Best of Beauty 2019

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: szofyca, Módosítva: 2011. április 19.

3 in 1 termék arcra (highlighternek, pirosítónak), szemre (szemhéjfestéknek) és szájra (rúzsnak). Egy univerzális darab a sminkkészletbe.

mesikevagyok

2017. január 12.

Kemény, túl nagyok a csillámok, hamar beszárad. Gagyi kis műanyag benne egy rissz-rossz olcsó kis kínai valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

csokissex

2015. január 13.

Szintén sikerült belenyúlnom egy olyan termékbe, ami annyit ér, amennyi az ára.
Tapasztalatom ezzel: kemény, iszonyú gyorsan kopik, egyáltalán nem pigmentált, szóval olyan mint egy átlagos kínai cucc (bár azok között vannak jók, de ez nem az). Azt hiszem nem próbálkozom ELF-el, mert egy nagy sz***r már bocsánat. Lehet 5-re pontozni őket, de szerintem közük nincs hozzá. 5 pontot én egy profi cuccnak adok vagy annak, ami legalább azt adja, amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 13.

Szintén sikerült belenyúlnom egy olyan termékbe, ami annyit ér, amennyi az ára.

lysza1985

2014. október 25.

Highlighternek vettem meg, még sosem volt ilyenem, ezért nem tudom milyennek kellene lennie, de irtó krémes és fényes látszata van, és le is csúszik egy idő után, szerintem váltok valami poralapúra, mert ez nem jött be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

szmelinda

2014. október 24.

Mások sminkelésekor highlighternek használom, a fényen nagyon szépen visszatükröződik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

őzgida88

2014. október 22.

Elnézést kérek mindenkitől, de abszolút nem értem miért ilyen jó ez a termék. Olcsó, gagyi, annyit ér amennyi. Egyáltalán nem tartós, gyenge a minősége és szinte fél óra múlva már nem is látszik, totál lecsúszik a bőrről. Idáig minden ettől a márkától vásárolt termék űber rossz. Nem akarok senkit megbántani, de csak nekem ilyen szörnyű ez a márka (?). Valaki generálja a sok jó véleményt róla?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 22.

BloodEve

2014. július 9.

Ez egy olyan termékük, amelyik nem nyerte el túlzottan a tetszésemet.

Tulajdonság: stiftes pírosító, highlighter, szemfesték és rúzs az egyben
Használat: viszonylag nehezen kenhető fel, gyenge fedés
Tartósság: nem tartós, kevés ideig marad fenn
Előnye: univerzális, 3 in 1,szép árnyalatokban kapható, szolidan csillog
Hátrány:szaga, tartóssága gyenge,olajos utóérzés a bőrön
Ár/minőség:olcsó, gyenge minőség ( 3-500 Ft)
Újravétel: nem
Ajánlom: nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Ez egy olyan termékük, amelyik nem nyerte el túlzottan a tetszésemet.

Tulajdonság: stiftes pírosító, highlighter, szemfesték és rúzs az egyben
Használat: viszonylag nehezen kenhető fel, gyenge fedés
Tartósság: nem tartós, kevés ideig marad fenn
Előnye: univerzális, 3 in 1,szép árnyalatokban kapható, szolidan csillog
Hátrány:szaga, tartóssága gyenge,olajos utóérzés a bőrön
Ár/minőség:olcsó, gyenge minőség ( 3-500 Ft)
Újravétel: nem
Ajánlom: nem

sky

2014. május 21.

A lilac petal árnyalatot választottam, nem bántam meg. Ecsettel vittem fel, szépen terül, beolvad, tartós. A szín meglepett, mert inkább egy barackos árnyalat jelenik meg az arcomon, én lilásat nem látok benne, de ennek örülök alapvetően, (féltem is kissé, hogy sápasztani fog...) tetszik ez a hűvös - barack szín. Főleg highlighter-nek és pirosítónak használom, arra tökéletes. Szájra csak rúzs után, mert kissé tömör az állaga, bár ecsettel kiemelésre ott is működött. Érdemes kissé felmelegíteni ujjacskákkal, vagy kézfejen, úgy igen könnyen és szépen eldolgozható. Az ára röhejes, szerintem, akinek száraz az orcákon a bőre és nem küzd nagy bőrhibákkal, annak ajánlom kipróbálásra. Az egyetlen levonást parabén tartalma miatt kapta. Ha azt kihagynák, simán 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

prszilvia13

2014. március 21.

Golden peach árnyalat van meg, és nem is lesz több. Inkább egy drágább de jobb termék mint ez. Nem vártam tőle sokat, inkább csak kiváncsi voltam. Hát pont annyi. Feltéve alig látszik, ha többet kenek olyan mintha vastag krém lenne az arcomon. Talán még szájfénynek beválhat,azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

szivi81

2014. március 18.

Golden peach árnyalatot választottam, szép bronzos árnyalat élőben is. Amikor kinyitottam, kicsit fura volt az illata, leginkább a sima gyurmához hasonlítanám. Arcpírnak próbáltam ki először, nekem bejött, csillámos, napsütötte érzést kelt. Simán húztam vele az arcomra két oldalra egy-egy csíkot és azt dolgoztam el korrektor ecsettel, hogy ne legyen mesterkélt hatású. Szépen elterült, természetes hatása van. Ennyi pénzért bőven megéri, de a fura illat miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Dorka93

2014. február 13.

Highlighternek vettem meg a spotlight árnyalatot. Kézre felkenve tetszik, majd használattal jövök! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2