dr. Organic

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: elvira28, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3490 Ft

• Az Dr Organic sampon és balzsamban lévő bioaktív kendermagolaj tartalmazza az egészséges hajhoz szükséges Omega 3, 6 és 9 zsírsavakat.
  • A 2 az 1-ben Dr Organic sampon és hajkondicionáló bioaktív kendermagolajat, fekete áfonya kivonatot és aminosavakat tartalmaz, amely felfrissíti és jelentős mértékben erősíti a hajat.

Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Water / Aqua Cocamidopropyl Betaine ti I eu Sodium Cocoamphoacetate ti Sodium Lauroyl Sarcosinate ti I eu Sodium Chloride Coco-Glucoside ti Glyceryl Oleate eo I eu Palmitamidopropyltrimonium Chloride Glycerin h 0 0Caprylyl/ Capryl Glucoside ti Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil eo Humulus Lupulus Cone ExtractHibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract eo Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil i Cymbopogon Martini (Palmarosa) Oil Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil Cinnamomum Camphora Bark OilMentha Piperita (Peppermint) Oil i Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil i Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil i Vetiveria Zizanoides Root Oil i Citrus Limon Peel Extract eo Cupressus Sempervirens Seed Extract Litsea Cubeba (May Chang) Oil i Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil eo Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Ginkgo Biloba Leaf Extract a Sambucus Nigra (Elder) Flower Extract Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Extract Sodium PCA h 0 0Sodium Lactate h Arginine Aspartic Acid PCA h Glycine Alanine a I h Serine Valine i Isoleucine Proline Threonine Histidine h Phenylalanine Sorbitan Sesquicaprylate tiCitric Acid kh Sodium Hydroxymethylglycinate ta Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Geraniol i Linalool i Limonene i

Ár: 3490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Eperkelany

2019. november 12.

Nem csak ezt a sampont használom. Először pakolást rakok fel, utána kiöblítem egy másik samponnal, majd utána használom ezt a sampont. Kevés is elég belőle. Nincs rossz illata. Tetszik. Az is tetszik, hogy 2 az egyben.. Bár a fodrászom azt mondta ezek a dolgok nem igazán hatásosak.. Nekem mégis nagyon bejön. Az INCI-je is tetszik. Nekem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

alphecca

2019. március 23.

A hatása nagyon jó, jól habzik sokkal jobban mjnt az átlagos biosamponok így nem kell belőle nagyon sokat használni. Nekem nem szárította a hajam ,sőt abszolút érezhető hogy balzsam is van benne,fényes puha állagú lett a vastag szálú hajam. Féltem az illata miatt, mert a kenderes termékek nekem büdösek kicsit, de ennek enyhe az illata és nem érezni mosás után. Drága, ez az egy hibája van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

momo

2019. február 9.

Ha már a Nature Box samponnál pozitív ellenpéldaként megemlítettem, gyorsan le is írom, miért döntöttem meg saját rekordomat és vettem újra ötödször is. Sajnos nagyon rossz hajat és fejbőrt örököltem: kevéske, gyenge, vékony hajam van, amit könnyen zsírosodó, érzékeny, néha zsíros korpás fejbőr súlyosbít. Az utóbbi 10 éven amit lehet, végigzongoráztam a full kamu mikrokamerás fejbőranalízistől a Dr. Hauschka hajtonikon át TÉNYLEG mindent ami a szerencsétlen hulló hajú ember kezébe akad plusz ami neten rendelhető. Ennyi év után és megszámlálhatatlan csalódás után annyit tudtam meg a fejbőrömről, hogy sem az SLS-t, sem a szilikont nem bírja, nagyobb mennyiségben legalábbis. A natúrabb samponok felé vettem az irányt, itt is volt minden az Alverdés sampontól a Börlindig, őszintén szólva még a magasabb ár sem tudott elrettenteni. A legtöbb natúr sampon az én zsíros fejemet nem tisztítja meg eléggé és azt a gyengécske, erőtlen érzést sem szeretem, amit szárítás után tapasztaltam. Több Dr. Organiccal is próbálkoztam, a legjobb közülök ez, ami remek illatú, könnyen habzik (mert van benne habzóanyag sajnos rendesen), remekül felfrissít, nem irritál, nem viszketek tőle és másnapra nem lesz teljesen vállalhatatlan a fejem. Nem vagyok teljesen kibékülve az összetevőkkel, az a Sodium Lauroyl Sarcosinate nagyon-nagyon szúrja a szememet, de ár-érték arányban számomra ez egy használható, jó sampon. Próbáltam a Rahua termékeket is, fantasztikusak kívül-belül, de nem adhatok tízezreket hajápolásra. Marad a kompromisszum és egy erős négyes, ami tőlem 1000x csalódott, hajápolásilag megkeseredett és cinikus vásárlótól nagy dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

nyuszo

2018. július 25.

Imádtam ezt a sampont! Először kicsit drágállottam, de hát ez egy sampon + balzsam egyben.... és valóban érezhető mindkettő hatása, nem csak úgy rá van írva!!! Amit már az első használat után észrevettem, az az, hogy szinte fellélegzett a fejbőröm, de lehet, hogy csak a mentol tartalma miatt éreztem extrán frissnek és tisztának....ugyanakkor a hajam sokkal lágyabb lett.... Éppen most gondolkodom az újravételén!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

minibear

2017. január 21.

Mivel a hajserkentő samponjuknak sokalltam az árát, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Az illata erősen gyógynövényes-mentolos. A hatásáról még nem tudok teljes szívvel pozitívan nyilatkozni, egyelőre "teszi a dolgát".

Frissítés: sajnos úgy teszi a dolgát, hogy közben nagyon kiszárítja a hajamat. Ezért két csillagot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Histidine

Emolliensek: Glyceryl Oleate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract, Citrus Limon Peel Extract, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Coco-Glucoside, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Sorbitan Sesquicaprylate
Illatanyagok: Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Valine, Geraniol, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

PCA h

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.