Dove

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi1220, Módosítva: 2014. május 29.

Kategória:   Testápolók

Mélyen táplálja és puhítja a bort. A finom vanília megnyugtató illata a kiegyensúlyozottság érzését nyújtja. Egyedülálló Deep Care komplexünk természetes bortápláló anyagokat és gazdag esszenciális olajokat tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Fruzsi90

2020. december 29.

A kedvenc testápolóm! Imádom az illatát és, hogy csoda puha fincsi bőrt eredményez! Sajnos az összetevői nem a legszebbek és amióta lecseréltem a kozmetikumaimat természetes összetevőjű termékekre őt sem használom már napi szinten ( na jó bevallom néha kivételt teszek nála és bűnözök :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Csutak

2020. augusztus 29.

Akciósan sikerült rábukkannom a balmazújvárosi Goods Marketben és nem bántam meg a vásárlást. Nagyon finom és tartós az illata, hamar be is szívódik. Kedvencem lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Aprile

2020. január 21.

Nagyon intenzív illata van, ami a bőrön is sokáig megmarad. A textúrája okés, könnyen terül, könnyen kenhető, és a használatát követően órákon át kellemesen selymes tőle a bőröm. Viszont kevésbé jó, hogy iszonyatosan lassan szívódik be, és sokat kell várnom, mire nem tapadok már, és hozzáérhetek bármihez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

ChinchillaLover

2019. december 9.

Itt írta valaki, hogy az ekcémás kezét ez tette rendbe, hát nekem nem jött be, sima átlag testápoló, semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Olív

2019. november 3.

Ajándékba kaptam, hát, ...nem fogy túl gyorsan. Egyedül az illata fog meg, sajnos nem lesz a kedvencem. Nehezen szívódik be, és a hatása sem 5 csillagos. Kicsit műnek tűnik számomra. Ha az összetevőket nézzük, hagy kivetni valót maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 3.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Finom illatú, kellemes testápoló. Nekem kicsit sűrűnek tűnt, de télre ideális választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

ViktoriaLugosi

Korcsoport: < 18
2019. április 20.

Mivel nagyon szeretem a vaníliát, ezért nem volt kérdés hogy ezt nekem meg KELL vennem. Az illata szuper, édes de nem túl erős. Bár nincs kifejezetten száraz bőröm, de mégis jól hidratált. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Nekem ez a tökéletes testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 20.

vkata96

2018. december 26.

Ajándékba kaptam, magamtól a drogériás testápolók 99%-át a sz*r összetevők miatt biztos nem venném meg. Ahogy sejtettem, ennek is elég csúnya az incije, de gondoltam egy próbát megér, nem szeretek kidobni semmit. Az illata nem rossz, de hidratálni szerintem egyáltalán nem hidratál. Azért elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

blackrose

2018. november 1.

A szappanjával együtt kaptam anyukámtól. :) Imádom az illatát, jól beszívódik. Szeretem, de csak tèlen. Sokáig kitart, mert nem használom túl gyakran.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

ifju15

2018. október 30.

Ajándékba kaptam. Meg mondom őszintén ha testápolórol van szó elég válogatós tudok lenni. Meg van már az a testápoló, amit imádok es ujraveszek mindig. Viszont az éppen elfogyott es meg nem vettem ujra, igy gondoltam kiprobalom ezt, hamár kaptam. És azt kell mondjam kellmesen csalódtam. Féltem hogy nehezen fog felszívódni, de nem. Viszonylag hamar felszivodott. Az illata nagyon finom szeretem a vanilia illatot. Talán picit sok is volt, de tetszik. Másnap reggel nagyon puha bőrrel ébredtem, úgyhogy szerintem egy jo testápolórol van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Collagen Amino Acids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak