Best of Beauty 2019

dr. Organic

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. április 2.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 6990 Ft

Nem zsíros, könnyen felszívódó arcszérum a csiga szekrétum és a Proteolea® komplex együttes hatásával. Ápolja, nyugataja, regenerálja a bőrt.

A Proteolea® komplex bizonyítottan növeli a bőr hidratáltságát 4 hét használat után.

A Dr. Organic csigagél-termékcsalád a Helix Aspersa Müller kivonatának kiemelkedő tulajdonságait használja fel, amelyekkel sérülés esetén a csiga saját házát és bőrét építi újra. A csigagélkivonat egyedülálló arányban tartalmaz AHA-savat, kollagént, elasztint, allantoint, vitaminokat és ásványi anyagokat, ezáltal erősíti és revitalizálja a bőrt, segít helyreállítani a sérült szöveteket, és visszaállítja a bőr nedvességtartalmát.

A termékek minimum 70%-ban biotermesztésből származó összetevőkből állnak. A csigák a begyűjtés során nem sérülnek.

Nem tartalmaz: parabént, SLS-t, mesterséges színezéket, ftalátokat, petrolátumot, glikolokat, DEA-t, BHT-t, izotiazolinont, ásványi olajat, szilikont.

Ár: 6990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
ccseszter

2017. december 20.

A glamour kuponos napokon vettem meg fél áron. Csak azért csaptam le rá, mert a csigakrémről hallottam, hogy szépen helyre rakja az aknés vagy sebes bőrt. Hát csalódtam, mert nem nagyon segített. Az illata elég erős, a kiszerelés pedig nagyon nem praktikus mert a pumpa nagyon erősen kinyomja a krémet és ha nem rakom oda az ujjam méterekre elszáll :D. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

ivor

2017. június 15.

Azért vettem meg, mert a krém verziója télen nagyon bejött, viszont az nyárra már kicsit nehéz, ezért kerestem egy könnyebb nyári arcápolót ami jól hidratál. Az ára elég borsos, és ehhez képest az én fejem már pár óra elteltével csillog tőle, mindezt brutális citromillattal tetézve. El fogom használni, de ebben az árkategóriában szerintem van jobb nyári hidratáló szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

marcipan73

2017. március 19.

Szép és hasznos összetevőkkel rendelkezik, könnyen felszívódó szérum. Az ajánlás szerint (reggel hidratálás előtt, este hidratálás után) használom. Különleges illata van, ez gondolom a természetes összetevők és a parfüm hiánya ( hurrá! :) ) miatt van. elég sokáig, kb. 2-3 hónapig elég, kevés kell belőle. Jelentős változást a ráncok eltüntetésében nem tapasztaltam, de nem is romlott a használat alatt. Az ára szerintem kicsit magas, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

Felujito

2016. március 12.

Az illata nem zavar különösebben, aránylag hamar elillan. Nekem inkább szárazabb, vízhiányosabb a bőröm, néha olyan élettelen színe van. Felkenés után pár percig kipirul a bőröm, de aztán hamar elmúlik, inkább egy egészséges , egységes bőrkép marad utána. Esetenként még kenek rá hidratálót, de nem mindig érzem szükségesnek. Más csigagéles terméknél egy kicsit találom gyengébbnek, viszont az ára elég magas ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 12.

cuciii

2015. június 4.

Hááát nekem sem az igazi valahogy.. Az erős illattal nincs problémám, de a hatása nem győzött meg. Olyan mintha egy réteget hagyna a bőrömön, ráadásul az érzékeny kipirosodásra hajlamos bőröm reggelre jó piros ettől a szérumtól. Bíztam benne, hogy a szép összetevőknek köszönhetően megnyugtatja majd az arcomat, de nem így lett. A hidratáló hatása jó, de az arcom összképe nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

nta2

2015. április 30.

Müllerben ki lehetett próbálni, de ez bőven elég volt ahhoz hogy teljesen elvegye a kedvem. Csak a kézfejemre tettem ebből a lotion állagú szérumból, de olyan erős citromos illata van, hogy még 45 perc múlva is bűzlött a kezem tőle. Ha ezt arcra teszem, nem bírom elviselni magamon, az biztos. Pedig én alapvetően szeretem citrusos illatokat, ilyen parfümjeim vannak. De egy magát bionak beállított terméket miért is tesznek tele illatanyagokkal??? Ráadásul ennyire intenzívvel? A citrusos illat abszolút nem illeszkedik az összetevőkhöz sem, tehát egyáltalán nem értem. Így a hatása már egyáltalán nem érdekel, mert számomra hiteltelenné vált a termék. Mindenesetre ha az árát is nézem, maradok a Benton csiga-méh esszenciánál, mert abból 60 ml 5800 Ft., és az van benne amit ígér, émelyítő illat nélkül és használ is, míg ebből a 30 ml 7000 Ft és nem szívesen kenném az arcomra, és ugye ez sem mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

csigabiga

2015. április 7.

Kb 2 hetes használat után mondok véleményt. Nagyon sokat segített a bőrömön! Nem teljesen rendeltetésszerűen használom, mert ugye ez egy szérum, de én napi egyszer arctisztítás (radír + tonizálás) után éjszakára használok egy pumpálásnyit. Hidratáló/éjszakai krém nekem nem hiányzik utána a kombinált bőrömre, de lehet a száraz bőrüeknek kellhet. Inkább krémes, mint szérum szerű textúrája nekem meglepő volt. Még nagyobb meglepetést a nagyon erős citrusos illata okozott. Lehet, hogy aki nem szereti az illatosítot kozmetikumokat, annak ez már túl sok, mert tényleg erős illata van.
Hatása: a használata óta a bőröm hidratáltsága mintha kiegyensúlyozottabb lenne, mint előtte. Látványosan gyorsan gyógyítja és halványítja a sebeket, hegeket, pattanások nyomait. Azt nem mondom, hogy kevesebb pattanásom lenne, de ha kijön egy-egy, akkor gyorsabban múlik. Az egész bőrképem sokkal egységesebb, egészségesebb. El tudok indulni reggel alapozó nélkül, és végül is ez volt a célom már elég régóta.
Összességében nagyon jó kis termék ez, szerintem most egy jó darabig biztosan szerepelni fog az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.