Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5 990 Ft

Hatásos és látványos eredményeket hozó szérum a hosszabb, dúsabb szempillákért.

• 3 hét után a pillák vastagabbak, erősebbek és feketébbek
  • 12 hét után a pillák láthatóan hosszabbak és dúsabbak
  • Újgenerációs peptidekkel + a sokat bizonyított Bimatoprosttal
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 5 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: Gina77
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvétel személyesen a Határ úton, vagy postázom banki utalást követően ( szállítási költség a vevőt terheli)
kertesznorka

2019. október 10.

Évek óta használom az Eveline szempillaerősítő-alapozó spirálját, amitől egy ideig tényleg mintha kicsit nőttek, erősödtek volna a pilláim, de évek óta stagnál a helyzet. Ez az Eveline teszi a dolgát egyébként, nagyon ajánlom szempillafesték alá, mert szépen alapoz, nem pereg tőle a festék és íveltebbek a szempillák. Na, de térjünk át a Molash-ra :-) Miután úgy éreztem, hogy nem elég a fent említett termék, megrendeltem. Csak azt sajnálom, hogy nem készítettem előtte-utána képeket... vékonyszálú, rövid szempillám van, és fakó is, annak ellenére, hogy a szemöldököm fekete és a hajam is sötétbarna gyárilag. 2 és fél hete használom, és eddig mindent betartott, amit ígért. Hosszabb, dúsabb és sötétebb is a szempillám. Én az alsó szempillasoron is használom, ott is jól látható az eredmény. Használat után kicsit viszket a szemem, de nem vészes. Pirosság, szemhéj sötétedés nem tapasztalható, bár ezt nehéz megállapítani, mert alsó-felső szemhéjtetoválásom van. Kitartóan kenem tovább, és update-elek a 8. héten, ha jól emlékszem, ott tetőzik a hatás :-) Addig is ötöst adok rá, mert a már elért eredménnyel is elégedett vagyok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Katakence

2019. szeptember 21.

Mivel a skinsmart.hu oldalról rendelt termékekben sosem csalódtam még és itt is csak pozitív véleményeket olvastam megrendeltem és milyen jól tettem! Alapvetően nincs bajom a pilláimmal, önmagában is elég sűrű és hosszú de ettől a szérumtól tényleg műszempilla hatású lett (persze csak ha kisminkelem). Hihetetlen hosszú lett és dúsult is valamennyit. A leírásában szereplő szín sötétedést nekem nem hozta, illetve minden használat után bevörösödik tőle a szemem, de nem fáj csak nem szép. Ha egy alkalmat kihagyok a pirosság is megszűnik másnapra. Ezért nem vonok le csillagot, mert szerintem ez a reakciók egyénileg változó. Összességében nagyon bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Most ezt a szérumot használom. Használtam már a Long 4 Lashes-t, de az 1000 Ft-os Revers Long Vitalash széruma is tudja az első kettő hatását. Kb 3 hétig naponta használom, utána heti 2-3 alkalommal, hogy szinten tartsam a hatást. Spirálozás után nagyon látványos, szép pilláim vannak. Dúsabb nem lett, de sokkal hosszabb pilláim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

zellerke

2019. augusztus 24.

Huhaa, ez tényleg működik! 3 hét rendszeres használat után extra hosszú szempillákat csinált. Feketébbek sajnos nem lettek a pilláim, de hosszabbak és dúsabbak mindenképpen!
Frissítés!
3 hónapja használom, most már nem minden nap, csak ha eszembe jut. A pilláim XXL-es méretűek lettek! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Frissítés!

racheldawes

2019. július 8.

Imádom!!! 10. hete használom, és már kb. 3 hete hatalmasak a pilláim, amit már a környezetemben élők sem hagyhattak szó nélkül :) Tényleg nem gondoltam volna, hogy ennyire látványos lesz a változás. Dúsabbak nekem nem lettek tőle a pilláim, viszont nem is ez volt a fő célom, hanem a hosszabbítás, ami kifogástalanul megvalósult: bár nem egyenletesen nőttek, de mind hosszabb lett kb. fél cm-rel, némelyik már a szemöldökömet verdesi :) Kifestve tényleg műszempillahatást eredményez, de smink nélkül is jól látható a növekedés. Irritációt, viszketést nekem nem okozott, a használata is nagyon könnyű a kis ecsettel. Amint elfogy, már rendelem is belőle a következő adagot. Bátran ajánlom mindenkinek, tényleg nagyon megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

oszibarack

2019. június 27.

En is kivartam a 6 hetet, most lesz 7. hete, hogy kenegetem. Lathato a valtozas, nekem rovid pici pillaim voltak, es most szepen ivelnek kifele, hosszabb és dusabb most az osszkep. Nagyon varom a 12. hetet, mert a csomagolas szerint akkorra erik el a csucshatast. Ami erdekes, hogy kicsit ossze-vissza nottek tole a szempillaim, ezert rendezetlen most a pillasor, de remelem, behozzak majd egymast :D Kisminkelve megvan a muszempilla hatas, ugyanazzal a spirallal, amit korabban hasznaltam, es amivel eddig nem volt latvanyos az eredmeny. Ugy vettem eszre, hogy erosebbek is a szempillaim, nem hullanak annyira, mint regen. Szemoldokre is hasznalom, ott meg varom a csodat. Neha nekem is csip, de nem veszesen. Ez eddig 5/5 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Reci81

2019. június 25.

Nagyon mérges vagyok ! A gyárilag hosszú és sűrű pilláimat tette tönkre. Nem hogy nem nőtt, de foghíjasak és rövidebbek lettek és még fizettem is érte. Élő példa vagyok arra amikor nem értékeli az ember azt ami esetleg plussza van még akar. 1 hónapig kenegettem kb minden másnap mert irritált, jelzés értékűnek kellett volna lennie számomra. Arról nem beszélve, hogy szàrított és körben rózsaszínü lett a szemhéjam. Nagyon akartam, hogy müködjön, hiàba! Óriási csalódás. 😢 Csak bízom benne, hogy vissza fognak nöni, ha most màr nem hasznàlom ezt a borzalmat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

EricaKing

2019. június 23.

Tényleg használ, nekem nem lett vastagabb és feketébb a pillam de legalább dúsított kicsit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

sweetmedusa

2019. május 30.

6 hete használom, kb. 2 hete már elég látványos a szempilláim hosszabbodása. Sötétebbek lettek, de dúsabbak vagy vastagabbak nem. Azon a szememen, ahol ép volt a szempillasor, most már tényleg olyan, mintha műszempillám lenne, a másikon viszont volt 2 kis rés ahonnan sajnos kihullottak a pillák mielőtt még ezt elkezdtem volna használni, egyébként visszanőnek kb 2-3 hét alatt teljesen de most, hogy használom a szérumot nem igazán akarják utolérni a többit, szóval ez az ami kicsit megnehezíti a reggeli készülődést, elég hülyén fest, hogy az egyik szememen tökéletes katona sorban áll minden egyes szál itt meg az egyik hosszabb mint a másik, közöttük meg hatalmas rés...:) szóval ha újrakezdeném, csak akkor kezdeném a kúrát, ha épek a szempilláim. Egyébként nekem veszettül viszketett a szemem kb 1 hétig miután elkezdtem használni, viszont semmilyen elszíneződést nem tapasztaltam. Összességében nagyon tetszik, kíváncsian várom a 12. hetet!

Update.: Hiába vártam, mert azóta sem sikerült olyan szépre az eredmény,mint az első 2 hétben volt. Sőt, most egyenesen elkeserítő. Az első turnust azért hagytam abba, mert hirtelen eléggé elkezdtett hullani, aztán egy idő múlva újra használni kezdtem. Most azért vagyok kénytelen feladni, mert a frissen kinövő pilláim konkrétan lefelé ívelnek!! Most van egy nagyobb rés a szempilláimon, ahol olyan mintha nem lennének szálak. Mint kiderült ott vannak,csak lefelé meg egyenesen nőttek ... Pedig megfogadtam, hogy csak ép pillasorra fogom használni, de gondoltam türelmes leszek, hiszen valszeg azért lesznek hosszabbak mert lassabb a növekedési fázisuk. De így én tartós használatra illetve szempilla regenerálásra semmiképp nem tudom ajánlani..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

rata.sum

2019. május 26.

Nekem nem volt elég pár nap vagy 1-2 hét. Most, másfél hónap használat után viszont már látom a hatását. Az tűnt fel, hogy teljesen sminktelenül a tükörbe nézve látom a szempilláimat. :) Valahogy felfelé kezdtek ívelődni, nem állnak egyenesen előre spirálozás nélkül sem. Azt nem tudom pontosan megítélni, hogy hosszban, sűrűségben mekkora a változás, mert nem fényképeztem, méricskéltem. De egyértelműen egészségesebbnek, vitalizáltabbnak látszanak a pilláim. Hatásos termék, ami szerencsére nem irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.