Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 5 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2019. november 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 5 990 Ft

Hatásos és látványos eredményeket hozó szérum a hosszabb, dúsabb szempillákért.

• 3 hét után a pillák vastagabbak, erősebbek és feketébbek
  • 12 hét után a pillák láthatóan hosszabbak és dúsabbak
  • Újgenerációs peptidekkel + a sokat bizonyított Bimatoprosttal
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 5 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Fruzsina0620

2020. március 8.

Ezt a szempilla növesztő szérumot annyira szerettem! Már 1 hónap után lehetett látni a hatását, de a 3 hónapos használat után tudta igazán kimaxolni a hatását. Utána kezdték el tőlem kérdezni, hogy műszempillám van-e, és mikor rávágtan, hogy szérum és spirál van csak rajta, akkor senkise akarta elhinni :D. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet beszerezni, de ha újraformulázzák akkor tuti, hogy venni fogok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

kertesznorka

2019. november 18.

Update 2: igazán nem akarom feleslegesen hergelni magamat és a szempillanövesztésre éhes tömeget, de muszáj elmondanom, hogy a szempilláim úgy döntöttek, hogy tovább nőnek, pedig már régóta nem kaptak utánpótlást ebből a csodacuccból. Nem is értem... vajon meddig tart a hatása?

Update: Ami jó, az vagy törvénytelen vagy erkölcstelen vagy árt az egészségnek... :-(((( A véleményezésem után még pár alkalommal használtam, aztán egy utazás miatt félretettem. Közben érkezett hozzám egy korrekt e-mailes tájékoztatás a forgalmazótól, hogy az EU visszahívta ezt a terméket a bimatoprost tartalma miatt, és mivel az adatállományukban friss vásárlóként szerepelek, visszaküldés esetén megtérítik a termék árát. Arra, hogy ezt mennyire sajnálom -a visszaküldést, meg a betiltást is :-) - ma reggel jöttem rá. Hetek óta nem használtam, de nem is nagyon néztem a szempillámat és nem festettem magamat. Annyit vettem észre, hogy az egyik oldalon van pár hosszabb pillám. Ma reggel szempillaspirált használtam, és nagyon komoly a különbség! Mindenhol nőtt a szempillám, alul és felül is, és van pár szál, ami több, mint kétszerese a kiinduló állapotnak. Mondjuk így kifestve elég furán néz ki, kb, mintha kihullott volna a műszempillám, és már csak pár maradt volna, de ha belegondolok abba, hogy folyamatos használat mellett mire lett volna képes ez a kis csodaszer... brühühü. :-(((

Évek óta használom az Eveline szempillaerősítő-alapozó spirálját, amitől egy ideig tényleg mintha kicsit nőttek, erősödtek volna a pilláim, de évek óta stagnál a helyzet. Ez az Eveline teszi a dolgát egyébként, nagyon ajánlom szempillafesték alá, mert szépen alapoz, nem pereg tőle a festék és íveltebbek a szempillák. Na, de térjünk át a Molash-ra :-) Miután úgy éreztem, hogy nem elég a fent említett termék, megrendeltem. Csak azt sajnálom, hogy nem készítettem előtte-utána képeket... vékonyszálú, rövid szempillám van, és fakó is, annak ellenére, hogy a szemöldököm fekete és a hajam is sötétbarna gyárilag. 2 és fél hete használom, és eddig mindent betartott, amit ígért. Hosszabb, dúsabb és sötétebb is a szempillám. Én az alsó szempillasoron is használom, ott is jól látható az eredmény. Használat után kicsit viszket a szemem, de nem vészes. Pirosság, szemhéj sötétedés nem tapasztalható, bár ezt nehéz megállapítani, mert alsó-felső szemhéjtetoválásom van. Kitartóan kenem tovább, és update-elek a 8. héten, ha jól emlékszem, ott tetőzik a hatás :-) Addig is ötöst adok rá, mert a már elért eredménnyel is elégedett vagyok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 18.

Rosefan

2019. november 6.

Nekem is elkezdett nagyon nőni a szempillám úgy három heti használat után már látványosan. Nagyon kíváncsi lennék honnan lehet beszerezni ezek után:/ Kár, hogy ilyen a szabáloyzás az EU-ban....annyi mérget lehet venni, ilyen alapon a mosószereket és egyebeket is ki lehetne vonni a forgalomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Sofi

2019. november 1.

Nekem semmi kellemetlen mellékhatást nem okozott, cserébe viszont elképesztőek lettek a szempilláim, hosszú, sűrű, műszempillahatás, minden. Nagyon szomorú vagyok, hogy nem lehet az euban már Bimatoprostot kapni, szerintem megfelelő tájékoztatással, saját felelősségre beszerezhető kéne hogy legyen:(

Ugyanitt ha bárki tud megbízható EU-n kívüli oldalt ahonnan lehet ilyen hatóanyagú terméket rendelni akkor örök hálám fogja üldözni ha megosztja velem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

n0em1

2019. október 31.

Nekem nemhogy nem nőtt tőle a szempillám, sorban hullottak ki. Gondoltam nem baj, biztosan beindul majd a folyamat, a szemhéjamat elszínezte, úgy néztem ki korrektor nélkül, mint valami drogos. Ezek mellé még jött a viszketés is, na akkor dobtam ki a francba.

Úgy gondolom a skinsmart, mint forgalmazó fektethetett volna nagyobb hangsúlyt a visszahívásra, hogy elérje a vevőket. HA itt nem olvasom a megjegyzéseket, én nem is tudom. Igazán küldhettek volna egy köremailt, kirakhatták volna facebookra/instára/weboldal kezdőlapra stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

Katakence

2019. szeptember 21.

Mivel a skinsmart.hu oldalról rendelt termékekben sosem csalódtam még és itt is csak pozitív véleményeket olvastam megrendeltem és milyen jól tettem! Alapvetően nincs bajom a pilláimmal, önmagában is elég sűrű és hosszú de ettől a szérumtól tényleg műszempilla hatású lett (persze csak ha kisminkelem). Hihetetlen hosszú lett és dúsult is valamennyit. A leírásában szereplő szín sötétedést nekem nem hozta, illetve minden használat után bevörösödik tőle a szemem, de nem fáj csak nem szép. Ha egy alkalmat kihagyok a pirosság is megszűnik másnapra. Ezért nem vonok le csillagot, mert szerintem ez a reakciók egyénileg változó. Összességében nagyon bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

evaedinakiss

2019. szeptember 11.

Most ezt a szérumot használom. Használtam már a Long 4 Lashes-t, de az 1000 Ft-os Revers Long Vitalash széruma is tudja az első kettő hatását. Kb 3 hétig naponta használom, utána heti 2-3 alkalommal, hogy szinten tartsam a hatást. Spirálozás után nagyon látványos, szép pilláim vannak. Dúsabb nem lett, de sokkal hosszabb pilláim lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

zellerke

2019. augusztus 24.

Huhaa, ez tényleg működik! 3 hét rendszeres használat után extra hosszú szempillákat csinált. Feketébbek sajnos nem lettek a pilláim, de hosszabbak és dúsabbak mindenképpen!
Frissítés!
3 hónapja használom, most már nem minden nap, csak ha eszembe jut. A pilláim XXL-es méretűek lettek! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Frissítés!

racheldawes

2019. július 8.

Imádom!!! 10. hete használom, és már kb. 3 hete hatalmasak a pilláim, amit már a környezetemben élők sem hagyhattak szó nélkül :) Tényleg nem gondoltam volna, hogy ennyire látványos lesz a változás. Dúsabbak nekem nem lettek tőle a pilláim, viszont nem is ez volt a fő célom, hanem a hosszabbítás, ami kifogástalanul megvalósult: bár nem egyenletesen nőttek, de mind hosszabb lett kb. fél cm-rel, némelyik már a szemöldökömet verdesi :) Kifestve tényleg műszempillahatást eredményez, de smink nélkül is jól látható a növekedés. Irritációt, viszketést nekem nem okozott, a használata is nagyon könnyű a kis ecsettel. Amint elfogy, már rendelem is belőle a következő adagot. Bátran ajánlom mindenkinek, tényleg nagyon megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

oszibarack

2019. június 27.

En is kivartam a 6 hetet, most lesz 7. hete, hogy kenegetem. Lathato a valtozas, nekem rovid pici pillaim voltak, es most szepen ivelnek kifele, hosszabb és dusabb most az osszkep. Nagyon varom a 12. hetet, mert a csomagolas szerint akkorra erik el a csucshatast. Ami erdekes, hogy kicsit ossze-vissza nottek tole a szempillaim, ezert rendezetlen most a pillasor, de remelem, behozzak majd egymast :D Kisminkelve megvan a muszempilla hatas, ugyanazzal a spirallal, amit korabban hasznaltam, es amivel eddig nem volt latvanyos az eredmeny. Ugy vettem eszre, hogy erosebbek is a szempillaim, nem hullanak annyira, mint regen. Szemoldokre is hasznalom, ott meg varom a csodat. Neha nekem is csip, de nem veszesen. Ez eddig 5/5 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Nem hivatalos INCI név. A bimatoprost egy olyan hatóanyag, amelyet eredetileg az orvoslásban használtak glaukóma (zöld hályog) megelőzésére. Mellékhatásaként sokaknál jelentkezett a szempillák növekedése, majd független kutatások során is bebizonyosodott, hogy a bimatoprost meghosszabbítja az anagén fázist, vagyis a szőrhagyma aktív növekedési fázisát, ezáltal képes látványosan növeli a szempillák számát, vastagságát és hosszúságát, bár az összetevő használatának abbahagyásával visszaáll a szempillák erdeti állapota. Az összetevőt tartalmazó termékek sok esetben mellékhatásokat (szemirritáció,  viszketés, szemhéjak sötét pigmentálódása, stb.) okoztak, ezért a svéd Gyógyászati Termékek Ügynöksége (Läkemedelsverket) 2013-ban kiadott egy listát, mely tartalmazza a prosztaglandin analógot is tartalmazó szempillanövesztő készítményeket, egyúttal azt tanácsolták, hogy a fogyasztók inkább kerüljék őket.