Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekei.barbara, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ultra fekete, 100% vízálló.

Kiszerelés: 12 ml

bekei.barbara

2013. július 1.

Sajnos a napokban nagyon pórul jártam egy márkás és közép árkategóriás (1900 Ft) szempillaspirállal, amit a boltban nem cseréltek vissza, mert dekortermék...

Erre a semmitmondó, számomra no name termékre úgy akadtam rá, hogy kóboroltam a belvárosban és egy eldugott, kapualj alatti fodrászcikkeshez betévedtem.
Gondoltam, mivel mostanában mindig melléfogok a vásárlásokkal, ezért jó lesz nekem egy olcsó, vízálló, dúsító spirál, nem érdekel, hogy márkás-e vagy sem. És lám itt a példa, hogy van amikor az olcsó húsnak nem híg a leve!
550 forintért vásároltam, és teljesen meg vagyok vele elégedve, egy rossz szavam nem lehet rá; tökéletesen fed és dúsít, szép mélyfekete, a keféje középduci, de igen sűrű, nem ragad össze a pillám, nem folyik a festék szanaszét a tubusból. A vízre 100%-osan immunis, viszont krémes állagú (nekem ez van itthon) szemfestéklemosóval gyorsan lejön, anélkül, hogy dörzsölgetni kellene. Maximális respect ennek a terméknek, ajánlom mindenkinek!

A termék mellé feltöltöttem a forgalmazó honlapcímét, ha valakit érdekelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

A termék mellé feltöltöttem a forgalmazó honlapcímét, ha valakit érdekelne.

Hidratálók: Propylene Glycol, Serica
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Bőrpuhító (emollient).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.