Dr. Scheller

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. május 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Szemörnyélápoló érett bőrre, pigmentfoltok ellen is hatékony.

Az anti-pigment komplex, az aole vera és az értékes hatóanyagok csökkentik a szem körüli ráncokat, illetve egy egyenletesebb bőrképet eredményeznek.

Minősített naturkozmetikum. Nem tartalmaz szilkont, ásványi olajokat, szintetikus színezéket. Vegán.

natasa

2016. június 4.

A Müllerben vettem, mert felfigyeltem erre az anti-pigment szövegre. Nekem a szemem körül van egy kis bőrelszíneződés. (napsütéstől valószínűleg) Gondoltam, ránctalanító, anti-pigment....jó összetevők, akkor jöjjön. Megbántam, hogy megvettem.
Az illata elég fanyar, először azt hittem, romlott, de aztán rájöttem, hogy nem. A krém szép fehér, semmi trutyi nem jött belőle, ami azt mutatta volna, hogy rossz. Az állaga hígabb, nem testes krém. Könnyen beszívja a bőr. Nem tudom, hogy mennyi ideig kellene kenegetni, hogy látszódjon valami hatása, de hetek óta próbálkozom naponta 2-szer vele, mégsem hidratál egyáltalán. A ráncokkal és a foltokkal semmit nem csinál, hát persze. De úgy kell nekem, hogy benyaltam ezt a hülye szöveget. De azért több, mint 5000-ért egy kis hidratálást elvárnék. Nekem ez pénzkidobás, semmi hatása nincs. Addig kenegetem, amíg nem veszek valami mást (most keresgélek), vagy amíg ki nem dobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology