Ahalo Butter

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kisko, az összetevőket feltöltötte: botykasmunyo, Módosítva: 2020. július 15.

Kategória:   Samponok

• Regeneráló sampon
  • 6 növényi vajat és 12 gyógynövényt tartalmaz
  • Felfrissíti és illatossá teszi a hajat és a fejbőrt
  • Segíthet csökkenteni a hajhullást

Water / Aqua Sodium C14-16 Olefin Sulfonate ti Cocamidopropyl Betaine ti I eu Cocamide DEA ti I eu Sodium Benzoate ta Parfum/Fragrance i Phenoxyethanol ta Disodium EDTA Bis-Ethoxydiglycol Cyclohexane 1,4-Dicarboxylate Polyquaternium-22 Citric Acid kh Potassium Hydroxide Butylene Glycol h 1 0Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Butter Astrocaryum Murumuru Seed Butter Octyldodecanol eo I i I al Methoxy PEG/ PPG-7/ 3 Aminopropyl Dimethicon szil Honey h Sodium Chloride Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil Lauroyl ArginineCrambe Abyssinica Seed Oil Sapindus Trifoliatus Fruit Extract Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter Moringa Oleifera Seed OilCocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Meadowfoam Delta-Lactone Acer Saccharum SapTocopherol a I v 2 2Irvingia Gabonensis (Oba) Kernel Butter Tea-Cocoyl Glutamate tiHydrogenated Coco-Glycerides eo Sodium Lactate h Saccharomyces/Persimmon Fruit Juice Ferment ExtractLactic Acid h I kh Polyquaternium-64 Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate aActinidia Chinensis (Kiwi) Fruit Extract eo Saccharomyces/Camellia Sinensis Leaf/Origanum Majorana Leaf/Hippophae Rhamnoides Fruit/Ribes Grossularia Fruit Ferment ExtractSalvia Officinalis (Sage) Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract ti Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Thymus Vulgaris Flower/Leaf ExtractZingiber Officinale Rhizome ExtractPerilla Ocymoides (Beefsteak Plant) Leaf Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Sambucus Nigra (Elder) Flower Extract Cymbopogon Schoenanthus Leaf/Stem ExtractCitrus Limon (Lemon) Fruit Extract Eucalyptus Globulus Leaf Extract i Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Gardenia Taitensis Flower Extract Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract Dextran Acetyl Tetrapeptide-3 pep Trifolium Pratense Flower ExtractHelianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables

mafalda

2021. február 7.

Az utántöltős verziót szereztem be. Mely szerintem némi praktikával kiválóan használható. ( Használaton kívül lehajtom és összecsiptetem egy gémkapoccsal 😄)
A hajam extra selymes lett, és brutál fényes, szépen simít. Az illata kellemes friss zöld almás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

1Pegasus

2020. december 9.

Imádom! Könnyen habzik, finom illata van (és nyuszi a cimkéjén :)). Ugyanezen márka balzsamával együtt szoktam használni, amitől nagyon selymes, puha lesz a hajam. Drága (a képen szereplő pumpás verzió 5ezer Ft, nem 3ezer, az az utántöltős ára), de én úgy gondoltam, hogy praktikusabb legalább egyszer a pumpás kiszerelést megvenni, mert 1 pumpálás elég a hosszú hajamhoz és kézbe se kell venni az egész flakont, utántöltő esetében a zacskót. És bár az utántöltő valóban olcsóbb, mindig meg kell nézni az egységárat, mert az utántöltő 400ml, a pumpás 500ml. Volt olyan időszakom, hogy egyszerre 7 különböző márkájú sampont figyelt a fürdőkádam szélén, az olcsótól a nagyon drágáig, de egyikkel sem voltam megelégedve. Mindegyik használata után maradt egy „viasz”réteg a hajamon, amit a fésűről is körömmel kellett lekaparnom. Pedig SLS, szilikon, parabén és minden ma divatos mentes-samponokat vettem. Nekem eddig is hullott a hajam, így e téren változást nem tapasztaltam.

Update: Elkezdett viszketni és korpásodni tőle a fejbőröm! :( És nem a balzsamtól, mert azt a fejbőrömre nem kenem. Úgyhogy -2pont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Bettina1984

2020. november 19.

Ugyan a 2 hajmosás közötti időt nem tudtam vele 4 napra kitolni, de régóta ez az első sampon, amitől nem viszket a fejbőröm.
A hajam fényes, kellemes illatú

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 19.

A hajam fényes, kellemes illatú

kisko

2020. október 14.

Japánban minden sampontól szuper volt a hajam, de azért netről haza nem rendeltem, viszont a dm-ben elcsábultam, mikor láttam. Vizes állagú, jól tisztít, nem puhítja a hajat nagyon, kell utána (és előtte nekem) balzsam, hajolaj, ilyesmi. Nagyon jó esésű, csillogó és dús a haj utána, bár tapintásra kicsit más, nem drogériás tápláló samponokhoz hasonló, nincs bevonva egy ápoló réteggel. A fejbőrt nagyon felfrissíti, szinte érzem a babahajakat életre kelni. Két dologban vagyok bizonytalan: mintha több hajam maradna a lefolyóban utána (ez többmindentől függhet persze) és úgy látom, hogy világosítja a hajamat, amiből arra következtetek, hogy roncsolja kicsit, ezt a néhol szárazabb hajvégek is alátámasztják. Még megfigyelem, egyelőre azonban nagyon szeretem használni. Nekem nagyon problémás, vékony a hajam, másnál lehet ezek a problémák nem kerülnek elő.

Update: sajnos nekem nagy kiszárítja a hajamat, nem is igazán veszem már elő, beállt a kád szélén csücsülő se veled se nélküled csapatba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Honey, Sodium Lactate, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.