Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Kategória:   Tusfürdők

buzavirag

2016. december 28.

Nekem nagyon tetszik az illata, és az is, hogy viszonylag sűrű, és ennek ellenére jól habzik. A bőrömet nem szárította, sőt én egy közepes hidratáló hatást is észrevettem. A testápoló használata 2 naponta elég mellette, pedig elég száraz a bőröm, főleg télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Evlin01

2016. december 5.

Ajándékba kaptam ezt a tusit és nagyon szerettem, amint kifogy a tusfürdő raktáram tuti, hogy venni fogok belőle. Nagyon tetszett, hogy krémes (szabályosan jó érzésem jó volt tőle ahogy fürödtem vele, pihe puha hab :D) ja és nekem jól hidratálta a bőröm én nagyon nem is használtam alatta testápolót amíg volt. Ja és a páromnak is bejövős volt eléggé. Nekem az illata is bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Vintage Lady

2013. május 1.

Az illata jó, az állaga is, egész jól habzik. Mikor vettem valami nehezebb, zsírosabb krémre gondoltam, ami jól hidratál és nem kell utána testápoló. Ez viszont annyira kiszárítja a bőröm, hogy törölközés után olyan érzetem van, mintha valamilyen erős szappant használtam volna. Egy átlag olcsó tusfürdő is jobb ennél. A feszesítés ott kimerül, hogy a kiszáradt bőröm nagyon húzódik tőle. Pedig amúgy egyáltalán nem száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Barabell

2012. november 6.

Az illatát nem tudom mihez hasonlítani, de egyszerű, kellemes, nem hivalkodó, ezért szerintem a hétköznapokra tökéletes. Sűrű és krémes állagú, ha egy fürdőrózsát alaposan bevizezünk és arra visszük fel, akkor nagyon jól habzik, így nem kell belőle nagy mennyiség. Nagyon érzékeny a bőröm, nehéz rá megfelelő termékeket találni, de ez nem irritál, és az eredmény is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

fayless

2012. október 29.

Eléggé szokatlan, hogy tusfürdő létére nagyon sűrű és krémes és az illata is fura, mindenesetre kellemes vele a tusolás. A bőrfeszesítő hatását nem nagyon érzem, de azóta kevésbé száraz a bőröm. Ár/érték arányban kicsit soknak tartom (200ml/700-800ft), ezért 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

zsizsi

2012. szeptember 17.

Szerintem nagyon jó, mert puha lesz tőle a bőröm és testápóló nélkül is elég hidratált marad.
Ja és nekem elég sokáig kitartott, mert a krémes állaga miatt elég volt egy kevés is egy alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

hekata87

2012. június 22.

Én nagyon szeretem. Az illata is kellemes, és nálam is 2-3 használat után látszott a hatása. És nem csak puhább lett tőle a bőröm, hanem tényleg feszesebb is, bár szerintem abban a fürdés utáni rendszeres testápolásnak is fontos szerepe van, anélkül nem érdemes csodát elvárni tőle. Azért kap csak négy csillagot, mert hamar elfogy és, mert amikor már csak kevés van benne, szét kell szedni a flakont, hogy kiszedjem belőle a maradékot (ami még 2-3 fürdésre elég).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

varga.stella

2012. április 5.

Nekem nagyon-nagyon szuper! Különlegesen puhává tette 2-3 használat után is a bőrömet és szerintem éppenhogy kevés kell egyszerre belőle. Ráadásul nem is kell minden alkalommal használni (én natúr szappannal felváltva használom). Nekem konkrétan csodaszer! Strand előtt és után pedig nagyon praktikus lesz. Persze az illata fura... de az annyira eltörpül, mivel csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.

Ingrido

2012. április 4.

Nekem tetszik. Az illata nem a legjobb, de ezt nem azért vettem. Nem is azért, hogy feszesítsen. (Talán csak az illat meg a csomagolás ennél a terméknél volt leginkább összhangban számomra a testvéreivel összehasonlítva.) Ami vonzott, hogy nem kell feltétlenül testápolót használnom majd. Bevallom, imádom, ha puha a bőröm, meg nekem nagyon igényli a bőröm a krémezést, de nincs minden nap türelmem hozzá. És igen! Ez a termék segített a krémezés elmismásolásában. Nem mászom ki átkozódva lefekvés után félórával az ágyból, hogy megint elfelejtettem krémezni és most viszket a bőröm, ha a lepedőhöz ér. Ezzel a termékkel letudva az este. És ezt szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

margit4444

2012. március 2.

Az állaga borzasztó, az illata sem tetszett, de a hatása az tényleg szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Az állaga borzasztó, az illata sem tetszett, de a hatása az tényleg szuper.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1