Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: simini, Módosítva: 2012. március 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A selymes ragyogó bőrért. Tápláló hidratáló formulájával és a bőr ragyogását fokozó összetevőivel a Silk Glow selymes, csillogó hidratáló réteggel vonja be bőrét, így az mindig életteli fényében tündököl.

Kiszerelés: 250 ml

InternationalTraveller

2019. május 14.

Kedvenc darab. Főleg nyáron szeretem a csillogása miatt. Nagyon jó az illata és jól hidratál. Ritkán lehet kapni, de Bécsben még árulják. Nekem öt csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Bubucim

2017. május 14.

Nem tudom, lehet-e még kapni. Én mostanában nem találkoztam vele a drogériák polcain. Anno 2 flakonnal is elhasználtam belőle. Kizárólag nyáron használtam a kis csillámok miatt. :) Szerintem télre kevés lett volna, de nyáron remekül teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Mindy

2016. január 3.

Amikor megvettem, figyelmetlen voltam, nem tudtam, hogy csillogni fogok. :) Végülis szerettem, de nem hiszem, hogy a kis csillámok jót tesznek a bőrnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Igazi hercegnős testápoló, nagyon feldob a tudat, hogy egész nap ragyogok tőle! Tulajdonképp csak a csillám miatt vettem meg, de nagyon elégedett vagyok vele, mert nagyon jól hidratál.
Az illata kellemes, nem túl erős, nem zavaró, ha parfümmel keveredik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Az illata kellemes, nem túl erős, nem zavaró, ha parfümmel keveredik.

Reddiamond

2015. november 7.

Kifejezetten a csillogása miatt vettem meg. Ár / érték arányban jó. Főleg nyáron szoktam használni, ha "csillogni" akarok. De előfordult már télen is, hogy felkentem. Ill. az illatát is imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 7.

Zellerlevel

2015. szeptember 18.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, szeretem használni, és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Nagyon puha lesz tőle a bőröm, szeretem használni, és az illata is nagyon jó!

nadalandy

2014. november 5.

Elhasználtam egy teljes flakont és már kutatok az utánpótlás után.
Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívódik + jól hidratál + light-osan csillog.

Aki tudja hol lehet még beszerezni, légyszi írjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Elhasználtam egy teljes flakont és már kutatok az utánpótlás után.
Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívódik + jól hidratál + light-osan csillog.

Aki tudja hol lehet még beszerezni, légyszi írjon.

olin

2014. január 26.

A hidratáló hatásával még így télen is meg vagyok elégedve, de ezek a csillámok zavarnak - őszintén kétlem hogy jót tenne az ember bőrének hosszú távon. Még jó hogy csak kis kiszerelésem van, de inkább más Dove termékek felé orientálódok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Nicu

2013. augusztus 4.

Nekem is volt. Tetszett, hogy csillog, de tényleg nem hidratált eléggé, hagyott egy réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

renci011

2013. augusztus 4.

Régebben használtam ilyet. Nagyon szépen csillogtam, szerettem is, viszont nem bírtam elviselni, hogy ragadtam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Serica, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Hydrogenated Polydecene, Linoleic Acid, Octyldodecanol, Dimethicone, Isohexadecane, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Octyldodecanol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Imidazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzoic Acid

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak