Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. május 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A lehető legmélyebben hat a Phytosolve Ÿ hatóanyagnak köszönhetően. Felgyorsul a sejtregenerálódás és a bőr intenzív folyadékpótlást kap, amitől láthatóan kipihentté válik.

Kiszerelés: 40ml

Myrtle

2017. február 12.

Az egyik legbüdösebb krém, amit valaha szerencsém volt magamra kenni, egészem rémes szaga van, DE nagyon szépen hidratál, valóban feltölti a bőrt, és kipihentebbnek tűnik utána. Meglehetősen zsíros, gazdag krém, ezért csak alkalmanként használom, amikor úgy érzem, kicsit szárazabb, húzódóbb az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

plast123

2015. június 9.

Sajnos én nem érzek semmilyen pozitív hatást. Pedig már használom kb. 2 hónapja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 9.

midnightsun

2015. április 25.

Nagyon szépen hidratál. Akciósan vettem, de nem bántam meg. A nappali változattal együtt újra fogom venni. Sőt kedvem támadt kipróbálni a márka többi termékét is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 25.

Szász-Benczúr

2014. június 9.

Hidratálónak nagyon bevált, talán kicsit tömörebb is a bőrőm, de nem tűnt fel látványos változás.
Valahogy elkerüle a figyelmemet, hogy száraz bőrre való, nekem meg a homlokom-orrom olajos. (Akciós volt, és úgy tűnik csak erre tudtam koncentrálni :-), meg arra, hogy kezdőként amit értettem az összetevőkből, az úgy rémlett, hogy jó nekem.)
Az én bőrömön persze így nagyon fénylett a homlokomon (felkenés után enyhén, pár óra múlva rettentően). Viszont az orca részre jó volt, tényleg nagyon tetszett, kényelmes volt a bőrömnek.
Az első pár napban kicsit fura érzés volt (enyhe viszketés), talán valamelyik összetevőhöz hozzá kellett szokjon a bőröm, de ez néhány nap alatt teljesen elmúlt, utána semmi irritációt nem okozott; az sem nem tűnt fel, hogy több mitesszerem lenne.
Az állaga nekem is enyhén híg volt, de nem idegesítően. Nekem picit lassabban is szívódott fel, még az orcán is, ahol szárazabb, de az én bőröm nem nagyon száraz ott sem, csak télen.
Az egy csillag levonás csak azért van, mert csodaszernek azért nem nevezném; egy nagyon jó kis megbízható hidratáló, az akciós árát megérte.
Most fogy éppen el, kb. egy hónapig tudtam használni. A kiszerelése nekem is tetszett (hogy nem kell belenyúlni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

zsanee84

2013. november 16.

nagyon jó kis krém,meg vagyok vele elégedve,legközelebb a szemránc krémjét is megveszem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

erika0325

2013. szeptember 24.

Nem egészen arra használom amire kell, de nagyon szeretem. Mániákusan figyelek a kezemre, mert hiába sima, ránctalan az arc, ha a kéz árulkodik:-) Én a kézfejemre használom, esténként ezzel kenem. Tervezem az argán olajos szérumot is megvenni, és kipróbálom a kettőt keverve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Cicaslany

2013. július 19.

Télen elhasználtam egy flakonnal, és elégedett vagyok vele. Szimpatikus a kiszerelése, mert nem kell belenyúlni. Kicsit híg az állaga, de megszokható. Kellemesen hidratál, de nem feszesít annyira, mint az argánolajos változat. Gyorsan felszívódik, nappalra is használtam.
Az illata tipikus natúrkozmetikum-illat, finom citrusos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Az illata tipikus natúrkozmetikum-illat, finom citrusos.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!