e.l.f.

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. december 22.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

Használata villámgyors. Az ajakfestő toll tartós és nem szárítja ajkakat. Alsó részében faragó van elrejtve

Ajándék, e.l.f. Studio Matte Lip Color, Tea Rose
Ár: Ajándék vásárlás mellé , Eladó: mimicike
Állapot: 2x használt, tökéletes állapotban, Helyszín: Szombathely, fizetés: bank vagy személyes
500 Ft e.l.f. Studio Matte Lip Color
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postán/Foxposttal

Niki03

2018. március 19.

Tea rose árnyalatban van meg, imádom ezt a színt (tipikusan mintha kihűltél volna, kétségtelenül megosztó szín). Állagra rendben van, tartósságra lehetne jobb, édeskés íz, igényes csomagolás. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Bubucim

2018. február 16.

Tea Rose árnyalatban volt meg, de gyorsan tovább is adtam. A neten alaposan utánanéztem az árnyalatnak, és tipikus rózsaszínnek tűnt, viszont, mikor megérkezett, lila volt. Egyszer használtam, de nagyon szárította a szám. Egyébként felkenve is lila. Összességében nagy csalódás volt. Két csillagot adok neki, mert a csomagolása valóban igényes még egy 700 Ft-os ajakkencéhez képest is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

tdobos

2017. november 27.

Szép színei vannak, könnyen használható. A száraz részeket valóban kiemeli és nekem nem igazán tartós. Mindazonáltal jobban teljesít, mint az általam használt eddigi matt rúzsok, nem szárad olyan beton keményre. Nem rossz, de nem hinném, hogy újravevős lesz nálam. Amennyibe került, azt megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

napraforgo23

2017. június 8.

E termék rendelésénél elég szkeptikus voltam, mert volt egy másik elf ajaktermékem, ami nem annyira jött be, de gondoltam, ennyi pénzért megéri kockáztatnom, mert tetszett, amit képeken láttam. A natural árnyalatot rendeltem és imádom, azt veszem észre, hogy mostanában legtöbbször ehhez nyúlok reggelente. Szép nude rózsaszín, valami egészen különleges, szilvás alaptónussal, pont ilyenre vágytam. Krémes, könnyű felvinni, szép matt finisht ad, de nem azt a száraz fajtát. Teljes ajkakon, rúzsként használom, és én a tartósságával is elégedett vagyok. Biztosan beszerzek még belőle egy-két színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Black Fairy

2014. július 22.

Nekem a Tea rose árnyalat van, és imádom!
A csomagolása nagyon igényes (mondjuk a kupak kicsit laza - ez nem túl igényes, de jól zár, szóval üsse kavics), matt, nekem nagyon tetszik már az is.
Nekem szerintem hibás darabom van, mert alap helyzetben is kicsúszik kicsit a hegye - ez használat közben nem zavaró - de a színe kárpótol érte...
Ajakkontúrként a tartósságával nem vagyok megelégedve, de egész ajkon nagyon korrekt. Használata könnyű, fedése nagyon szép, teljesen matt, de érdemes aláhidratálni, különben nagyon csúnyán kiemeli a száraz részeket, illetve szárítja is az ajkakat.

Ár érték arányban szerintem tökéletes termék, de mivel a többi szín nem tetszik valószínűleg több darab nem fog hozzám kerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Nekem a Tea rose árnyalat van, és imádom!

Timcso

2014. július 9.

Csodás színei vannak de rettenetesen szárít. Muszáj aláhidratálni és ha nagyon be karom biztosítani magam akkor szájfényt is kenek rá, de akkor már egy picit színváltozás van. A Natural árnyalat van meg. Azín se és a artóssága miatt szemethunyok a szárítására, így 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Powderpuff Girl

2014. május 23.

Igen, sajnos a nem hidratált szájon nagyon rondán mutat és tényleg szárít. Krémes állagú, de nem annyira, hogy kenődjön és matt a finishe. Nekem teljes szájra, rúzsként használva nem jött be, de nagyon szép Nude színe van, így szájkontúrnak használom, arra tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

elve

2014. május 19.

Nekem Coral árnyalatban van meg,szép,szeretem viszont tényleg szárít kicsit.Mielőtt felkenem,akkor szoktam jól hidratálni az ajkaimat,így annyira nem érezhető hogy szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Lexiiii

2013. november 2.

Nekem a nearly nude árnyalatban van meg. Nagyon szép a színe, de nem tartós sajnos, és szárítja is a számat, ami csalós mert ez amúgy egy krémes cucc. De azért el fogom használni, egy kis balzsammal meg lehet oldani a szárító hatását is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Nekem a Nearly Nude árnyalatban van meg. A színét szeretem, mert tényleg egy visszafogott árnyalat. Nagyon krémes, jó az illata és az íze is! :) Egyetlen hibája, hogy nem tartós. Legalábbis nekem maximum 1-2 óráig marad fenn, de az is ritkán fordul elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.

Piros színezék.