Dr.Neo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautybrigi, Módosítva: 2011. december 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Számos értékes ránctalanító hatóanyagot tartalmaz. A bőraktiváló feszesítő szemránckrém gyengéden, ugyanakkor hatékonyan állítja vissza a szemkörnyék rugalmasságát, erősíti a bőr kötőszövetét, fokozza a sejtosztódást. A krémben található intelligens napvédő összetevők a fény hatására aktiválódnak, így tökéletes védelmet alkotnak a nap káros sugaraival szemben.

anszan

2014. május 16.

Hiába a retinol, a többi vitamin, peptidek és társaik, én nem tapasztaltam semmi különös hatást a használata során. Kevés szarkalábam van, nem is igazán azt szerettem volna eltüntetni, hanem a felső szemhéjam feszesítését szerettem volna elérni. Ha már ennyi pénzbe került gondoltam többet tud, mint a társai, de sajnos ismét csalódás. A hidratálást pedig tizedennyi pénzből is meg lehet oldalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 16.

beautybrigi

2011. november 27.

A kollekció eddig használt darabjaiban nem csalódtam, így mivel kifogyott a korábbi szemkörnyék ápolóm emellett döntöttem. A kis szarkaláb kezdeményeket nyom nélkül eltüntette egy hét használattal. Talán a retinol tartalma miatt? Mindegy, működik, és rá lehet sminkelni, mert szinte teljesen beszívódik, csak egy nagyon vékony, finom réteg marad utánna, ami még segíti is a smink egyenletes felrakását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Retinol
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Algae Extract
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Glycine Soja (Soy) Peptides, Palmitoyl Tripeptide-3, Pentapeptide-3
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Retinol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Yamgyökér kivonata. Paula Begoun szerint semmilyen kutatás nem utal arra, hogy a yamgyökérnek lenne bármi hatása a bőrön alkalmazva.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy szintetikus peptidféle (néhány aminosavból álló fehérjedarabocska), mely alanint, arginint, isoleucint, glicint és prolint (ezek mind aminosavak) tartalmaz. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló. Lásd peptidek.

Retinol a I v