Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fayless, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

E- vitaminnal dúsított krém. Táplálja és védi a kezet az öregedéstől. B5 provitamin tartalma regenerálja a hámszövetet, a kamilla kivonata hidratálja a legszárazabb bőrt is.

nashko77

2016. február 2.

Én nem tudom, hogyan, de a kiszáradt, húzódó kézfejemet, amire idén úgy néz ki, kevés volt a Neutrogena és a kedvenc Yves Rocher kézkrémem is, ez egy éjszaka alatt rendbe tette. Lesz, ami lesz alapon nyúltam az éjjeliszekrényemen ezer éve árválkodó tubus után, és én lepődtem meg reggel a legjobban, amikor puha kezekkel ébredtem. Az összetevők, hát igen, de ez most annyira nem tud érdekelni, mivelhogy ez a pár száz forintos kis kence többet használ, mint a 3x annyiba kerülő társai. Az illata nekem kicsit fura, de végül is meg lehet szokni azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Erika80

2014. szeptember 24.

Viszont állatokon nem tesztelt termék. Nekem fontos szempont. Alig találok olyat, ami használ is, jó illatú is és nem tesztelik állatokon. Sajnos nem sok olyan termék van (ha van) amiben ne lenne valami ártalmas, mérgező adalékanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

fayless

2013. június 9.

Ezt a kézkrémet legfőképpen a nagyobb hipermarketekben (Auchan, Tesco) lehet kapni. Itthon fehér a tubusa és rózsaszín fordított "C" van rajta.
Jó párszor használtam és teljesen meg voltam vele elégedve, amíg...utána nem néztem az összetevőinek. Az a 2-Bromo-2..másnéven bronopol az egyik legagresszívebb tartósítószer, ami elég csúnya rákkeltő anyag. Azóta is ott csücsül a fürdőszoba polcon reménykedve, hogy valaha kifogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.