Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kontrakcio, Módosítva: 2016. április 21.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Hanskin Super Light Touch BB krém jó fedést biztosít, hidratálja a bőrt, valamint öregedésgátló és sejtmegújító hatása is van.

Titanium Dioxide f 0 0Zinc Oxide f 1 0Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Arbutin a Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Butylene Glycol h 1 0Cyclohexasiloxane eo I szil Glycerin h 0 0Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Magnesium Sulfate Lecithin eo I eu Disteardimonium Hectorite Dipropylene Glycol i Polyglutamic Acid Talc 1 0Adenosine gy Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Ozokerite Calcium Stearate sz Diisostearyl Malate ti I eo Hexyl Laurate eo Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Polyglyceryl-4 Isostearate eu Silica Sorbitan Olivate eu Sorbitan Isostearate eu 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Propylene Carbonate Propylene Glycol Stearate ti Sorbitan Laurate eu Triethoxycaprylylsilane szil Polysorbate 20 ti I eu 0 0Propylene Glycol Laurate ti Hydrogen DimethiconePentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Stearalkonium Hectorite Palmitoyl Dipeptide-10 pep Palmitoyl Tripeptide-1 pep Polyhydroxystearic Acid eu Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Isostearic Acid ti I eu Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Polyglyceryl-3 Polyricinoleate eu Fagus Sylvatica Bud Extract Alpinia Officinarum (Lesser Galangal) Root Extract Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Seed Ferment FiltrateAbies Koreana Leaf ExtractTerminalia Chebula Fruit Extract Urea h Yeast Amino Acids hTaurine Trehalose h Betaine h Inositol h Caprylic / Capric Triglyceride eo Coco-Caprylate / Caprate eo Hydrogenated Lecithin eu Cetyl Phosphate ti I eu Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Citric Acid kh Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Zea Mays (Corn) Kernel Extract Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Propylparaben ta I par 0 0Methylparaben ta I par 0 0

kontrakcio

2016. április 7.

Szép összetevős (alkohol- és illatmentes) koreai BB krémet kerestem, ami ugye eleve nem egy könnyű feladat, de nehezítésként még azt is szerettem volna, ha fizikai fényvédő van benne. Eddig a Suiskin The Classic Blemish Balmot használtam, de attól már ideje lenne megválnom (tavaly nyáron lejárt :D ebből gondolom kiderült, hogy nem sűrűn szoktam lealapozni az egész fejem...). Akár még újra is vettem volna mert szerettem, de egyrészt már nem nagyon találtam sehol, másrészt abban kémiai fényvédő (is) van. (Mondjuk nem volt baja tőle a bőrömnek, de azért biztos ami biztos, inkább választok fizikai fényvédőt ha tudok, elég érzékeny a bőröm.)
Szóval elkezdtem nézelődni, nem sok eredménnyel, meg hát egyébként sem akartam látatlanban teljes kiszerelést megvenni bármiből, úgyhogy beírtam ebayen, hogy "bb cream 10ml". És így találtam rá erre. :D Soha nem hallottam még korábban erről a márkáról, pedig úgy látom elég jók bb krém fronton... Gyorsan lenyomoztam ezt a terméket, jó véleményeket találtam, az INCI is előkerült némi kutakodás után, és meglepve konstatáltam hogy ez bizony megfelel az elvárásaimnak. Sőt, van benne arbutin, meg peptidek, meg egyéb jó dolgok... (majdnem bele is őszültem, mire begépeltem az incit)

Egyelőre tetszik, eléggé hasonlít a fentebb említett Suiskin bb-re, színben és finishben is. Nem bánnám, ha egy icipicit világosabb és rózsaszínesebb lenne (nekem igencsak világos bőröm van), bár tulajdonképpen nincs vele baj, szépen illeszkedik a bőrhöz. Jól fed, és ha nem kenünk fel egy kilót belőle, akkor természetes hatásúra el lehet dolgozni. Nem tudom, hogy nagyon száraz vagy nagyon zsíros bőrön milyen lenne, de szerintem a kettő között jó ez, hidratál is, de nem túl zsíros...
Az egyetlen ami feltűnt, hogy könnyen lejön a bőrről, a tartóssággal tehát lehetnek problémák. Ezzel együtt jó kis bb krém ez, ajánlom mindenkinek. Én azért még nézelődök tovább, hátha találok még jobbat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Antioxidánsok: Arbutin, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Urea, Yeast Amino Acids, Trehalose, Betaine, Inositol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Dipeptide-10, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclohexasiloxane, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Lecithin, Diisostearyl Malate, Hexyl Laurate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Coco-Caprylate / Caprate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Lecithin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sorbitan Olivate, Sorbitan Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Sorbitan Laurate, Polysorbate 20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Hydrogenated Lecithin, Cetyl Phosphate
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isostearic Acid, Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Calcium Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.