Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2015. október 2.

Kategória:   Tusfürdők

Bőrtápláló krémtusfürdő NutriumMoisture™- technológiával gazdagítva lágy, krémes habot képez, mely a táplált bőr érzetét nyújtja. A lágy illat a kiegyensúlyozottság érzésével tölt el zuhanyzás közben.

3 illatban kapható

Dove Sheavaj&Vanília tusfürdő ~ 1000Ft
Ár: 1000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
Dorotii66

2019. október 5.

Én a shea + vaj félét próbáltam eddig, isteni az illata! Krémes állagú, jól habzik és nem sűrű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Gigi140

2019. szeptember 19.

Én a kókuszosat vettem, az illata isteni, de egyszerűen kezelhetetlen. Kinyomom a kezemre, az állaga olyan mintha valami zsíros tömény krém lenne. Nem habzik rendesen, ha be akarom vizezni, kicsúszik a kezemből, ahhoz meg drága, hogy a lefolyóban kössön ki. Alig várom, hogy elfogyjon, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Lilis

2019. szeptember 14.

Nekem semmi más nem jó a bőrömre, csak a Dove nem szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Nekem semmi más nem jó a bőrömre, csak a Dove nem szárítja.

Audry1

2019. szeptember 12.

A jázmin+méz, shea vaj+vanília és mandulakrém+hibiszkusz változatokat próbáltam eddig (általában szülinapra és ünnepekre kapok hasonlókat a családtól, úgyhogy sokat próbáltam már). Én szeretem a Dove tusfürdőket, jó az állaguk, kellően habzanak. Én nem szeretem, ha úszom a habban, de talán picit több habot is elbírna, de nem bánom így sem. Mindig ígérik, hogy ápoltabb és hidratáltabb lesz zuhanyzás után a bőr. Nos, nekem gyárilag sajnos elég száraz, de nem vettem észre, hogy szárítana, de nem is hidratál jobban, mint bármelyik másik tusfürdő, amit eddig használtam.
Az illatuk nagyon finom, de sok, nem túlságosan bőrbarát hozzávalókat is tartalmaznak. Ezen kívül ekkora mennyiség sajnos nekem nem sokáig elég, de ez az én hibám inkább, mert fél-1 maroknyikat használok el egy zihanyzás alkalmával.
Összességében magamnak sosem vennék Dove tusfürdőket, mert olcsóbb (és olykor nagyobb kiszerelésű) társai is tudják mindazt, amit ezek is. Emellett árilag nekem kicsit drága a mennyiségéhez képest.
Mindezek ellenére a 4 csillagot megadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Mindezek ellenére a 4 csillagot megadom.

gittus0924

2019. augusztus 28.

A kókuszos verziót kaptam anyumtól. Leárazva vette, így nagyon megérte. Fincsi, kellemes illata van és krémes állaga. A bőrömet sem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Sziszikee58

2019. augusztus 24.

Szintén kókuszosat vettem, amit először vendégségben használtam, és akkor lett szerelem illat 😍 Így nem tudtam megállni, hogy ne vegyek magamnak otthonra belőle. Az tuti, hogy újraveszem! Tartós, kellemes, jól habzik, nem szárít. Egyszerűn IMÁDOM ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lilly83

2019. július 26.

A kókuszos változatát vettem meg, hogy kipróbáljam. Az illata nagyon kellemes, sokkal tovább megmarad az illata, mint más tusfürdőké. Sajnos kicsit szárít (ezen nagyon meglepődtem) de összességében elégedett vagyok vele. Sűrű az állaga, elég egy keveset is nyomni belőle, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

albertinablogg

2019. július 25.

Nekem az illatuk tetszik, de valamelyik szárít, valamelyiket meg szinte lehetetetlen lemosni és zsíros, ragacsos marad utána a bőr. Soha többé Dove és semmilyen más tusfürdő. Maradok én is a natúr szappanoknál és inkább súrolom a kádat gyakrabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Moony

2019. július 25.

Régebben sokszor elcsábultam én is, mert az illata tényleg mindegyiknek mennyei, aztán utánanéztem az összetevőknek, és milyen jól tettem... A fél flakon tartósítószerből és más fölösleges finomságból áll... Soha többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Mona01

2019. július 15.

Rettenetesen szárít, nem győzök vakarózni a használata után. Sajnos kuka. Kár, mert egyébként fantasztikus az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glucose, Propylene Glycol

Emolliensek: Petrolatum, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauric Acid, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glycinate, Lauric Acid, Sodium Lauroyl Isethionate, Sodium Palmitate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Sodium Palm Kernelate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Caramel, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: BHT, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.