Dr. Wolff

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trixyyhprincess, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2022. június 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

A szilikonmentes hajkondícionáló olyan tápláló összetevőket tartalmaz, mint a kasmír, amely ragyogóbbá és puhává varázsolja a hajad – anélkül, hogy elnehezítené azt. Az erős hajszerkezetnek és a selymes felületnek köszönhetően hajad könnyebben kifésülhetővé válik. Ezenkívül a koffein és a mikrotápanyagok megakadályozzák, hogy a Plantur 21 Nutri-koffein #longhair samponból felvett aktív összetevőket a leöblítéssel kimosd a hajadból.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Avivi

2024. január 22.

Kétkedve próbáltam ki, félek egy kicsit a szilikonmentes cuccoktól, az én hajam igényli. Csak azután láttam, hogy szilikonmentes, miután megvettem, de adtam neki egy esélyt. Ha picit rajta hagyom és nem egyből öblítem le, akkor mintha érne valamit, de nem sokat. Kifesülés szempontjából és hajnövekedésre nem segített. Újra nem fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Viktoria_fks

2023. június 12.

Samponnal együtt használtam több hónapon keresztül. Mivel felnyírt, rövid hajamat szeretném növeszteni, így látható lenne a növekedés, de sajnos semmi nem történt. Abszolút nem gyorsította a növekedést, pontosan annyit nőt havonta a hajam, ami az a nagykönyvbe meg van írva.
Illata kellemes volt, könnyen kifésülhetővé tette a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 12.

Illata kellemes volt, könnyen kifésülhetővé tette a hajat.

kismadár

2022. augusztus 16.

Ugyanúgy, mint a samponnak, ennek is 3 csillagot tudok adni. A csomagolás szép, kellemes használni, jó az illata, de nem tud semmi extrát. Nagyon alap amennyire hidratál, nem lesz tőle extra szép vagy puha a hajam, sőt, érzem, hogy még nagyon kéne rá egy pakolás is. Negyed ennyibe kerülő bármilyen drogériás balzsamnál nem tud többet sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

nutellaskokuszdio

2022. április 27.

Samponjával együtt használom csodálatos illat, puha, selymes, könnyen kifésülhető haj. Emellé én még nem lemoshatós argán krémet használok a végeire amitől még finomabbá válik. Önmagában is szuperül teljesít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

pattelin

2022. április 23.

Meg vagyok vele elégedve, puhává teszi a hajvégeket. Kevés is elég belőle! Az illata is jó, bár nem tartós. Azt nem tudom a hajnövesztésben mennyit segít ténylegesen... Ezen kívűl még a szérumot használom. Szerintem, ha elfogy újraveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Agnes91P

2022. február 13.

Nagyon jól puhítja és kifésülhetővé teszi a hajat, az illatát is imádom. A samponját nem használom, így nem tudom, hogy hajnövesztésre mennyire válik be, de ha simán a balzsam-funkciót nézzük, akkor az egyik legjobb, amit valaha próbáltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Antioxidánsok: Caffeine
Hidratálók: Calcium Gluconate, Niacinamide, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.