Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2024. május 17.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő NutriumMoisture™- technológiával gazdagítva lágy, krémes habot képez, mely a táplált bőr érzetét nyújtja. A lágy illat a kiegyensúlyozottság érzésével tölt el zuhanyzás közben.

3 illatban kapható

4000 ft - Dove szett
Ár: 4000 , Eladó: eniko_e
Állapot: Vadiúj , Helyszín: Dorozsma, fizetés: Kizárólag fox packeta előre utalás után , Ha kérdésed van mielőtt leütnéd: eencica@gmail.com, SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE NINCS LEHETŐSÉG!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tiply

Korcsoport: >54
2023. november 28.

Szeretem, de nekem nagyon intenzív az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 28.

Szeretem, de nekem nagyon intenzív az illatuk.

viVien_90

2023. szeptember 20.

Nagyon szeretem. Tetszik az illata és sima tőle a bőröm ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 20.

Nagyon szeretem. Tetszik az illata és sima tőle a bőröm ☺️

S.lilla2

2023. augusztus 4.

Imádom. Jól habzik és én az àllagàt is szeretem, illetve az illata is szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

Imádom. Jól habzik és én az àllagàt is szeretem, illetve az illata is szuper

Alexandra24

2023. május 30.

A kókuszos a kedvencem, de mindet nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 30.

A kókuszos a kedvencem, de mindet nagyon szeretem.

leylo7

2023. május 25.

Én az argán olajosat szoktam venni és imádom. Az illatuk tényleg elég érdekes, de szerintem kellemes. Nem emiatt veszem, hanem mert olyan sűrű, mintha testápolót tettek volna bele és nekem hosszú időszakaim vannak, amikor nincs szükségem + testápolózni is, mert egyszerűen nem szárít. DE aki kitalálta ezt a flakont, azt kirúgnám. A termék egy negyedét szinte lehetetlen kinyerni a rohadt tubusból és minden Dove tusfürdő ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 25.

Kitty921217

2023. február 27.

Kellemes az illatúak.Nagyon jol habzik. Puhitja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

Kellemes az illatúak.Nagyon jol habzik. Puhitja a bőrt.

Norcsa10

2023. január 24.

Sajnos egyre többet csalódok a Dove tusfürdőkben. Egyik illat túl sűrű, másik túl híg, és az illatjuk sem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 24.

Metty

2022. december 6.

Valamiért dobozból szaglászva annyira egyik Dove tusfürdőnek sem tetszik az illata. Az ok, amiért mégis nagyon szeretem őket, hogy ennek ellenére a bőrömön jól működnek, kellemesek, és brutál tartósak rajtam, tusolás után nagyon sokáig finom tusfürdős-tisztaságillatom van. Más márkáknál ilyen tartósságot sajnos nem nagyon tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 6.

Petra0616

2022. november 17.

Sajnos nem vált be, viszketek tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 17.

Sajnos nem vált be, viszketek tőle

Renix

2022. november 15.

Sajnos nekem nem jött be. Viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Sajnos nekem nem jött be. Viszket tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract, BHT
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Pentylene Glycol, Propylene Glycol

Emolliensek: Petrolatum, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Fényvédők: Zinc Oxide, Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Methylparaben, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Caramel, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Benzyl Alcohol

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Methylparaben i I ta I par 0 0