2018. december 29.

Szeretem, más illatban is használtam. Jó a bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Szeretem, más illatban is használtam. Jó a bőrnek.

Massiew

2016. október 26.

Ajándékba kaptam, de sajnos nem nyerte el a tetszésem... Túl híg állagú, sokáig kell kenegetni mire beszívódik, és utána a bőröm olyan mintha nem is használtam volna testápolót... Az illata pedig.. hát... nem túl szimpatikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

aranypáva

2016. április 15.

Szeretem, tényleg jó az érzékeny bőrre. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nem irritálja a bőrt. A tejszerű folyós állaggal először nehéz volt bánni, de meg lehet szokni. Nálam 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Luppuss

2016. március 3.

Nem tetszik az állaga, túl folyós, az összetevők alapján pedig nem éppen "pure & sensitive". Ajándékba kaptam, én nem veszek, az tuti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

dizabella01

2015. október 14.

Ez a krém nagyon tej jellegű, legyetek felkészülve! Ez szó szerint body MILK. Nekem nagyon tetszik, gyorsan beszívódik és remekül hidratálja a normál bőröm, ráadásul illata is alig van, így nem fullasztó mint a többi krém. 4 csillag azért, mert össze-vissza folyik. Majd még talán update-elek, lehet mégjobban elnyeri a tetszésemet és kap 1 csillaggal többet, vagy talán ellenkezőleg, 1-el kevesebbet.

Update: szóval le kell vonnom egy csillagot, mivel meguntam a tejszerű állagát, folyik szerte-szét meg minden. Kézkrémnek viszont KIVÁLÓ, 3 másodperc alatt beszívódik és remekül hidratál, de az a folyékonyság......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

mkriszta0

2015. szeptember 15.

A párommal közösen néztük ki, sajnos ekcémás, extra száraz a bőre. Neki nem volt egy csodaszer (de azért elégedett volt vele, amit ígért, betartotta), viszont ezt nem is róhatom fel negatívumként, hiszen semmi olyat nem ígért, hogy visszaszorítja vagy akár meg is előzi, hogy az ekcéma kijöjjön a bőrön. Az én bőröm viszont 1-2 használat után szemmel láthatóan hidratáltabb, puhább lett. Szerintem nagyon jó kis testápoló, főleg azoknak akiknek érzékeny, allergiára hajlamos bőrük van. Kezdetben addig kentem a bőröm, amíg "itta", így egy kicsit tényleg zsíros, ragacsos érzet maradt bekenés után, viszont, ha nem viszem túlzásba az "adagot" akkor 2-3 p. után öltözhetek is. :)
A hidegebb hónapokban van, hogy elég csúnyán kiszárad a bőröm, így az elkövetkezendő télre már bespájzoltam belőle! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. június 11.

Borzalmas! Egyáltalán nem szívódik be, még reggel is ragadok. Most nézem az összetevőket, a Petrolatum a ludas. Kuka 😡.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 11.

nyarigabi

2015. március 31.

Tényleg illatmentes, és nem irritál, de az állaga túl folyékony, és nehezen szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Regi84

2015. március 11.

Nagyon száraz a bőröm és ez segít rajta, aminek nagyon örülök, mert sajnos a testápolók többségére allergiás vagyok. Kicsit tényleg nehezen szívódik be, de ez engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

horvathvivien9607

2014. február 18.

Valóban nehezen (néha egyáltalán nem) szívódik be, de mivel az bőröm nagyon érzékeny ezért kedvelem. Egyáltalán nem pattogok ki tőle. Rossz is jó is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Collagen Amino Acids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak