Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2013. április 24.

Kategória:   Kézkrémek

Regenerálja a bőr szépségét alvás közben.

Maniac

2021. január 23.

Éjszakára nagyon jó, és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Éjszakára nagyon jó, és az illata is finom.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Az egyik kedvenc kézkrémem. Jól hidratál és finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Az egyik kedvenc kézkrémem. Jól hidratál és finom illatú.

anitkaa

2016. december 6.

Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Az illata is nagyon kellemes. Ha kézkrém, akkor nálam csakis Dove.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Boombapple

2016. március 23.

Ebből nekem a tégelyes volt meg. Télen csodát tett a kiszáradt bőrömmel. Nagyon puha lett tőle a bőröm és feltöltődött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

reri93

2015. október 24.

Nekem nagyon bevált!! 5*
Viszont nem találom egy pár hete, megszűnt?? :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Nekem nagyon bevált!! 5*
Viszont nem találom egy pár hete, megszűnt?? :\

kriszti.csatlos

2015. augusztus 22.

Nagy csodát vártam tőle. Nem rossz, egy átlag krém. Az illata finom, visszafogott. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Tinc

2015. július 2.

Jó kis kézrém :) Könnyed formula (egy kicsit folyósabb az átlag dove-hoz képest), amit könnyű bedolgozni és gyorsan fel is szívódik. Kellemes az illata (mondjuk egy picit nagymamás nekem), nem zavaró és annyira nem is tartós. Mondjuk a "segít regenerálni a kezeit, miközben alszik" dolog szerintem annyira nem igaz, többször is muszáj újrakenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

vrgbtt

2015. május 23.

Eddig teljesen szuper. Már egy alkalom után éreztem, hogy csodát tett a kezeimmel :-)

Update:
Most fogyott el a krém, és őszintén szólva a nagy "szeretem, csodát művel" érzés egy-két hét után tovatűnt. Nem annyira jó kézkrém hosszú távon, persze nem is a legrosszabb.. Habár egy Dove-tól többet vártam volna.
Sajnos le kell vonjak 2*-ot, mert nem hidratál olyan jól, mint elsőre gondoltam. Valószínűnek tartom, hogy egy no-name kézkrém is többet tud ennél :-( Pedig nincs az a rinocérosz bőröm...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Update:

mellcsiii

2015. január 3.

Kb. 350 forintért vettem én is a Rossmannban, ennyiért simán megérte:) Szeretem, télen is rendben tartja a kezem, sőt, igazából ez hozta helyre az ekcémám után, amivel azért elég sokáig szenvedtem. Fogok még venni Dove kézkrémet, főleg nyárra, mert akkor jön ki inkább az ekcémám, kíváncsi vagyok akkor mit csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

szivecske

2014. október 23.

Nagyon jó az illata, tipikus Dove illat, számomra télre ideális. Talán picit zavaróan selymessé teszi a kezeket, de én az utcán is simán használom, nem feltétlen csak alváshoz. 350 Ft-ért vettem a Rossmannban, annyiért tökéletesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.