Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: kszabo77, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A lehető legmélyebben hat a Phytosolve Ÿ hatóanyagnak köszönhetően. A ráncok azonnal csökkennek és a bőrt 24 órán át nedvességgel látja el.

Kiszerelés: 40ml

melange

2014. május 9.

Én nem tapasztaltam könnyező hatást és a sminkemnek sem lett semmi baja, főleg ha vártam kb 3-5 percet, míg beszívódik a krém:)
Ráncokkal szerencsére még nem küzdök, de érezhető volt a feszesítő hatás és frissítette a bőröm. A hidegebb időkben nagyon jó szolgálatot tett:) 40 ml baromi sokáig elég volt, pedig nem spóroltam vele soha...amikor azt hittem kb fél év mindennapos használat után, hogy na, ez lesz az utolsó adag, utána még 2 hétig használtam-nincs járulékos veszteség-..:D
Egyszóval megszerettem, ősszel esélyes, hogy ismét találkozunk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Egyszóval megszerettem, ősszel esélyes, hogy ismét találkozunk:)

tundee.tobias

2014. március 24.

Sajnos én sem vagyok elájulva tőle.. kicsit túl híg az állaga, ami még nem is lenne akkora gond, de tényleg hagy egy filmréteget a bőrön, ami aztán kis darabokban le is szedhető, ha megdörzsölöm az arcom, tehát nem szívódik fel teljesen. Az illatával nincs nagyobb bajom, és legalább nem csíp, nem irritál, de nem is tesz szinte semmit sajnos. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

PAncsi79

2013. november 11.

Sajnálom, hogy első véleményezőként le fogom pontozni, de nekem sajnos nem vált be. Nem jutottunk el odáig, hogy megtudjam, mit csinál a kis ránckezdeményeimmel, ugyanis nem is tudtam az arcomon sokáig használni.
Mikor elkezdtem természetesebb összetevőjű krémeket keresni, a Dr Scheller termékei igen szimpatikusnak tűntek. 30 felett már gondoltam elkél egy kis ránctalanító-ráncmegelőző hatás. Lelkesen kentem fel reggelente, majd mire beértem a munkahelyemre, a sminkem egy részét elkönnyeztem. Jó néhány napba beletelt, mire rájöttem, hogy annak ellenére, hogy a szemkörnyékre nem kentem, egyszerűen nem tudom elviselni az arcomon könnyezés nélkül a krémet.
Felkenés után egyébként nekem egy fehér fátyol maradt az arcbőrömön, ami kukacosodva távozott, ha picit megdörzsöltem a bőrt. Enyhén fénylett is az arcom a használata után, de mindezek ellenére a bőrömnek kellemes érzet volt viselni. Sajnos a könnyezés miatt nem tudom az arcomon használni, nyak- és dekoltázsápoló krémként használgatom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 11.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!