Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali ápoló készítmény  - igényes bőrre. Lehető legmélyebben hat a Phytosolve hatóanyagnak köszönhetően: Csökkennek a ráncok és javul a bőr rugalmassága.

A Dr.Scheller természetes kozmetikumok a Phytosolve hatóanyagot tartalmazzák. A tisztán növényi hatóanyagok lényegesen célzottabban és hatékonyabban használhatóak. A Phytosolve hatóanyag segítségével a két természetes alkotórész egyike kívülről befelé hat, a másik hatóanyag pedig mélyen a bőrbe jut és ott bentről kifelé fejti ki hatását. Ez a kettős hatás erősíti a kezelés eredményét.

leili

2019. február 15.

100 pontot nem lehet adni? Tényleg le vagyok nyűgözve és örülök, hogy meg mertem venni mindenféle utánanézés nélkül :) olyan krémet kerestem, amit bármikor hasznáhatok, nappalra vagy éjszakára is, akkor sem lesz túl sok vagy túl kevés. Nagyon tetszik az illata, nem mű illat, kellemes citromos, természetes, rám nyugtatólag hat. Szèpen felszívódik, feltölti az apróbb ráncokat, egészségesebbnek látszik az arcom a használata óta. Nem lettem pattanásos tőle, egyelőre azt hiszem a legjobb arckrém, amit használtam, csak ajànlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

devababa

2019. január 11.

Sokat vartam ettol a kremtol, mivel csupa jo velemennyel volt rola mindenki. Illata nagyon jo. Allaga is jo, nem tomeny, inkabb lagy krem. Elegge lassan szivodik fel, de ez engem nem zavar. Ranctalanito es feszesito hatasat nem tapasztaltam, ezert csak hidratalokent tudom ertekelni. Alapanyagai nagyon jok, de sajnos nem valtotta be az ehhez fuzott remenyeimet. Harom csillag a pozitivumok miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

roseanne

2019. január 1.

Nagy szerelem nem lett a krém, de nem is rossz. Hidratál, közepesen jól szívódik be, illata sem túl tolakodó. Natúrkozmetikumok közül őt ajánlanám megvételre, és az ára sem borsos. Az éjszakai verzióját jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Danka75

2018. augusztus 21.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom az éjszakai változatával együtt. Nagyon érzékeny bőröm van, egy márkás krémtől is kipattogzom, valamelyik összetevőre allergiás vagyok, de nem tudom, melyikre. Ennél a krémnél azonban nem jön elő a probléma. Szépen hidratál, bár a vízhiányt nem szünteti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

naturefun

2018. június 10.

2 hete használom nappalra és éjszakára is a nappali változatot. Évek óta kizárólag natúrkozmetikumokat használok, ha megszeretek valamit, amellett sokáig kitartok, így lesz most ezzel a krémmel is. A korábbi hidratálót valószínűleg megunta a bőröm két év után, ezért váltottam. Több terméket kipróbáltam, és az itteni pozitív vélemények miatt döntöttem úgy, hogy teszek ezzel is egy próbát. Nem bántam meg, kellemesen frissít, egységes bőrképet ad, egész napra hidratál és a T-vonal is matt marad. Az illata valóban erős, de már megszoktam. Éjszakára a termékcsalád intenzív szérumját teszem a krém alá, én nagyon elégedett vagyok vele.

Uptade: Egy éve használom. Próbáltam közben mást is, de mindig gyorsan visszatértem. Tökéletes.

Update 2018. május: Még mindig szeretem, de megszűnik, úgyhogy mást kellett keresnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

beautylover

2018. március 22.

Pár éve már használtam ezt a krémet és nagyon megszerettem. Akkor még nem figyeltem tudatosan arra, hogy milyet használok, csak azt figyeltem meg hogy nem volt probléma a bőrömmel, nem száradt ki, nem volt zsíros érzet utána. És nem utolsó sorban az illatát is nagyon szerettem. Utána sajnos nem találtam itthon egy drogériában sem hosszú ideig, most viszont újra megleltem a Müllerben. Kíváncsi voltam, hogy tényleg olyan jó e minta ahogy emlékeztem rá. Nem csalódtam benne. Nem mondanám, hogy csodakrém, de szépen hidratál, és lehet rá sminkelni. Az illata még mindig a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

IldikoB

2017. december 27.

Körülbelül 3 hete használom a krémet, a nappali és az éjszakai változatot is. Az itteni vélemények alapján választottam, ez az első ránctalanító termék amit kipróbálok, sok tapasztalatom még nincs, de mindenképpen valami természeteset szerettem volna. Imádom az illatát, olyan mintha citromos joghurttal kenegetném magam. Szépen eloszlik a bőrömön, hamar beszívódik, nem irritál. Egyenlőre nem látom, hogy bármi változás történt volna az arcbőrömön. Bár nincsenek még mély ráncaim a homlokomon a két szemöldököm között van néhány vonal, ezeket figyelem de eddig még semmit sem változtak. Mindenképpen elhasználom a két tégelyt de szerintem utána továbblépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Beebeee

2017. augusztus 4.

Egy teljesen átlagos hidratáló krém. Rosszat nem tudok róla írni, de nagyon jót sem. Hidratál, könnyen beszívódik, aztán ennyi. Az illata egy idő után eleggé szúrta az orrom, nekem túl citromos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

szonyecska

2016. november 20.

Egy tégellyel használtam el eddig, de azonnal újra is vásároltam. Szerelem! :) Még sosem volt ennyire tökéletes egyik krém sem az arcbőrömnek, egyenletes színű, hidratált, finomabb tapintású a bőröm tőle. Az alkalmanként, hormonális okokból jelentkező pattanásaim is megszűntek, sőt, a két szemöldököm között kezdődő halvány kis ráncot is eltüntette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

loulou

2016. szeptember 1.

Nagyon jó:) Az illata isteni friss citromos. Én a nappali változatot használom éjszaka, mert eléggé dús, vaskos krém, de az tény, hogy a bőrt szépen feltölti. Eddig csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Squalane eo 1 0

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.